Protesten tegen de avondklok in de Italiaanse regio Campania hebben in Napels geleid tot ongeregeldheden. Veel Italianen gingen de straat op om te demonstreren tegen de coronamaatregel. Er liepen onder andere ondernemers mee die een faillissement vrezen. De mensen keerden zich ook tegen de aanwezige pers. Journalisten werden weggejaagd. De politie trad hard op en zette traangas in.
De betogers vrezen dat de avondklok zal uitmonden in een totale lockdown met grote financiële gevolgen. Dit voorjaar had Italië een lockdown van 10 weken.
Schrijver en voormalig Trump-adviseur George Papadopoulos schrijft op Twitter: “Italianen vechten terug tegen door de overheid opgelegde totalitaire lockdowns! Genoeg! Tijd om alles weer open te gooien.”
Naples, Italy. Italians are fighting back against totalitarian government imposed lock downs! Enough! Time to open the world back up pic.twitter.com/BLnCXvg0cF
— George Papadopoulos (@GeorgePapa19) October 23, 2020
Meer beelden:
Napels in opstand! De bevolking protesteert massaal tegen de avondklok die om 23.00 in gaat.
Zo ga je de straat op! pic.twitter.com/xuZrdtE44g— ?????? ツ (@Poempieloempie_) October 23, 2020
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Politieke elites vermijden discussie over CO2. Kunnen ze de waarheid niet aan?
Donaties: mogen we weer op jouw ondersteuning rekenen?
Elite aan de top van de ‘piramide’ gebruikt satanische culten om psychopaten te rekruteren. Volgens een insider is dit het doel
Wat het Witte Huis wel weet over buitenaards bezoek
Is Trump ook slechts een marionet van Rothschild en Rockefeller?
Minister Van Weel beweert op het WEF dat mensen “veel te dom zijn” om complotten ook echt uit te voeren
President Biden is helemaal de weg kwijt: ‘Poetin is Rusland binnengevallen’
Vrije radicalen: de schurken die ons iedere dag in leven houden
Nog niet gepubliceerd Wob-document: ‘De coronacommunicatie moet net zo irritant worden als de wasmiddelenreclame’