In 2018 ontdekte de Italiaanse politie dat er in een specifieke regio opvallend veel meldingen binnenkwamen van seksueel kindermisbruik.
De politie stelde een onderzoek in en deed een gruwelijke ontdekking.
Een organisatie – waar onder meer een burgemeester, psychologen, artsen en maatschappelijk werkers deel van uitmaakten – bleek kinderen te hersenspoelen door hen te laten geloven dat ze werden misbruikt door hun ouders.
De kinderen kregen zelfs elektrische schokken zodat ze het zich zouden ‘herinneren’.
Seksueel misbruikt
Waarom deden ze dit? Om de kinderen te verkopen aan onder andere eigenaren van sekswinkels, mensen met psychologische aandoeningen en ouders wiens eigen kinderen zelfmoord hadden gepleegd.
Tenminste twee van de kinderen werden seksueel misbruikt door de ‘pleegouders’.
Er zijn inmiddels 18 mensen gearresteerd, waaronder één burgemeester. Er wordt nog onderzoek gedaan naar 27 anderen.
Bizarre technieken
De psychologen gebruikten bizarre technieken om de kinderen te laten geloven dat ze werden misbruikt door hun ouders.
Zo lieten ze de kinderen neptekeningen zien en daarnaast droegen ze enge maskers.
Eén van de slachtoffers vertelde aan de krant La Repubblica dat ze vroeg waarom ze haar vader niet meer mocht zien.
Bang
Ze kreeg van één van de psychologen te horen: “Herinner je je niet meer dat je zei dat je hem niet meer wilde zien? Ik herinner het me wel.”
De psycholoog vervolgde: “Je zei dat je hem niet meer wilde zien omdat je bang was dat hij je iets zou aandoen. Herinner je je de angst die je voelde? Herinner je je het nu?”
Het kind zei zich niets te kunnen herinneren en huilde omdat ze haar vader niet meer mocht zien.
[RT]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Oud-CIA-officier: Iran heeft geen bom en vormt geen bedreiging
5 redenen waarom de magnetron schadelijk is voor je gezondheid
Tv-presentatrice ontmaskert Illuminati, krijgt bezoek van door mensen gemaakte Greys
Het internationale bankenkartel deel 2 (video)
Pfizer-directeur verklapt: we willen corona ‘muteren’ voor nieuwe vaccins
Topadvocaat start procedure om coronapas van tafel te vegen – ‘Ons doel: de staat op haar knieën dwingen’
Bestuurder van FNV noemt PVV-Kamerlid ‘erkend nazi’, verwijdert tweet snel
Pro-prikker en medisch specialist van de overheid geeft toe dat er een verband is tussen vaccins en autisme. Gaat de doofpot open?
Fleur Agema waarschuwt: ‘De zorg wordt afgebroken om de NAVO-norm te betalen’