Mens en Dier

Jan Roos werd uit zijn huis getrokken, Hans Teeuwen kreeg een politie-inval, maar voor Bob Vylan gelden andere regels

Help door dit met iedereen op je socials te delen!

Maandag mocht punkrapduo Bob Vylan optreden in Nijmegen. In Amsterdam riep de zanger tijdens de show in Paradiso op om ‘fascisten en zionisten te vinden op straat’. Ook riep hij ‘dood aan de IDF’, het leger van Israël.

Het Centraal Joods Overleg probeerde daarom het optreden in Nijmegen door de rechter (D66) te laten verbieden, maar het mocht toch doorgaan.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Ook schokkende uitlatingen mogen van de rechter, zei advocaat Willem Jebbink daarover in Nieuwsuur. De uitspraak ‘dood aan de IDF’ kan ook betekenen ‘weg met’, beweerde hij.

Bepaalde wetgeving geldt voor vrienden van het regime

“Als dit niet strafbaar is, wat wel?” vragen oud-Tweede Kamerlid Jacques Monasch en SGP-Kamerlid André Flach. “Dit is oproepen om Pim Fortuyn, om Theo van Gogh en alle andersdenkenden in de toekomst te vermoorden,” voegt Monasch er nog aan toe.

Voormalig Statenlid Eelco van Hoecke vraagt zich af: “En waarom gold dat niet voor Jan Roos dan? Leg eens uit… Ben benieuwd?” Roos werd door de politie van zijn bed gelicht na een grap in RoddelPraat over het Sunneklaas-feest op Ameland.

Cabaretier Hans Teeuwen kreeg een heel politieteam aan de deur na een persiflagefilmpje van de Amsterdamse burgemeester Femke Halsema.

“De ene regel geldt voor Hans Teeuwen, de andere regel geldt voor Bob Vylan, de ene regel geldt voor RoddelPraat, de andere regel voor Paradiso,” stelt historicus Hans Blekersteen vast. “Bepaalde wetgeving geldt voor vrienden van het regime en andere wetgeving geldt voor vijanden van het regime. Dat is nu zichtbaar.”

Artistieke vrijheid

Bij Roos, Teeuwen en ook Gregorius Nekschot gold artistieke vrijheid niet, nu ineens wel, aldus Blekersteen. “Omdat het nu de politieke vrienden van het OM, rechtspraak en bestuur betreft.”

Overigens vond burgemeester Halsema het ‘onacceptabel’ dat Paradiso werd geïntimideerd vanwege ‘het programmeren van artiesten’. “Steeds vaker zie ik oproepen om artiesten te cancelen om hun politieke opvattingen of herkomst. In onze rechtsstaat is er maar één grens en dat is de wet. Tot die tijd: handen af van kunstenaars,” schreef ze op sociale media.

“Zegt de Amsterdamse burgemeester die er geen enkele moeite mee had dat vijf agenten bij Hans Teeuwen binnenvielen,” merkt musicoloog Kees Vlaadingerbroek op.

Dat hoort echt bij het OM

Ook minister van Justitie Foort van Oosten mengde zich in de discussie. Hij zei dat voor haatzaaien en antisemitisme in Nederland geen plaats is. Hij nuanceerde meteen: “Voor wat Bob Vylan betreft, dat hoort echt bij het OM om te beoordelen of en welke stappen nodig zijn.”

Waarop advocaat Bart Maes zegt: “Neen hoor, de verantwoordelijke minister had ‘m vandaag al het land uit kunnen trappen. Zonder problemen: besluit nemen op goede en evidente gronden (modelletje van David Icke zullen ze nog wel ergens hebben liggen bij de IND), marechaussee op stap sturen, ophalen en naar Schiphol brengen, op het vliegtuig zetten en klaar! Had gewoon gekund.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je dit goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 104 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

59 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Polderkolder
Polderkolder
7 maanden geleden

Akwasi wilde Zwarte Piet in zijn gezicht trappen: word niet vervolgd. Bob Vayle wil zionisten dood en ze achtervolgen op straat. Word niet vervolgd! Jan Roos zegt voor de grap journalisten een mep te geven: vervolgd! Wilders wil minder marokkanen: vervolgd!
Snappen jullie het nog?

Bezorgde burger 1
Bezorgde burger 1
7 maanden geleden

Zie je hoe ze te werk gaan ???

Verdeel en heers. Onvrede creëren zodat straks de valse vrede brenger op de troon gehesen kan worden. En alles in zijn macht krijgt : big brother systeem.

Ik heb jammergenoeg geen goede video over de anti Christ. Mocht iemand iets hebben ; graag, zodat mensen de tekenen der tijden beter kunnen herkennen en zien dat enkel de Bijbel hier ons zo voor waarschuwt : het woord van God.

Ron2
Ron2
7 maanden geleden

Haatzaaien is tot kunst verheven volgens de domste vrouw van heel Nederland.

!!strijder!!!
!!strijder!!!
7 maanden geleden

Wat wil die slissss slissser wef muil

Anneke
Anneke
7 maanden geleden

Ben trots op Tilburg.
Mocht niet optreden, in 013!

A.Breems
A.Breems
7 maanden geleden

Mag ik weer?
En dat kan alleen in een corrupte dictatuur cq politiestaat in bananen monargie Nederland.
Phoe het word wel eentonig hoor.

Anneke
Anneke
7 maanden geleden

De vieze,vuiler, haatzaaiende Vylan
Intens geestes ziek !

Dirk
Dirk
7 maanden geleden

En mensen willen maar niet zien hoe krom het recht is. Het zijn ook maar mensen, snappie!? Dat moet je over alles even goed tot je laten inzinken! Het zijn allemaal maar mensen. Snappie!?

Dubito
Dubito
7 maanden geleden

En David Icke kan geen Schengenland meer in om wat hij misschien wel eens zou kúnnen gaan zeggen…..gedachtegoed hè….héél gevaarlijk…oh, dat is die man van die reptilians hè…ja….héél gevaarlijk.

Wel eens een boek van hem gelezen? Nou nee, dat niet..maar ze zeggen dat….
Wel eens een interview met hem gezien? Nou nee, dat niet…maar ze zeggen dat…
Wel eens een optreden van Bob Vylan gezien? Ja! Leuk hè? en zo gemoedelijk!

EUSSR aan de Noordzee
EUSSR aan de Noordzee
7 maanden geleden

David Icke mag Nederland en heel Europa niet meer in want hij zou antisemitische uitlatingen hebben gedaan.
Maar deze boeven uit Engeland mogen wel gewoon in Nederland blijven optreden.
Zo werkt justitie dus in Nederland en de Europa.
Het is heel duidelijk aan welke kant de machthebbers staan tegenwoordig.

Defender
Defender
7 maanden geleden

En David Icke mag ook niet naar Europa komen er wordt hier met twee maten gemeten . Links mag alles Recht mag niks mensen wordt wakker

Peter
Peter
7 maanden geleden

tijdens de 2de oorlog stond bv de NL politie onder het bewind van Nazi’s. Onder welk bewind staat de NL en EU politie nu? Je eigen landgenoten als 2de rangs burgers behandelen en ER en bootvluchtelingen pamperen? Ooit is deze ellende voorbij en dan hoop ik dat het recht zal spreken.

Fisk foar weet
Fisk foar weet
7 maanden geleden

Een Jewish Sandwich. De Cabal controleert beide zijden. Fascist – Communist. Links – Rechts. Progressief – Conservatief. Divide et Impera. Binnen de Bolshiviki hadden de joden de leiding. Hitler wordt beweerd had joodse voorouders en vrienden. Bankiers regeren de wereld, niet politici. Wallstreet, Federal Reserve, Bank of England.

Nog niet!
Nog niet!
7 maanden geleden

We moeten met elkaar op de vuist gaan.
Dat is de bedoeling.

Nederlander
Nederlander
7 maanden geleden

( Ook schokkende uitlatingen mogen van de rechter, zei advocaat Willem Jebbink daarover in Nieuwsuur. De uitspraak ‘dood aan de IDF’ kan ook betekenen ‘weg met’, beweerde hij. )

Dus als ik het goed begrijp, als persoon A tegen B zegt ik ram je het ziekenhuis in, dan is dat geen probleem volgens de wet, want misschien bedoel je dan wel dat het verstandig is om even langs de dokter te gaan?

Regina Spijsters
Regina Spijsters
7 maanden geleden

Wel opmerkelijk dat het CIDI niet meer de antisemitische kaart mag spelen van de rechter. De polarisering van een ‘kunstenaar’ gaat voor. Maak mensen moedeloos met dubbele standaarden en hoop dat er een paar mensen ‘gekke dingen’ gaan doen zodat je de voorgekookte oplossing erdoor kan drukken.

Het einddoel is dat Nederland (en de rest van Europa/Wereld) een totalitaire staat wordt waarbij buitenlandse soldaten de bewaking moeten uitvoeren en alle burgers gechipped en al aan de social credit score moeten voldoen

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
7 maanden geleden

Ja en welke politieke partij is al bijna 60 jaar onafgebroken de baas op het ministerie van Justitie&Veiligheid? Begint met een V en eindigt met een D.

Jef
Jef
7 maanden geleden

Vond zoiezo al dat er een hoop braaksel uit de bek van die bob kwam. Hij heeft iig zijn publiciteit, want meestal is het daarom te doen.

verchil
verchil
7 maanden geleden

Ooit gezegd tijdens een ruzie ik zou blij zijn als je dood bent. Niet netjes natuurlijk en hier later spijt van. Ben door 4 agenten uit mijn huis getrokken en heb de maximale werkstraf gehad.

Marcow
Marcow
7 maanden geleden

Wordt het niet tijd om met zijn allen de straten en wegen op te gaan?

NL geheel plat gooien en dat zo lang als nodig is

Met spandoeken of kleding voor jou FVD BVNL stem.

Fysiek je stem laten zien.

Ron
Ron
7 maanden geleden

Het corrupte ambtenaren molen,criminelen helpen criminelen.

johannes
johannes
7 maanden geleden

Heerlijk toch dit, en de nederlander vind het allemaal wel best.

We worden aan de lopende band belazerd en bestolen en het gaat maar door.

En binnenkort weer naar de stembus op een fraude gevoelig papiertje stemmen.

We verdienen niet beter.

Charlotte
Charlotte
7 maanden geleden

Nu wel heel duidelijk waar de prioriteit ligt wat betreft die gast Bob Vylin D66 rechter uitspraak ga gerust je gang, dat blijkt nu wel dat hij mag optreden in Nijmegen..
HET is wel duidelijk dat het Communisme is ingetreden in Nederland!… Het komt er op neer dat de anders denkenden met goed vinden vermoord kunnen worden! Dit is geen rechtspraak meer!.. WALGELIJK!…🙉🙈🤮🤬🤷🏼‍♀️

Tom Poes
Tom Poes
7 maanden geleden

Nee, we meten niet met 2 maten. Zeggen de deug-en progressieven der politiek. Echt niet hoor, hoe hypocriet wil men het hebben. Maar ja, los van links- of rechts, het hele systeem, is COMPLEET ROT!

Tom Poes
Tom Poes
7 maanden geleden

Volledig gestoord!

Richard L.
Richard L.
7 maanden geleden

Links artistiek ‘haatzaaien’ is kunst, rechts artistiek ‘haatzaaien’ is fascisme.

Soesman
Soesman
7 maanden geleden

Als je voor de rechter komt, moet je hopen dat hij geen lid is van D66.

max
max
7 maanden geleden

er wordt altijd verteld het OM maar het OM dat zijn mensen (ambtenaren) dus uitzoeken wie die mensen zijn en niet meer verschuilen achet OM dan kan je ze eventueel verandwoordelijk houden

joppe
joppe
7 maanden geleden

De balk is inmiddels zo dik ze zien de eigen hypocrisie niet, gaat niet meer goed komen.

ikke
ikke
7 maanden geleden

Voor hem en alle anderen van de elite gelden zeker geen anere regels en daar gaan ze nog achterkomen. Want deze hele poppenkast gaat gewoon keihard gereversed worden. Met gitmo als gevold voor ze.

Ernest Instein
Ernest Instein
7 maanden geleden

blhbhl66hadd op DDS berichte:

De weffende bilderbergers genieten ‘alle’ vertrouwen! Een noodzakelijk geachte hersteloperatie onder de schedel van Willem Alexander is uitgesteld, want de chirurgen hebben nog NIETS kunnen vinden!

Jessica
Jessica
7 maanden geleden

Heb je de beschouwing al gezien , het begint weer het moddergooien naar Wilders .
Verkiezingen vergeet het , dit land is Failliet!
Letterlijk!!!!?

Hier in dit land is wat anders nodig, zal het niet beschrijven .

Rudolf P.
Rudolf P.
7 maanden geleden

“Gelukkig hebben we onafhankelijke rechters die dat heel zorgvuldig wegen,” was het enige wat Smit daar tegenin wist te brengen.

Kennelijk is ‘onze’ rechterlijke macht erop uit dat er een geweldsgolf over Nederland wordt uitgerold.

Back to top button
59
0
We lezen graag je reactie!x