Journalist Djamila le Pair was donderdag in Göttingen aanwezig bij de rechtszaak tegen Reiner Füllmich en bracht bij Rico Brouwer van Potkaars verslag uit.
Er gebeurde iets opmerkelijks: één van de advocaten van Füllmich, dr. Christof Miseré, heeft aangifte gedaan tegen de rechter. “Dat is nogal een punt,” merkte Le Pair op. De verdediging van Füllmich vertrouwt de rechtbank niet meer. Die bleek niet onpartijdig te zijn.
Tijdens de vorige zitting hadden de advocaten aan de rechter gevraagd waarom er zo’n enorme politiemacht was opgetrommeld en waarom zowel de handen als voeten van Füllmich geboeid werden.
Bekijk het verslag:
De rechter heeft dus gelogen
De rechter beweerde toen dat hij daar niks van wist. Volgens de rechtbank lag het initiatief bij de politie. De politie beweerde op zijn beurt in opdracht van de rechtbank te hebben gehandeld.
“Dat is een wrakingsgrond,” zei Brouwer resoluut. “De rechter heeft dus gelogen,” benadrukte Le Pair.
De tweede advocaat van Füllmich had zich ziek gemeld, met als gevolg dat er niemand was om hem te vertegenwoordigen. De zitting was al na een uur weer voorbij. Het is de bedoeling dat de zaak op 10 juli weer verder gaat.
“Die rechter is in on it, of zo,” aldus Brouwer.
Update 2: rechtszaak Reiner Fuellmich van donderdag 20 juni jl. Djamila le Pair (@Djuggling) was opnieuw bij de rechtszaak en doet vanuit Duitsland verslag.
Op Odysee https://t.co/aBykRf44Fz
op Potkaars https://t.co/xoZ1J4uvmi
(afbeelding van de gevangenis) pic.twitter.com/dRNyqYCJk3
— potkaars 🕯️ (@potkaars) June 22, 2024
Nekslag
Le Pair liet zich vertellen dat vooral de uitzendingen die Füllmich deed over mind control, kindermisbruik en de schadelijke effecten van straling veel weerstand opwekten.
Füllmich interviewde Cathy O’Brien, een slachtoffer van MK-Ultra, twee keer. Volgens mensen die alle zittingen hebben bijgewoond, zijn die uitzendingen voor hem de nekslag geweest.
Na de oorlog haalde de CIA vele naziwetenschappers uit Duitsland over om te experimenteren met het hersenspoelen van de bevolking. Het Amerikaanse ministerie van Defensie financierde experimenten om de persoonlijkheid van volwassenen en kinderen te veranderen.
CIA-directeur Allen Dulles stond toe dat de experimenten werden uitgevoerd op nietsvermoedende burgers. Het eindproduct was MK-Ultra.
Het stinkt aan alle kanten
Füllmich interviewde ook dr. Barrie Trower, die gespecialiseerd is in de negatieve effecten van straling. Na dat interview werd hij Amerika niet meer ingelaten en besloot hij naar Mexico te gaan. Daar werd hij uiteindelijk opgepakt.
“Het stinkt aan alle kanten,” zei Le Pair over de zaak tegen Füllmich. “Het is gewoon uitschakelen van een platform dat het heel goed deed.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Europarlementariërs eisen aftreden van EU-baas Ursula von der Leyen in verband met deze belangenconflicten
GGZ-directeur zet vraagtekens bij vaccinatiebeleid: ‘Ik geloof dat het allang niet meer enkel om volksgezondheid gaat’
Hogere staat van bewustzijn bestaat dus echt! Dit bewijs hebben wetenschappers ervoor gevonden
Grootschalig onderzoek onthult exacte samenstelling vaccins
Schokkende onthulling over de verkiezingen in Roemenië: dit is absoluut sensationeel
Vrouw doet tijdens interview met Dr. Phil schokkende onthullingen over pedofiele netwerken elite
Arts stemde op Pepijn van Houwelingen, maar er is geen spoor van terug te vinden. En hij is niet de enige
Simone Kerseboom: ‘Dit staat ons te wachten als we het World Economic Forum blijven wegzetten als praatclub’
‘India verzwijgt aanwezigheid van buitenaardse basis’