Enkele weken geleden trok president Donald Trump de Amerikaanse troepen terug uit Syrië.
Diezelfde Amerikaanse troepen zullen naar alle waarschijnlijkheid toch blijven. Niet om hun Koerdische bondgenoten te helpen, maar vanwege de olie.
Tijdens de jaarlijkse bijeenkomst van politiechefs zei Trump: “We houden de olie, onthoud dat. Dat heb ik altijd gezegd. We willen de olie houden: 45 miljoen dollar per maand.”
Waarheidsbom
Misschien is Trump nu wel de eerlijkste president uit de geschiedenis, aldus Polly Boiko van het RT-programma ICYMI.
“We weten allemaal wel dat Amerika alleen in het Midden-Oosten zit vanwege dit zwarte spul, maar iedereen was intussen een beetje gewend geraakt aan de status quo,” zei ze.
Trumps waarheidsbom zet de wereldorde op zijn kop, waarbij iedereen Amerika ervan beschuldigt een militaristische, oliehongerige imperialist te zijn, Washington dit bestrijdt en zegt alleen geïnteresseerd te zijn in mensenrechten en democratie, blablabla, en vervolgens alsnog doodleuk de olie inpikt.
Wat doen we nu
Dit is dus ook al geen complottheorie meer. “Maar wat doen we nu Trump het openlijk toegegeven heeft?” vraagt Boiko zich af.
Stel je nu eens voor dat iedereen opeens eerlijk zou zijn.
Wat als de Democraten zouden toegeven dat ze de Russen de schuld geven van alles omdat dat beter is dan toegeven dat je van Trump hebt verloren?
Wat als de Europeanen zouden toegeven dat ze in de NAVO blijven omdat dat veel goedkoper is dan jezelf verdedigen?
En wat als Israël zou toegeven…?
Bekijk het filmpje hieronder:
[ICYMI]






Botje uit Denisova-grot kan menselijke stamboom veranderen
5 verrassende dingen die je moet weten over water
De Jonge neemt in Op1 ongevaccineerden op de korrel: ‘Echt ontzettend dom, zo’n uitspraak’
“Banken komen weg met massa-oplichterij”
Sterke twijfels bij officiële verhaal over MH17-ramp. Onafhankelijk onderzoeker en filmmaakster komen met documentairereeks
‘D66 sorteert voor op een vaccinatieplicht. Onacceptabel!’
Amerikaanse senator: “Vaccins kunnen psychische stoornissen veroorzaken”
Facebook verwijdert evenementen die oproepen tot bestormen Area 51. Wat mogen we niet weten?
‘Het regeerakkoord ligt er allang. Klaus Schwab heeft het geschreven’