Binnenland

Kabinet mag WHO-pandemieverdrag niet ondertekenen voordat Kamer zich hierover heeft uitgesproken

Help anderen door dit artikel met jouw kennissen op je socials te delen!

Het kabinet mag het WHO-pandemieverdrag niet ondertekenen voordat de Tweede Kamer zich hierover heeft uitgesproken. Een motie van BBB-voorvrouw Van der Plas die hiertoe oproept, is aangenomen door de Tweede Kamer.

De regering wordt dringend verzocht om de Kamer volledig te informeren over alle genomen besluiten met betrekking tot het pandemieverdrag en de Internationale Gezondheidsrichtlijnen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

(Video verwijderd? Klik hier...)

Niet-democratisch gekozen organisatie

Belangrijk is dat deze informatie wordt verstrekt voordat eventuele ondertekeningen of verdragsverplichtingen worden aangegaan, benadrukt de BBB. Dit garandeert dat volksvertegenwoordigers hun controlerende rol kunnen uitoefenen en dat het proces transparant blijft voor het publiek, licht de partij toe.

‘De WHO is een niet-democratisch gekozen organisatie en we vinden dan ook dat deze onderwerpen en de reeds genomen besluiten open besproken moeten worden in de Tweede Kamer’. Hierom hebben we deze motie ingediend, zegt BBB-beleidsmedewerker Jochem Vrugt.

Prominente rol

BBB-Kamerlid Mona Keijzer zei dat ze graag een brief wil van de regering waarin staat hoe ze omgaan met deze aangenomen motie.

Uit de toelichting op de begroting van het ministerie van VWS blijkt dat het kabinet inzet op het pandemieverdrag, waarbij Nederland een prominente rol speelt met de functie als covoorzitter van de onderhandelingen namens de Europese regio.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 149 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze informatie waardevol?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

117 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Onbekend
Onbekend
1 jaar geleden

Soap

Annette
Annette
1 jaar geleden

Uiteraard juich ik het besluit van de partij van Caroline van der Plas, de BBB, van harte toe.

Eindelijk laat deze partij, die ALLE boeren van Nederland toch héél erg in de kou heeft gelaten, zich ook eens van de goede kant zien.

Maar ik heb dit stukje goed gelezen en mijn onderbuik zegt mij, dat het allemaal geen moer zal helpen om dat vreselijke verdrag van, inderdaad, deze ongekozen Wereld (On)Gezondheidsorganisatie, wel of niet getekend te krijgen.

En WAAROM denk ik dat? Omdat, zoals wij al JAREN weten, de jongetjes en meisjes van de Nederlandse, inmiddels al weer maanden demissionaire regering, zich hier geen barst van zullen aantrekken.

Zij hebben ALLEMAAL hun ziel allang aan de duivel (WEF, WHO, VN) verkocht en streven er oprecht naar om, alweer, het braafste jongetje van de klas te zijn.

Wat het grootste deel van de Nederlandse bevolking hier van vindt….. dat zal ze WORST wezen.

Toevallig heb ik vanochtend weer een stukje gelezen op Telegram over ditzelfde onderwerp.

Die engnek en oorlogsmisdadiger Tedros en nog wat, heeft gedreigd, dat landen, die straks in mei dat vreselijke verdrag NIET tekenen, te maken zullen krijgen met die mysterieuze ziekte X. En dat zouden wij niet moeten willen met z’n allen.

Gezien het feit, dat er de afgelopen tijd door de kabinetsleden meerdere keren “gewoon” tegen de zin van de Tweede Kamer, getekend is bij het kruisje, kan ik mij, jammer genoeg, niet voorstellen, dat dat nu niet weer gebeurt.

Maar wij zullen het maar weer afwachten. Veel anders kunnen wij momenteel niet doen.

Bezorgde NL'er
Bezorgde NL'er
1 jaar geleden

Ik zeg het nog een keer.

Nederland de proeftuin van het globalistisch wef.
Ze gaan het toch door zetten want dat doen ze met alles.
Ik hoop wel dat alles bij de nieuwe formatie teruggedraaid word.

Leo
Leo
1 jaar geleden

Wat ze ook mogen besluiten…. ik doe hier niet aan mee !!

dna
dna
1 jaar geleden

alles wat hier gebeurt is al tegen de wet in. ik negeer deze lui dood, ik ken ze niet wil ze niet kennen ook. geldt ook voor alle ambtenaren inmiddels IK MOET JULLIE NIET VERRADERS

Beautiful nature
Beautiful nature
1 jaar geleden

We moeten ons met hand en tand verzetten tegen het pandemie verdrag. Onze gezondheid en vrijheid om te kiezen staan op het spel. Ze willen over onze ruggen gewoon weer grof geld verdienen en meer controle uitoefenen. Ook depopulatie lijkt mij niet uitgesloten.

Rimuru Tempest
Rimuru Tempest
1 jaar geleden

Het is een illusie om aan te nemen dat ‘ze’ zich wel houden aan wat de 2e slaapkamer wil! De kleuters van het demissionaire kabinet zijn niet te vertrouwen en dat hebben verschillende personen dikwijls laten zien! Huffeltrutje is er erg bedreven in geworden, zonder echt op de vingers te worden getikt! Houdt hun ‘wedde’ in en stel ze persoonlijk aansprakelijk ondanks de politieke immuniteit !

Henk
Henk
1 jaar geleden

Doen ze toch weer een inlegvelletje net als toen met dat Oekraïense verdrag. Maar het gaat gewoon door.

Syllie
Syllie
1 jaar geleden

Zolang die smerige Rutte er zit zal het doorgedrukt worden helaas. We kennen de smeerlappen onderhand wel Wat en smerige tuig zit er toch. Ppfff.

Jojo
Jojo
1 jaar geleden

Ojee als dat maar goedkomt

Rob Bentvelzen
Rob Bentvelzen
1 jaar geleden

Daar zullen ze zich ook deze keer niets van aantrekken!

Peter
Peter
1 jaar geleden

Wedden dat de desbetreffende minister gewoon gaat tekenen , misschien doet BBB en natuurlijk de rest van de kamer nu ff als schijn dat ze transparant wilt zijn enz , en ff een kamerdebat voeren , beetje emoties op laten lopen zodat het volk het idee heeft dat ze transparant. En rechtvaardig bezig zijn en wat gebeurt er dan opeens ???…………….. tromgeroffel …….. BAM er gebeurt iets ergs zoals een storm,overstroming,oorlog ergens , aanslag of wat dan ook …….en. Dan gaat de minister toch achter de rug van de kamer om toch ff snel tekenen en het volk is bezig met iets heel anders , dit gaat al decennia zo om wetten erdoorheen te krijgen, onthou gewoon dat geen 1 partij in de kamer daar zit voor het volk zelf ,zelfs Wilders niet , het is 1 grote toneelstuk en voorstelling van hun en voor hun en wij zitten er niet in en horen daar niet bij ,
HET IS 1 grote CLUB DAARen WIJ HOREN DAAR NIET BIJ

Niets is wat het lijkt
Niets is wat het lijkt
1 jaar geleden

Dat is dus een grote dikke vette wassen neus! Dat zie je aan het aantal WEF partijen wat daar plots mee eens zijn en de BBB die dat voordraagt! Tuurlijk stemt de 2de kamer het straks deze schijnvertoning goed en wordt de weg hiermede ff vrijgemaakt om straks te kunnen zeggen dat (zogenaamd) met een geheel “democratische” wijze en gekozen toestemming het verdrag wordt getekend en het land dan dus officieel ‘verkocht’ is aan een private partij inclusief alle macht. Het WEF heeft het voor elkaar. Onze regering bestaat op dat moment niet meer, voorzover die nog wel bestond? Want Nederland is al een BV toch?…alleen met deze ondertekening straks wordt, de “coup”,pas echt zichtbaar voor het volk ,dat hun land en macht verkwanseld en verkocht is aan WHO/WEF ClauSSwaab en stemmen niet meer nodig is op partijen zoals wij dat nu nog kennen! Er komen dan officiële WEF bedrijfs directeuren etc. Vraag blijft dan natuurlijk dat er wordt toestemming gegeven door een CORRUPTE REGERING! Dat kan dus nooit rechtsgeldig zijn! Niet nu en niet later zo kan dat tuig alsnog later voor een echte rechter komen te laten verschijnen.Agenda 2030 komt er met een nog snellere sneltrein vaart aan bij deze ondertekening!

Pete VB
Pete VB
1 jaar geleden

Net als met de spreidingswet, alles is al lang beslist! Zogenaamd tegen alles zijn en dan op het laatste moment zeggen dat ze niet anders konden dan instemmen. Het is gewoon een groot stel volkverraders!!!

roro 237
roro 237
1 jaar geleden

kunnen we al eem spuitje halen voor de nieuwe losgelaten pandemie X ?

Steven
Steven
1 jaar geleden

Dat wordt uiteraard gewoon weer genegeerd, en gaat er vast weer een nederlands poppetje zijn handtekening zetten namens nederland.
Uitleg aan de tweede kamer kan alleen maar leiden dat een wereld heerschappij gedwarsboomd kan worden….daar kan de WEF natuurlijk geen genoegen mee nemen met politieke inmenging!
Die gaan hun klauw nog wel zetten voordat Wilders aan het roer komt. Alles wordt er nu snel doorheen gejast en Schwab kan weer tevreden zijn!

Joyce
Joyce
1 jaar geleden

Laten we daar maar eerst een referendum over hebben. Gezien het feit dat steeds minder mensen meer een vaccin willen lijkt me dat de enige optie!
Gedwongen vaccinatie?
Nooit niet voor mij!
Reden genoeg om het land te verlaten!

Andre Breems
Andre Breems
1 jaar geleden

Als er dan nog geen nieuwe regering is dan ben ik bang dat Pinokkio schijt aan de uitslag zal hebben en bij het kruisje gaat tekenen net als die landverrader van Huffelen.

Geus
Geus
1 jaar geleden

Alleen al het feit dat er ‘prominente rollen’ zijn weggelegd voor de braafste pharmaceutisch digitaal gestuurde borsten doet het ergste vermoeden over dese slechte C film…
Ook omdat daarmee blijkbaar inbreng van andere wel degelijk gekozen organisaties met zwarte doekjes werk onder de tafel geschoven kan worden..
Dit alles om BourlaGates vrij baan te geven ongestoord e kunnen experimenteren op de hele wereld bevolking. What a joy!

G

Geennut
Geennut
1 jaar geleden

Waarom geloof ik niet dat dit nog gaat helpen Ohja ook al zeg je nee er zijn altijd figuren die dan toch tekenen ✍️

Peter
Peter
1 jaar geleden

Wedden dat de minister toch gaat ondertekenen , dat gaat al jaren zo WEF,WHO BEPAALD, BBB doet netalsof ze transparant en democratisch wilt zijn met andere partijen , komt een debat erover en als het een beetje is ondergesneeuwd dan word het erdoorheen gejaagd , of als het onderwerp teveel mensen bezig houd dan gebeurt er wel iets ergs. Zoals een storm , aanslag, natuurramp,overstroming,zonnestorm dan zijn mensen afgeleid en dan is die wet er alsnog doorheen , dit gaat al deccenia lang zo , mensen denken dat ze wat te kiezen hebben maar dat is schijn, kabinet zit daar voor zichzelf en hun bazen WEF en niet voor het volk , tijd dat mensen dat nu een keertje beseffen

Dré
Dré
1 jaar geleden

Dan zullen ze van Huffelen wel weer sturen, dan komt het zeker goed!!

Betaal contant en koop bij het MKB
Betaal contant en koop bij het MKB
1 jaar geleden

FUCK WHO!

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

Oh werkelijk ?

En WANNEER was de laatste keer dat dit kabinet zich ook maar iets van een motie aantrok, die door de tweede kamer was aangenomen.

Juist ja.

Nowhere to be found.
Nowhere to be found.
1 jaar geleden

De wakkere mensen in Nederland zeggen NEE tegen het pandemieverdrag.

Die prominente rol van Nederland mag bij de vuilnis en wel zo snel mogelijk.

bezorgde burger
bezorgde burger
1 jaar geleden

Die fascisten gaan dit negeren en gewoon tekenen
Zo werkt een kabinet Rutte nu eenmaal.

Nowhere to be found.
Nowhere to be found.
1 jaar geleden

De WHO is en terroristische organisatie onder aanvoering van een communist (Tedros) die voor genocide in zijn thuisland verantwoordelijk is.

Het gaat dus helemaal niet om gezondheid, maar om de de wereldbevolking drastisch te reduceren en wie dat programma promoot, is geen haar beter dan Tedros of Bill Gates, die ook een belangrijk aandeel heeft in deze wereldwijde democide.

Hieronymus
Hieronymus
1 jaar geleden

(COR)RU(P)TTE zal de motie afraden en naast zich neerleggen, zoals hij laatst al meldde. Ga er maar vanuit dat t wordt aangenomen, het volgende kabinet kan het verdrag na aantreden dan weer opzeggen.zo simpel kan t zijn.

Edward
Edward
1 jaar geleden

Heeft geen zin, moties worden door dit misdadige WEF kabinet niet uitgevoerd. Het WHO verdrag gaat er gewoon komen en dan worden vrijheden afgepakt en is gedwongen vaccinatie een feit. Het WEF/WHO is een extreem gevaar voor de mensheid.

Eelke Piers
Eelke Piers
1 jaar geleden

Rutte zal zich daar geen fluit van aantrekken en dwars tegen alles tekenen.
Zolang er geen kabinet is blijft hij de dictator

oprecht
oprecht
1 jaar geleden

Dit is een goeie daad van club Lientje, goed dat ze er bij stilstaan.
En toch weer tegen stemmers.
Een ongekozen club het recht van handelen geven over ons alle ???

De waarheid
De waarheid
1 jaar geleden

Als deze ‘ wet’ erdoor gedrukt wordt, zijn we aan de duivel overgeleverd.

Hans
Hans
1 jaar geleden

De omgekeerde wereld! De volksvertegenwoordiging moet aan de demissionaire regering vragen met hen te overleggen voordat er besluiten over vergaande verdragen (namens Nederland!) worden afgesloten.
Het is duidelijk dat er in Nederland een globalistische machtscoup heeft plaatsgevonden en dat de coupplegers (D66, CDA, CU, PvdA/GL) niets ontziend verder gaan op hun pad, inclusief het overtreden van wetten, het passeren van de Grondwet en het negeren van rechterlijke beslissingen.
Het ministerie van WVC is daar een duidelijk voorbeeld van. Miljarden zijn verduisterd, rechterlijke uitspraken worden niet nageleefd (nee, liever worden er boetes betaald uit belastinggelden!) en pandemiewetten worden aangenomen met ernstige consequenties voor de burger (uiteraard wanneer de burger zich, in tegenstelling tot de overheid, wel aan de wet houdt).
Zo’n gedrag van de overheid mag niet ongestraft blijven. De rechtsstaat staat al enige jaren op omvallen, zijn er nog rechtvaardige mensen en volksvertegenwoordigers in het land die orde op zaken stellen?

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Dat pandemie verdrag mag nooit ondertekend worden het geeft de prikmoordenaars nog meer rechten en bevoegd heden WEF en WHO zijn ongekozen clubs weg er mee het land uit

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Ik zal mij nooit aan dat nazi pandemieverdrag houden . Ze steken het maar daar waar de zon nooit schijnt.
Ik zal nooit dansen naar de pijpen van WHO of WEF!

Overlever van toen..
Overlever van toen..
1 jaar geleden

De schone schijn dat
B-uild B-ack B-etter,
dus lientje
het goed met de bevolking voorheeft!
Wederom een wassen neus!
Er wordt of niet gereageerd en zonder meer getekend,
Of er wordt urenlang “gecondomoloogd”
(Lees urenlang nutteloos gelult zonder dat er ook maar iets vruchtbaars uit voortkomt)
en er wordt alsnog getekend!

Snappie nr 1
Snappie nr 1
1 jaar geleden

Mijn gedacht dat het tóch getekend gaat worden…..😬
Of de Kamer moet inmiddels ook wakker geworden zijn ! 🙏

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

STOP MET HET VERPLICHTEN ALS JE BEWEERT EEN VRIJE DEMOCRATIE TE ZIJN‼️VERPLICHT IS GEEN VRIJHEID‼️

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

BBB proberen weer iets te lijmen . Ze hebben toch afgedaan . Dat goede wat ze doen steekt weer iets smerigs achter. Ze steken he graag van achteren in je rug‼️

Malle Pietje
Malle Pietje
1 jaar geleden

Prominente rol voor Nederland. En dus weer een hoop baantjes voor de kartel aanhang…

Het wordt tijd om deze vorm van corruptie te beëindigen.

Jolanda
Jolanda
1 jaar geleden

Dan komt het vast goed!

Realistische
Realistische
1 jaar geleden

K geloof er geen zak van !

Anke
Anke
1 jaar geleden

Er zal wel weer gauw een wetje komen

Rombout
Rombout
1 jaar geleden

Als het kabinet het naast zich neerlegt moet het weggezonden worden. Dat is alleen maar goed, want de Ruttemaffia heeft enorme schade toegebracht aan Nderland. Het zijn WEF agenten

SNM
SNM
1 jaar geleden

https://m.kla.tv/nl/2023-12-18/27716

Gedaan met de WHO-tirannie – toespraak van dr. David Martin
18. december 2023

Sinds de oprichting van de WHO in 1940 waren de methoden van deze organisatie altijd in strijd met de Amerikaanse gezondheidswetten. Het ging nooit om een zaak van volksgezondheid, aldus dr.Martin. Hij beschrijft de WHO ook als een crimineel kartel en rechtvaardigt zijn krasse uitspraken in deze toespraak voor het EU-parlement.

Pistolen Paultje
Pistolen Paultje
1 jaar geleden

Een motie is enkele een mening op een bepaald moment. We hebben te vaak gezien dat de Jonge en Rutte deze naast hun neer leggen. Dt mag wettelijk, maar wat is dan nog het nut van een motie?
Wat veel erger is, is dat Rutte bepaalde beslissingen uitvoerd tegen de stemming van de meerderheid van de 2de kamer, maar daar ligt schijnbaar niemand wakker van.

https://www.rtlnieuws.nl/nieuws/video/video/5424124/rutte-dreigt-met-opstappen-kabinet-over-oekraine-motie

Andre Breems
Andre Breems
1 jaar geleden

Ik hou mij aan onze Nederlandse grondwet artikel 11.

Het leugentijdperk
Het leugentijdperk
1 jaar geleden

Dus het gaat gewoon door, net als alles tegenwoordig wat tegen het gezonde verstand en de volksdemocratie ingaat. Ze moeten wel afstemmen, anders geldt dit verdrag niet, maar deze en zoveel andere drek gaat hoe dan ook ‘gewoon’ getekend worden.

Het “van Huffelen en Maxima effect”. Geldt hetzelfde, alleen kon Huff deze het wonderbaarlijk en straffeloos alleen klaren en tekenen. Bizar, onrechtmatig getekend en niemand protesteert.

Met of zonder stem, Nederland wordt van alle zijden aan stinkend ongedierte overgedragen, alles kan en mag tegenwoordig, zolang het maar verrot en moorddadig is.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Ben benieuwd wanneer het nazituig razzia’s gaan houden voor mensen die anders denken dan die duivels met macht.

Gandalph
Gandalph
1 jaar geleden

Het kabinet is als een huurder van een huis. Zij mogen 4 jaar lang beslissingen nemen. Zij horen niet in die 4 jaar delen van het huis voor altijd weg te geven. Ze horen dus ook niet macht of beslissingsbevoegdheid te mogen weggeven, daar hoort op z’n minst 75% mee akkoord te gaan net zoals bij het wijzigen van de grondwet.

Julia
Julia
1 jaar geleden

Ach gelooft er nog iemand in het demissionair kabinet? Er zijn allang onderhandelingen bezit en gegarandeerd dat de EU dus ook Nederland akkoord gaan. Tijdens de Europese Raad van 25 februari 2021 onderstreepten de EU-leiders dat wereldwijde multilaterale samenwerking cruciaal is voor de aanpak van huidige en toekomstige gezondheids­bedreigingen. Ze kwamen overeen binnen het WHO-kader te werken aan een internationaal pandemie­verdrag en de mondiale gezondheids­beveiliging te bevorderen.
Wat stelt hier nog de Tweede Kamer voor het zijn puur marionetten die instemmen met wat door de EU is opgedragen. Ook Wilders vooropgesteld dat er überhaupt nog een kabinet Wilders komt waarover ik zware twijfels heb zal hier niets aan veranderen. Misdadigers tegen de mensenlijkheid zoals die smerige Tedros hebben de macht.

Aalt
Aalt
1 jaar geleden

We krijgen geen nieuw kabinet meer. Nederland is al druk bezig om niet meer te bestaan. Máxima was haar tijd al ver vooruit, ze had de Nederlander niet gevonden. Die smeerlap zij dat toen gewoon. Nederland is er mee bezig om zich te voegen voor een wereld regering, waar de VN,WEF, en de WHO de dienst uit gaan maken. AI is ook zo’n dingetje wat ons wordt aangeprezen. Ik denk dat het grootste gros hier wel achter staat. Ik ben 63, en wens hier niet aan mee te doen. Ons nageslacht trapt hier met open ogen in. Mensen we gaan een gevaarlijke tijd tegemoet. Je ziet er gewoon tegenop om oud te worden, als je al kijkt hoe ze met de oudjes omgaan!!!!! Zorgelijk allemaal.

Kristine
Kristine
1 jaar geleden

Ze doen maar ! WHO is een gesponsord orgaan dat geen enkele rechtsgeldigheid kan hebben. Big Pharma steekt achter die bende. Diens brood men eet, diens woord men spreekt. Stoppen met die bende gangsters te laten bepalen wat je in jouw lijf moet laten duwen.

HonkHonk
HonkHonk
1 jaar geleden

De beraadslagingen gehoord hebbende hebben wij besloten de motie niet uit te voeren.

STUUR ONS DAN WEG, zegt ie dan.

pfff

Dubito
Dubito
1 jaar geleden

‘Geachte Kamer: het Kabinet gaat deze motie niet uitvoeren. We gaan onze handtekening bij het kruisje zetten – en u kunt doodvallen (een zgn Uffeltje doen) Als u het daarmee niet eens bent dan dient u maar een motie van wantrouwen in’.

NooT
NooT
1 jaar geleden

BBB = Monsanto BAYER = dikke vette link met de farmamaffia.
Dit is dus 100% poppenkast, zoals eigenlijk alles van deze verraders.

Dick
Dick
1 jaar geleden

Uiteraard is dit kabinet een medestander van dit gruwelijk verdrag. Zij hebben van Nederland een pilot land voor het wef beleid gemaakt. M.a.w. dood aan de Nederlanders.

yvja
yvja
1 jaar geleden

Je wordt als burgeres van dit land totaal verneukt door de zogenaamde ‘elite’politici en ambtenarij!!!
En wie zit hier totaal achter ? Dat is de Heer MARK RUTTE, die zich zelf al verkocht heeft aan de zogenaamde ‘elite’!!!

Thom
Thom
1 jaar geleden

wat een gelul, als ze willen dat het er komt komt het er! We zullen het zelf moeten doen, vergeet de PVV en alle andere partijen. Het zijn allemaal clowns die geen reet kunnen!

Koddebeier
Koddebeier
1 jaar geleden

GEEN WHO/WEF dictatuur in Nederland !!

Geen Schaap
Geen Schaap
1 jaar geleden

Tweede Kamer ????? Wat is dat tegenwoordig ?

Geen Schaap
Geen Schaap
1 jaar geleden

Stop de bomenkap in neederland !

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Zou het nog goed komen met tante Lien?

Uit de VN, uit de WHO, uit de EU en natuurlijk alle banden met het WEF doorknippen omwille van de toekomst van Nederland.

Maar wat als het allemaal toneel is?

John
John
1 jaar geleden

Oeps, toch getekend. Ging perongeluk, maar daar hebben geen actieve herinnering van.

Anne
Anne
1 jaar geleden

Ze kunnen ondertekenen wat ze willen, ik heb niks getekend.
Ik ben baas over mijn eigen lichaam.
Tedros heeft in zijn eigen land genocide gepleegd. Hij hoort daar niet. De hele WHO moet verdwijnen net als zoveel andere organisaties die het zgn goed voor hebben met de mensen.

Peter
Peter
1 jaar geleden

En mensen maar denken dat ze wat te kiezen hebben en in een democratie leven en wij denken altijd dat wij het veel beter hebben dan andere landen , was laatst in Dubai , verenigde emiraten , daar is gezondheidszorg gewoon gratis , studeren is gratis benzine kost 50 cent , geen belasting , wij betalen hier belasting over belasting en waar gaat het geld naar toe ? Naar Brussel en Ukraine en de wapenindustrie

Zwarte Zwaan
Zwarte Zwaan
1 jaar geleden

… aldus oa van Huffelen en alle andere Haagse beroeps leugenaars die JA tekenden terwijl het volk en de 2de slaapkamer NEE had gezegt …

Jojo
Jojo
1 jaar geleden

EN WEER DOE IK NIET MEE!

salvar
salvar
1 jaar geleden

laat maar komen dat mysterieuze x wacht met smart erop.
komen we nu in opstand zodat het ongekozen zootje moordenaars voor eens en altijd worden op gebost of laten we het weer over onze kant gaan?

Sophie
Sophie
1 jaar geleden

Over dit soort belangrijke verdragen zou een referendum gehouden moeten worden.
Maar, zoals met de meeste zaken, wordt er over ons beslist en niet met ons.
Waarom? omdat we niet zien waar die boevenbende mee bezig is en we het allemaal laten gebeuren.
Tot het te laat is en dan gaan we piepen.
We zijn zo gewend dat er voor ons gedacht en gehandeld wordt, dat het ons passief heeft gemaakt.
Dat is tevens de valkuil!
We weten denk ik allemaal dat het zwakste kind op school meestal gepest werd en hun spullen werden afgepakt door de meest brutalen van de klas.
Welnu, dat staat ons te gebeuren als we handelen als dat zwakke kind..

Johan Duinkerken
Johan Duinkerken
1 jaar geleden

Wat ik niet snap is dat het kabinet een wet zou willen ondertekenen dat haar soevereiniteit volledig weggeeft aan een NGO die betaald wordt door multinationals.
Dan leg je je eigen hoofd op het publieke hakblok terwijl het fascistische beleid miljoenen mensen door de gehaktmolen gaat draaien.
Politici die blijkbaar niet begrijpen dat zodra ze hun soevereiniteit hebben weggegeven ze bij het grof vuil worden gegooid omdat ze alleen maar in de weg staan. Deze keer kom je niet weg met een zout-oplossing prikje maar krijg je de volle dosis.

Wie heeft het aankomende verdrag zelf wel eens doorgenomen? De teksten daarin zijn hondsbrutaal. Want de hoeveelheid uitzonderingen voor de globalisten en haar handlangers geeft op zich al aan wat de perverse plannen zijn. Ze willen miljarden mensen uitmoorden. Moeilijker dan dit wordt het niet.

Christien
Christien
1 jaar geleden

Deze kamer mag hier NOOIT mee akkoord gaan.

Anne
Anne
1 jaar geleden

sla hufter van huffelen dan effen in de boeien, kan ze geen schade meer aanrichten

Rotterdammer
Rotterdammer
1 jaar geleden

Waarom vertrok minister Kuipers plotseling en wie vervangt hem?
(Om het verdrag te ondertekenen).

Ley Ley
Ley Ley
1 jaar geleden

Gebeurt toch wel

Zonnebloemt....er
Zonnebloemt....er
1 jaar geleden

Die tedross mag voor mij doodvallen
En met hem nog heel veel meer.ik hoor liever een hond blaffen
Dan dat ik die lelijke wef koppen zie..
Dreigen met ziektes nu x afijn na x komt y en dan Z…uit met de pret ..

Janny
Janny
1 jaar geleden

Ze zullen ons nooit kunnen dwingen om wat dan ook maar te doen ,dan zijn wij echt gevlogen en blijven we hier geen minuut langer in dit ongelooflijke kutland

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Tedros Massamoordenaar en ongekozen Psychopaat van het WHO oo de VN is mede schuldig aan deze praktijken nooit mag hiervoor de handtekening worden gezet drijf ze hun eigen veroorzaakte Beerput in de landverraders

Joost Visser
Joost Visser
1 jaar geleden

Carolientje zal geen motie indienen over het WEF. Doe maar gelijk VN en al die andere NGO´ s wiens opdracht is te vernietigen.

Erikson
Erikson
1 jaar geleden

Alsof ze zich daar iets van aantrekken, de afschaffing van cash werd ook gewoon getekend tegen de nee-stemmen van het parlement in! Demissionair is tegenwoordig een ander woord voor dictatuur!

Speelman .lj
Speelman .lj
1 jaar geleden

We wachten als burgers maar gewoon af , maar er zitten in de 2 kamer die zo link zijn als een dooie lur ,want let op die gaan proberen het WHO verdrag door te drukken .

Archibald
Archibald
1 jaar geleden

Ja hoor, gaan ze echt doen. Zeker als DDR66 erbij betrokken is!

fries
fries
1 jaar geleden

zal wel weer gestemd worden al de tegen liggers naar de toilet gaan

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
1 jaar geleden

Een mooi begin……. Maar wat als diezelfde 2e kamer uiteindelijk toch weer bij het kruisje tekent? Of het demissionaire kabinet zich zoals gewoonlijk daar niks van aantrekt? Dat is namelijk wat ik verwacht wat gaat gebeuren. Gaaf hè, zo’n “democratie”.

Bezorgde Nederlander
Bezorgde Nederlander
1 jaar geleden

Zodra er op die motie of die behandeld moet worden = gestemd, weten we wat de 2e kamer is.

Archi Soesan
Archi Soesan
1 jaar geleden

En u geloofd dat zij zich hier aan zullen houden. Zij hebben LAK aan de tweede kamer.

Lexy
Lexy
1 jaar geleden

Zo onderhouden zij dus een schijndemocratie.

Back to top button
117
0
We lezen graag je reactie!x