Artsen en medisch deskundigen verzamelden zich afgelopen weekend voor het Amerikaanse Hooggerechtshof om zich uit te spreken tegen misinformatie rond het coronavirus. Ze hadden een belangrijke boodschap voor het volk: wees niet bang voor het coronavirus. De artsen, die zich de American Frontline Doctors noemen, worden doodgezwegen door de grote media. One America News deed wel verslag van de bijeenkomst en wonder boven wonder staan de beelden nog op YouTube.
Arts Richard Urso was één van de sprekers. Vrij snel nadat de pandemie was uitgebroken, kwam hij tot de ontdekking dat er al een behandeling is voor het virus. “Ik kon niet geloven dat we patiënten niet behandelden, lieten sterven en aan de beademing legden. Het sloeg nergens op. Er was een behandeling beschikbaar.”
Leugen
We hebben te maken met een virus. Dat betekent: besmetting, ontsteking, bloedproppen en ademhalingsproblemen. Iedere arts weet hoe je ontstekingen moet behandelen. Artsen behandelen ook vaak infecties. Er zijn veel artsen die vaatziekten behandelen. En we kunnen ademhalingsproblemen ook verhelpen, aldus dr. Urso. “Het is één grote leugen.”
Artsen die iets anders zeggen, zijn volgens hem hypocriet. “Bij ons gaat het om de eed van Hippocrates en het verzorgen van patiënten, ervoor zorgen dat ze niet sterven.”
Hoogleraar Bob de Wit reageert: “Het lijkt wel alsof alle oprechte artsen zich nu gaan uitspreken. Nu weer dokters in de USA: American Frontline Doctors. En ook weer tegen mondkapjes, enzovoorts.”
Bekijk het fragment hieronder:
It was a lie from the very beginning. We had treatment from Day one!!! pic.twitter.com/aHt7BMjg7h
— Dr. Urso (@richardursomd) October 18, 2020
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Terwijl Italië kweekvlees heeft verboden en Frankrijk pleit voor Europees verbod wil Nederland koploper blijven
De vrouw die in 1894 claimde dat ze Mars had bezocht. Dit is wat ze daar zag
Was 6 april een uitzonderlijk warme dag voor de tijd van het jaar?
Zorgminister Fleur Agema (PVV) laat beboete artsen aan hun lot over: ‘Ik ga me daar niet mee bemoeien’
EU nodigt “interim-president” van Syrië uit voor “donorconferentie”: ‘Laatste restje geloofwaardigheid ligt nu bij het afval’
Aspartaam (E951) verstoort de werking van de hersenen. Dit baanbrekende onderzoek laat het zien
Burgemeester Tynaarlo: ‘We hebben geen probleem met vuurwerk, we hebben een gezagscrisis’
Politie komt met ‘ronduit gevaarlijk’ document over het herkennen van complotdenken: ‘Toonbeeld van autoritaire waanzin’
Siberische bacterie helpt verouderingsproces vertragen