In navolging op de recente ontdekking door SANE Vax dat het HPV-vaccin Gardasil genetisch gemodificeerd viraal DNA bevat werd een aankondiging uitgezonden door het Ierse radiostation TippFM.
De Irish Medicine Board (IMB) en het Europees Geneesmiddelenbureau EMA zijn op de hoogte van de recente ontdekking en willen dat per direct een risicoanalyse wordt uitgevoerd.
Het Gardasil-vaccin mag sinds 2006 worden verspreid binnen de EU-landen. Een risicoanalyse betekent dat de vergunninghouder van Gardasil moet vaststellen wat de omvang is van de besmetting en moet aangeven of er potentiële gezondheidsrisico’s zijn verbonden aan HPV-rDNA dat zich hecht aan de aluminium hulpstof die wordt geïnjecteerd in het menselijk lichaam.
Gedacht wordt dat het recombinante (op kunstmatige wijze in een laboratorium verkregen) HPV-DNA het menselijk DNA kan veranderen en op deze wijze kanker en verschillende soorten auto-immuunziekten kan veroorzaken.
De producent van Gardasil, de farmaceutische reus Merck, ging tot het uiterste om verschillende instanties over de gehele wereld te overtuigen dat er geen viraal DNA in het vaccin te vinden is. Merck vertelde gezondheidsdiensten herhaaldelijk dat het vaccin enkel virusachtige deeltjes bevat die worden gemaakt van het eiwit L1. Ze baseerden zich op de uitspraken van Merck toen ze het vaccin goedkeurden.
SANE Vax is blij met de stappen die zijn genomen door onder meer het Europese Geneesmiddelenbureau. Het bedrijf stelde tevens de Amerikaanse Voedsel en Waren Autoriteit FDA op de hoogte van de ontdekking van besmet HPV-rDNA in Gardasil-vaccins. Waarom houdt dit agentschap van de federale regering haar kaken stijf op elkaar?
Bron: Bolsonweb.com
Gerelateerd: Topwetenschapper Merck gaf aanwezigheid virussen in vaccins toe (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Utrecht moet en zal 10-minutenstad worden: mensen beginnen wakker te schrikken
Cannabis van 4200 jaar oud in Gelders graf
‘Kunnen we afspreken dat we de modellen van het OMT niet langer serieus nemen?’
Virale video: arts Sherri Tenpenny waarschuwt beleidsmakers voor gevaren coronavaccins
Energie besparen doe je zo!
Het verhaal achter NESARA
“Buitenaardse invasie behoedt de aarde voor Derde Wereldoorlog”
Onveiligheid Zandvoort tijdens pinksterweekend: raadslid was getuige van 4 ernstige incidenten in slechts 25 minuten
Aanslag Brussel gewoon mislukt. Hebben stoere militairen dit voorkomen of worden we weer eens voorgelogen?