Binnenland

Keiharde uithaal naar BBB: ‘Dit gaat op de kop verkeerd’

Help door dit met jouw kennissen op je social media te delen!

Op dit moment wordt er door de VVD en NSC een smerig spelletje gespeeld. Ze laten de BBB links beleid uitvoeren. De BBB is de feeling met de boeren aan het kwijtraken, zegt voorman van Farmers Defence Force Mark van den Oever in een vlog.

Hij wijst erop dat de partij een half jaar geleden bij de verkiezingen en bij het regeerakkoord zei dat boeren gewoon moeten kunnen boeren. “Dat is heel iets anders dan plafonds verlagen, afroming instellen zonder compensatie, opkoopregelingen lanceren.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/01/amr1.jpg

Jullie hebben ons beloofd dat jullie terug naar Brussel zouden gaan, met de vuist op tafel zouden slaan, merkt Van den Oever op.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Onzalige plannen van tafel

“Wij verwachten van jou dat die onzalige plannen van tafel gaan en dat je je BBB-minister tot de orde roept,” zegt hij tegen Caroline van der Plas.

“Het probleem is dat jullie bij de BBB niet één echte boer in de Kamer hebben zitten. Hoe is dat toch bij God mogelijk? Wij zijn de stem van de boeren en die heb je nu gehoord. Dus je weet wat je te doen staat. En zo niet, dan kom je er vanzelf achter, net zoals het CDA er in het verleden achter is gekomen.”

Waar zijn jullie toch mee bezig?

Van den Oever wijst er verder op dat er geen enkel overleg is met de boerensector. “En dat moet dan de BBB voorstellen, de boerenpartij. Waar zijn jullie toch mee bezig? Dit gaat op de kop verkeerd.”

“We zullen er vanzelf wel achter komen, want je zult toch wel niet luisteren.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 166 stemmen
Beoordeel dit artikel

Interessant

Vind je deze informatie goed?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
guest

129 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
5 maanden geleden

Het heet niet voor niets BBB slimmerds. Man man man wat zijn die boeren naïef.

Henny
Henny
5 maanden geleden

In dit geval de koe van troje

Mickey
Mickey
5 maanden geleden

F V. D…….

Ikke
Ikke
5 maanden geleden

Boer burger bedrog, net als pvv nsc en vvd. Eerst een belofte maken om zieltjes te winnen , daarna de gehele koers van het WEF Rutte uitvoeren . Kiezers bedrog

Back to top button
129
0
We lezen graag je reactie!x