Eerder dit jaar deed Niburu verslag van de rechtszaak die onderzoeker en wetenschapper Michael Tellinger had aangespannen tegen Standard Bank. Hij dagvaardde de bank voor het Grondwettelijk Hof van Zuid-Afrika.
Zijn juridisch adviseur, Raymondt Dicks, blijkt nu met hulp van de politie te zijn ‘beroofd’. Zijn documenten werden ontvreemd door bewapende mannen.
Dicks heeft tientallen jaren ervaring als juridisch adviseur voor de lokale politie en het leger. Hij ontdekte dan ook al snel dat het niet zomaar een beroving was.
Onwettige activiteiten
Hij werd samen met twee anderen vastgebonden terwijl de indringers zijn kantoor overhoop haalden. De mannen namen alle officiële stukken mee die te maken hadden met de aanklacht tegen de banken.
Dicks vertegenwoordigde Michael Tellinger al eerder in verschillende rechtszaken tegen de banken, in het bijzonder Standard Bank. Hij beschuldigde deze bank eerder van ‘onwettige en ongrondwettelijke activiteiten’. Daarnaast heeft hij de Reserve Bank, de centrale bank van Zuid-Afrika en de Zuid-Afrikaanse minister van Financiën voor de rechter gedaagd.
De juridisch adviseur had zeer gevoelig bewijsmateriaal verzameld van de onwettige activiteiten van de banken tegen alle Zuid-Afrikanen. De indringers waren niet geïnteresseerd in waardevolle voorwerpen. Pas een dag later ontdekte Dicks dat alleen de stukken met betrekking tot de zaken van Michael Tellinger, diens Ubuntu Party en de New Economic Rights Alliance (NewERA) waren verdwenen.
Ongestoord
“Het is duidelijk waar ze voor kwamen, daar hoef je geen raketwetenschapper voor te zijn,” legde hij uit. Het incident is van begin tot eind vastgelegd op camera. De bewapende mannen werden door twee politiewagens met zwaailichten naar de woning geëscorteerd, terwijl de agenten de straat voor het huis afsloten zodat de operatie ongestoord kon plaatsvinden.
Dicks en Tellinger hopen dat de Zuid-Afrikaanse politie deze zaak zeer serieus zal opnemen, omdat zij proberen te onthullen wie er achter de grootste gelegaliseerde criminele organisatie ter wereld zitten.
Bron: Ubuntuparty.org.za
Gerelateerd:
- Doorbraak in Zuid-Afrika: reguliere pers doet verslag van rechtszaak tegen bankierselite (video)
- Zo los je de schuldencrisis op: twaalfjarige ontmaskert bankwezen (video)
- De Rothschilds versus shariabankieren
- Hoe de nalatenschap van een Britse imperialist de moderne wereld vormde
- Nieuwe roofridders: belastingbetaler draait op voor topsalarissen
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Tijdschrift dat studie publiceert over link tussen COVID-19-vaccinatie en kanker mikpunt van ‘cybercriminele aanval’
‘Meest iconische stem in comedy’ overleden aan hartaandoening, haalde kortgeleden de boosterprik
Geheim Smart City-surveillanceprogramma in Nederland: ‘Het is nog veel erger’
Ophef om opmerking minister De Jonge tegen vrouw die geen koopwoning kan vinden: ‘Vreselijke man’
Azarkan haalt hard uit: ‘OMT zat met modellen 70% verkeerd en dan nog volhouden! Onnavolgbaar’
Geen complottheorie meer: Amerikaanse onderminister geeft bestaan biolabs in Oekraïne toe
Oproep aan minister van VWS Agema: onderzoek de gevolgen van dit massale medische experiment
De opvallendste punten uit het verkiezingsprogramma van Pieter Omtzigt
Tweede Kamer, kom in actie! Coronawet ‘schaft democratische rechtsstaat af’