Binnenland

‘BBB pretendeert er voor de boeren te zijn, maar geeft vervolgens niet thuis’

Help door deze informatie met jouw kennissen op je social netwerk te delen!

FVD-Statenlid Robin Westdijk leverde woensdag een bijdrage aan de najaarsnota van de provincie Zuid-Holland. Hij uitte tijdens zijn bijdrage kritiek op de coalitie, die zich eraan heeft gecommitteerd de boeren niet gedwongen uit te kopen.

Wat blijkt nu? Gedeputeerde Staten hebben nog genoeg andere wettelijke middelen die zij in kunnen zetten om onze boeren op een indirecte wijze te onteigenen. Denk aan het weigeren of intrekken van vergunningen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Om die reden diende Westdijk een motie in om niet over te gaan tot het weigeren of intrekken van vergunningen van boerenbedrijven omwille van stikstof. “Helaas heeft deze motie het niet gehaald,” aldus Westdijk. “De coalitie heeft tegen gestemd, waaronder BBB.”

(Video verwijderd? Klik hier...)

Hele belangrijke ontwikkeling

“Die pretendeert er voor de boeren te zijn, maar geeft vervolgens niet thuis,” benadrukt het Statenlid.

Er is volgens Westdijk op dit moment sprake van een ‘hele belangrijke ontwikkeling’. Eén op de vijf boeren zou overwegen het land te verlaten, om te gaan emigreren dus. “Ik vind dat echt betreurenswaardig.”

Krankzinnig

“En het feit dat de BBB het mij dan kwalijk neemt dat ik een motie indien voor de bühne, terwijl zij ervoor zouden moeten strijden om de boeren te behouden, dat vind ik echt krankzinnig, bizar.”

Tweede Kamerlid Pepijn van Houwelingen (FVD) reageert: “Ongelooflijk! BBB neemt het FVD dus kwalijk dat we met een motie in Zuid-Holland komen om de boeren daar te beschermen. Bizar!”

Tegen Westdijk zegt hij: “En Robin, geweldig dat je, ondanks druk vanuit BBB, je rug recht hield. Respect!”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vond je dit waardevol?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 112 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

99 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
2 jaren geleden

ALS er straks, op 22 november a.s., nog EEN boer op deze neppartij BBB stemt, dan krijgen ze, althans wat MIJ betreft, precies wat zij verdienen. Namelijk: NIETS.

Niet dat ik ook maar één momentje iets anders verwacht had.

Toen wij, vanaf vorig jaar 10 juli, met een groepje medestanders, dagelijks op het viaduct stonden met vlaggen en banners, was dat om in eerste instantie de BOEREN een hart onder de riem te steken en duidelijk te maken, dat de boeren moesten blijven.

Toen kwam Carolientje met haar BBB, die zogenaamd er voor de boeren zou zijn. Nou, NIET dus. Wij hebben haar in ieder geval nooit vertrouwd, vanwege haar banden met Monsanto. Zij leek (en dat is inmiddels wel ruimschoots bewezen) het Paard van Troje.

In dit verhaal staat, dat één op de vijf boeren overweegt om dit land te verlaten. Daar ben ik eigenlijk nog verbaasd over. Je zou toch verwachten, dat IEDERE boer hier hard gillend wegrent.

Maar ik vermoed zomaar, dat dat niet voor iedere boer mogelijk is. Daarvoor zitten zéér waarschijnlijk te veel boeren financieel al met hun nek in de strop.

Een aantal jaren geleden zijn veel boeren, toen de melkquota omhoog ging, om hun bedrijf uit te breiden, grote financiële verplichtingen aangegaan. Vanwege de altijd al veel te lage melkprijs (NIET voor de consument, maar WEL voor de boer) zijn ze niet in staat geweest om die investering al terug te verdienen.

Ik vind het meer dan verschrikkelijk, dat deze hardwerkende groep mensen, die jarenlang dag in dag uit zorgt voor melk en vlees, zó bedreigd wordt in zijn bestaan.

En dan wil ik het ook nog wel even betrekken op mijzelf: NU hebben mijn man en ik dagelijks heerlijke verse melk en yoghurt, rechtstreeks van de boer. Daarvoor rijden wij wekelijks zo’n 12 kilometer om dat te halen. Niet alleen voor onszelf, want wij nemen ook voor anderen mee.

Wat een horror, als dat wegvalt. Naast natuurlijk de heerlijke groente en fruit, die wij ook rechtstreeks halen.

Eén ding is voor ons zeker: Zolang wij dit nog kunnen doen, zullen wij dat zeker niet laten.

King of light
King of light
2 jaren geleden

Niks anders dan Burger & Boeren Bedrog. De zoveelste leugenachtige kartel partij.

Helga
Helga
2 jaren geleden

Rattenvangers, en de mensen trappen er weer massaal in.

hoogtijd
hoogtijd
2 jaren geleden

BBB = BOEREN BURGERS BEDROG heeft de boeren en burgers mooi een LOER gedraaid. WEG MET V.D.PLAS. BEDRIEGEN IS HAAR OP HET LIJF GESCHREVEN. !!!

Bezorgde burger 🌺🌺
Bezorgde burger 🌺🌺
2 jaren geleden

Wat Caroline zegt in tafelronde gesprekken op TV is dat ze afhankelijk zijn van wetten die bepaald zijn door de Europese commissie. Zoals dit Europese monster nu ook met dreigende nieuwe wetten wil komen om onze privacy te ontnemen.

Nu ook de Who een medische machtsovername heeft gepleegd moeten we toch wel met zijn allen constateren dat alles naar 1 machtsblok verschuift, wat voor partij er ook regeert in ons land.
We zien duidelijk dat onze gekozen politieke partijen bijna niets meer te zeggen hebben : wie er ook aan de macht zit. Hun kelen worden dichtgeknepen. Alle touwtjes zijn gebundeld in de overkoepelende macht : de satanische nieuwe wereldorde die duidelijk gevormd wordt.

Wat ik hiermee wil zeggen is dat we onder groot invloed zijn gekomen van duistere machten : de zegen (vAn God) is vervangen door de vloek ( satan), want we keren met ons allen de rug naar God onze geestelijke Vader toe en Hij kan ons niet meer zegenen. En de machten van Satan krijgen meer en meer ruimte en overwinnen steeds meer terrein. En dat zien we om ons heen. Mensen kiezen liever om mee te lopen in een Halloween optocht dan eens op de knieën te gaan voor de enige rechtvaardige God van de VREDE: God onze vader van de Bijbel.

Roepen wij dus met zijn allen deze machten van duisternis niet zelf op???

Bekeer je ( keer je om) naar de ene waarachtige rechtvaardige Hemelse Vader die zich openbaarde door Zijn Zoon de Here Jezus Christus. Hij is de enige nooduitgang van deze meer en meer ziek wordende wereld en die steeds meer en meer de afgrond inschuift : de grote verdrukking in de Bijbel genoemd.

De bijbel : het woord van God spreekt over een grote benauwdheid die over de ganse wereld ( in het bijzonder ook voor Israël) zal komen met aan het hoofd de Anti Christ. Deze charlatan zal eerst valse vrede brengen ( in het midden Oosten) en zich uiteindelijk ontpoppen als een figuur duizend maal erger dan Nero en Hitler.

Wees gewaarschuwd en zoek nu het nog kan naar die ene nooduitgang : de Here Jezus en geef je Hart aan Hem. Spreek het uit : Here Jezus, ga op de knieën voor Hem en vraag om vergeving voor de dingen die allemaal verkeerd zijn gegaan in het leven.

Zoek en gij zult vinden en de meeste mogelijke vrede ( de Here Jezus) in jullie harten ervaren 💕

Staxx
Staxx
2 jaren geleden

Hoeveel bewijs moet er nog komen voordat mensen beseffen dat die belazer, bedonder, besodemieter kliek gewoon cda 2.0 is?

Hank
Hank
2 jaren geleden

Toen Kerrolain net als alle andere kleuters in de 2de kamer ook mee kweelde om een fatsoenlijk en netjes debat (lees: zaken niet bij hun naam mogen noemen) rook ik al onraad.
Nu ze door Bayer/Monsanto betaald blijken te worden, al vroeg aan de kaak gesteld in Gezond Verstand, mag ze samen met Pieter in het rijtje landverraders gaan staan. Inmiddels traditie in Nederland.

Malaikat
Malaikat
2 jaren geleden

BBB build back better. WEF partij.
De verrader van de boeren.

Sardo
Sardo
2 jaren geleden

Groep doe stoer ????? wat is dat nou weer voor een splintertje en waar is de stem van BVNL ?

Een grote poppenkast.

gaafland
gaafland
2 jaren geleden

alleen een doofstomme en blinde ezel stemt nog op BBB

Ronald
Ronald
2 jaren geleden

Dat je ubeehaupt een vergunning nodig hebt om een basisbehoefte als voedsel te mogen produceren is al bizar. Negeren van de overheid en wel zo snel mogelijk.

Sdl
Sdl
2 jaren geleden

Dan is een digitale portemonnee zo aangemaakt en kan er digitaal geld in. Nou goed blijven stemmen op VVD, D66, PvdA/ GroenLinks,NSC en BBB en je bent je vrijheid kwijt.

Joyce
Joyce
2 jaren geleden

Wat weet zo’n dom geval nu werkelijk van het bestaansrecht van boeren!!

Pieter van Leeuwen
Pieter van Leeuwen
2 jaren geleden

Er is maar een partij die voor de boeren in Nederland opkomt.
FVD.

Verzetskabouter
Verzetskabouter
2 jaren geleden

Die smerige Nazi 2.0 Rutte is al 12 jaar bezig geweest met het voorbereiden van de grote coup voor een duister Europa te vormen! En de rest wat er nu zit ook!Het land moet vrij komen voor hun zng. Tricity,de varkens-wolkenkrabbers voor mensen. Lekker opgesloten en makkelijk te controleren.
Wanneer komt en staat er een leider op die ons helpt alle bestaande regeringen samen met het massale volk om te gooien inclusief de nep koningshuizen!! Wie kan dat!?

Hugo
Hugo
2 jaren geleden

BBB is voor mij ook door de mand gevallen, die partij en ook NSC krijgen zeker mijn stem niet. Ik ga toch voor de partij die er voor de Nederlanders en boeren zijn en dat wordt dan FVD, BLVN of PVV.

Bezorgd Burger
Bezorgd Burger
2 jaren geleden

BBB = Bild Back Better of kijk naar hun logo. het lijjkt op 3 zessen.

André Breems
André Breems
2 jaren geleden

De boeren waren al bedrogen door het CDA en worden nu Bedrogen en Bedonderd en Begraven door het CDA 2.0.

de leugen regeert
de leugen regeert
2 jaren geleden

De leugen regeert bij de hele Coalitie en ook bij de BBB Caroline van der Plas is een Wolvin in Schaap kleren.

Carl
Carl
2 jaren geleden

Stikstof is een rookgordijn. Want stikstofdepositie kan ook op andere manieren worden tegengegaan. Het gaat om geld: landbouwgrond die een andere bestemming krijgt, zoals huizen en bedrijven, wordt plotseling 100 x zoveel waard.
Maar om dat te realiseren heb je nieuwe bewoners nodig, dus immigratie.
Die immigranten hebben meestal geen duiten, dus moet je de mensen die al in Nederland wonen, wijsmaken dat ze de portemonnee moeten trekken om de immigranten te faciliteren. Die mensen worden voortdurend bespeeld met emotie (asielzoekers, klimaatvluchteling, beter leven) omdat ze dan niet nadenken over andere facetten van de zaak.
Zo is alles met elkaar verbonden.

Crelis
Crelis
2 jaren geleden

Willen wij Nederlanders onze kinderen blijven voeden zullen wij toch FVD moeten stemmen.

Jackie
Jackie
2 jaren geleden

Als potentiele regeringspartijen, milieugroepen en dergelijke, (veel) media-aandacht krijgen in praatprogr. (msm) enz. dan moet je inmiddels wel weten hoe laat het is.

oprecht
oprecht
2 jaren geleden

FVD-Statenlid Robin Westdijk 👍🏻👏, top een man van zijn woord.
En BBB v d Plas 😱🔔een huigelaar een wolf in Schaaps kleren.
DOEN OF ZIJ VOOR DE BOEREN IS EN HUN GEWOON IN HET RAVIJN LATEN LOPEN.
Wees eerlijk Carolientje en kijk in het land wat de mensen willen,
Kunst vlees nep groenten is dat wat zij voor staat ????
.
“VEEL BELOVEN WEINIG GEVEN DOET EEN DWAAS IN WEELDE LEVEN”.
.
Dit is het niveau van de gemiddelde NEDERLANDER maar vergeet niet dat wij
die boeren nodig hebben en je door de Cabel (het kapitaal) belazert wordt.
Wij willen een goed leven en normaal met elkaar doen omgaan, echter door
deze huigelaar zal dat hem niet worden.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

Apart hè, die “politieke partijen” die keer op keer weer beweren dat ze naar de burgers luisteren.
EN boven alles beweren dat ze er voor de burgers zijn. Maar eigenlijk keer op keer weer naar het pijpen van de idioten van het wef, E.C. V.N. en bilderberg groep staan te dansen.
En daarmee dus tegen de belangen van de burgers aan het handelen zijn.

MAAR wanneer DAT ter sprake gebracht wordt, dan reageren ze als door een wesp gestoken en staan ze weer in koor te schreeuwen dat Nederland ten prooi dreigt te vallen aan de één of andere vorm van “extremisme”.

Terwijl die dwazen van het wef de E.C. V.N. en die bilderberg groep toch echt de grootste extremisten zijn die er OOIT op deze aarde hebben rondgewandeld.

Johan Bosman
Johan Bosman
2 jaren geleden

Ma Flodder huichelt dat ze het stikstofsprookje gelooft (ze gelooft er zelf helemaal niets van maar het levert haar nu eenmaal 15000 Euro in de maand op) en wie de kamerdebatten heeft gevolgd weet dit dank zij het optreden van Gideon van Meijeren al veel langer. De enige partij met mensen die we voorlopig (“voorlopig”, want politieke partijen worden altijd opgericht omdat men de regering wil veranderen maar op de weg omhoog is het meestal de regering die de nieuwe partij heeft veranderd!) kunnen vertrouwen zitten bij het FvD en daar ga ik de 22-ste op stemmen. Alls we dat allemaal doen krijgen we de noodzakelijke politieke omwenteling. In Duitsland is dit proces dank zij het Duitse AfD -heel goed vergelijkbaar met ons FvD- al gaande en daar rolt de oude corrupte kliek al vechtend over elkaar heen. Allemaal FvD stemmen mensen, we moeten het proberen. Anders is het over en uit. Met garantie. Ook Van Haga is volstrekt ongeloofwaardig. Eerst duikt hij op bij de VVD, dus bij de partij die Nederland in eerste instantie kapot heeft gemaakt. Daarna vinden we hem terug bij het FvD (hè?) tot hij daar ook weer weg is…..dus de 22-ste allemaal FvD beste mensen.

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

BBB= WEF!

Julia
Julia
2 jaren geleden

Waar maakt men zich nog druk om al die partijen zijn één pot nat, mooie woorden met achterbakse adders. Het is een grote WEF kliek die uit dienen te voeren wat ze door de EU en het WEF is opgedragen en hebben voor Nederlandse belangen geen enkele toegevoegde waarde meer. Hoelang laten de Nederlanders zich nog in de maling nemen en wat verwacht men van de oude wijn in nieuwe zakken dat klaar staat om het stokje over te nemen. Dat kan wel eens een hele zware teleurstelling worden. Ook Omtzigt is een wolf in schaapskleren waar vele zonder meer op zullen gaan stemmen. Kortom stemmen heeft voor mij geen enkele betekenis meer we weten nu al wie het nieuwe stokpaardje wordt of Timmermans, of Yeşilgöz- of iemand? die de geheimschrijver Omtzigt in gedachten heeft. Zolang het edele drietal bepalen met wie zij wel of niet willen regeren kunnen we niet meer van een democratie spreken het is pure ondermijning van onze democratie.

Realistisch
Realistisch
2 jaren geleden

Mijn idee ?
Alles ligt al vast , stemmen is zinloos , anders zouden ze dit niet flikken ( zeker van hun zaak ! )

Remon
Remon
2 jaren geleden

B B B BESODEMIETERD HAHA

Jeroen
Jeroen
2 jaren geleden

“Motie voor de Bühne”? Na die Jodenhaat-motie is dat sowieso al een pot die de ketel verwijt, want dat was echt niet meer dan een motie voor de Bühne.

Ik had al veel verdenkingen de BBB, maar toen “Lientje” niet op kwam dagen bij het grote boerenprotest in Den Haag (en daar was ik wel bij), wist ik alwel bijna zeker dat de BBB “controlled oppposition” was. Ik heb er nog mensen voor willen waarschuwen, maar ja, ik ben wat dat betreft net Cassandra.

Charlotte
Charlotte
2 jaren geleden

Wordt zeker ook gechanteerd door het WEF!. Die hebben iets waardoor ze grip krijgen op die mensen.. Voelt niet goed!!..🙈🥵

Fransdo
Fransdo
2 jaren geleden

BBB = dat noemen ze Controlled Opposition

dna
dna
2 jaren geleden

Ik woon in Zuid Holland en er is geen woongenot meer. Steeds meer industrie, walgelijke gebouwen, bouwputten, steeds meer serieus rare mensen, onveilig, Stasi, politie doet niets meer, steeds meer belastingen en de meest idiote plannen. Studenten teveel en vreselijk irritant.

Paulien
Paulien
2 jaren geleden

BBB staat voor Bedrieg & Belazerde de Boeren ..

Loek
Loek
2 jaren geleden

Door een boycot van BBB op FVD worden de boeren GENAAID. Oproep aan alle boeren. STEM NIET OP BBB. Dit is werkelijk te walgelijk voor woorden. Ik hoop dat die VERRADERS PARTIJ BBB als een baksteen valt en als sneeuw voor de zon verdwijnt.

Pieter
Pieter
2 jaren geleden

Lientje heeft zich in uiterst korte tijd ontpopt tot een zeer onbetrouwbare partij. Defacto is het gewoon CDA 2.0. Stem dus niet op haar. Het enige alternatief voor rat Rutte is FvD.

yvja
yvja
2 jaren geleden

DE BBB IS HET GROOTSTE BEDROG OOIT en die TUT is hun achter eh neen v00rvrouw en ze is heel goed in je voor te blijven bedriegen!

malion
malion
2 jaren geleden

Was voorspeld door de wappies en de conspiraciy-theoristen.
Oh… wat zijn die toch gestoord, brullen ze van links.
De meer helderziende, helderhorende, en helder voelende, dus mensen die vanuit hun hart weten, hebben dat meteen door, dat is altijd te zien aan de reacties.

Rick
Rick
2 jaren geleden

Lientje de pluche opportunist.
Build Back Better

Kroket
Kroket
2 jaren geleden

Het WEF wil alle landbouwgrond voor het TriCity project, het zogenaamde wappiecomplot wat gewoon een website heeft: tristatecity.nl

Nederland wordt dan een soort sustainable goals Mekka, oftewel een openluchtgevangenis met slaven terwijl de elite over de 15 minute steden rondvliegt in privejets. Neem nog maar een slokje krekelmelk.

salvar
salvar
2 jaren geleden

alles moet weg ivm een grote stad , nederland , belgie en een deel van duitsland.
daar worden we in bedwang gehouden zoals muil dicht anders krijg je niet te eten.
sociaal krediet systeem luisteren anders is er een kamp voor je.

als je denkt dat dit een fictie is?
dit is de toekomst voor jou en je kinderen.

als je ziet hoe nijmegen en lent volgebouwd worden dan krap je je nog wel eens achter je oren.
er mocht toch maar minimaal gebouwd worden ivb stikstof.

we worden totaal voor de gek gehouden en niet zo weinig ook.

het zijn niet alleen de boeren:
1) de blanken moeten vernietigd worden
2) een grote megastad van 30 miljoen inwoners
3) geld weg dus er valt niet meer te handelen
4) vlees weg vreet maar insecten
5) volgsysteem kijken wat je doet en waar je mee bezig ben
6) digitaal geld zodat zij naar believen kunnen terroriseren
7) gevangenis in 15 minuten district
8) je leven is voorbij en van je kinderen.
9) vergunning aanvragen of jij je kinderen mag opvoeden

de hunger games zijn hier een lachertje bij.

welkom in je toekomstige wereld

Peter
Peter
2 jaren geleden

Ik heb in het begin geweten dat BBB en Omzigt niet te vertrouwen zijn. Bijna heel Nederland heeft op deze partijen gestemd. De meesten zijn zo dom, naïef en van die hersenloze meelopers. Stem niet op hun en andere linkse partijen of VVD allemaal niet te vertrouwen. Wil je Nederland terug halen, dan kan het alleen maar met radicale rechtse partijen. En niet anders.

R.Bessels
R.Bessels
2 jaren geleden

BBB = Buil Back Better . 🤫

Ger
Ger
2 jaren geleden

Het was allemaal al lang een plan. Sommige mensen hadden het door maar veel mensen zijn in de val gelopen en steunen de verkeerde partijen. Als je alles de laatste jaren bekijkt is 90 % van de partijen voor de doelen van het WEF. Er is maar een wakkere partij en dat is FVD. Dus weet wat je stemt.

Henk.B
Henk.B
2 jaren geleden

BBB de valse partij, weer een WEF product. En ik snap de boeren absoluut niet. Of is het , geld wat dom is maakt recht wat krom is? In ieder geval, ook BBB, nooit gehoord van de 10 geboden. Past precies bij het huidige systeem. Alles wat goed is in dit land moet kapot gemaakt worden.

Snappie nr 1
Snappie nr 1
2 jaren geleden

Caro-LIER ! 🤮🤬

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

Boeren Burger Bedrog

Johan
Johan
2 jaren geleden

BBB eter staat er in de weilanden.goed gefinancierd…build back better right in your face.!en boer en burger trapte erin
Nu zijn het pluchezitters…zijn hun idialen als ze die al hadden..vergeten!schande en boerenbedrog,!!

Mars
Mars
2 jaren geleden

Zolang men blijft geloven in mensen die kunnen liegen en niet in de enige die niet kan liegen is die hele bende gedoemd ten onder te gaan.

Politiek….wat hebben ze voor u gedaan….afgelopen decennia… dan u van uw rechten ontdoen en leegzuigen en u in gevaar brengen?
Nada en maar blijven geloven in nada voor nog meer NADA?

Mocht er ook maar iemand goede intenties hebben of gezond verstand aan de dag leggen dan word dat gewoon kapot gedemoniseerd aan de hersendode tv kijker en verboden of buitengesloten.
Want dat doet men in een democratie net als men de democratie ondermijnt en dat de democratie beschermen noemt.

Waanzin, leugens en bedrog doet het vreselijk goed bij hersendood tv volk als je ze maar vertelt dat dat goed voor ze is.
Dat is het voordeel van mensen die te lui zijn om zelf ook maar ergens over na te denken en nog meehelpen ook om mensen kapot te maken die wel na kunnen denken en daar niet te lui voor zijn.

Dan is de ondergang verzekerd. en ze gaan niet wakker worden daarvoor is hun ego te groot en daarom houden ze zich slapende zodat ze populair blijven op aso media die zich ook allemaal slapende houden met hun te grote ego.

Ze weten de waarheid inmiddels donders goed en ook dat men de enige mensen die nog wat om ze gaven hebben verkettert en verbannen voor het vertellen van de waarheid waarmee ze hun leven hadden kunnen redden.

Men zwijgt ijskoud.Maakt niets goed en zet niets recht.

John Doe
John Doe
2 jaren geleden

Ik heb mijn stempas afzender retour gedaan.

Peter
Peter
2 jaren geleden

Mafia, niets meer niets minder.

Inhetmeer
Inhetmeer
2 jaren geleden

BBB

Buig Boer Barst

Gecontroleerde oppositie…….en de dans van de hoerenkermis

de leugen regeert
de leugen regeert
2 jaren geleden

Caroline een wolf in schaap kleren de BBB leugen regeert WEF aanhangers

Back to top button
99
0
We lezen graag je reactie!x