Vandaag komt een langverwachte studie naar buiten over 7 World Trade Center, het gebouw dat op 11 september 2001 niet werd geraakt door een vliegtuig, maar toch als een pudding in elkaar zakte.
De studie, uitgevoerd door dr. Leroy Hulsey van de Universiteit van Alaska Fairbanks, zal ‘definitief bewijzen’ dat het gebouw niet is verwoest als gevolg van kantoorbranden, zoals altijd is beweerd door de Amerikaanse overheid.
Er wordt al enige jaren gewerkt aan de studie.
Vorig jaar
In 2017 gaf dr. Hulsey nog een lezing waarin hij uitlegde waarom ‘WTC7 niet kan zijn ingestort als gevolg van brand’.
Hij had zijn onderzoek eigenlijk vorig jaar al willen publiceren. Toen liet hij weten dat het onderzoek ‘onverwachte wendingen’ had genomen.
Zijn team heeft onderzoek gedaan naar de mechanismen die een rol hebben gespeeld bij de instorting van het gebouw.
Uitgesloten
De teamleden kunnen aan de hand van simulaties laten zien hoe de instorting is veroorzaakt en welke mechanismen in ieder geval kunnen worden uitgesloten.
“Onze voorlopige conclusie is dat dit specifieke gebouw niet is verwoest als gevolg van brand,” zei Hulsey eerder.
Nul
Op de vraag hoe groot de kans is (0-100) dat dit gebouw is ingestort door brand, antwoordde hij ‘nul’.
Ondertussen gelooft meer dan de helft van de Amerikanen dat de overheid informatie achterhoudt over 9/11.
[Architects & Engineers for 9/11 Truth]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Rutte ‘liegt glashard’ over asielstop, dit stond er in het verkiezingsprogramma van zijn VVD
Zijn identieke tweelingen telepathisch verbonden?
Lange Frans brengt duistere zaken aan het licht: alles wat je moet weten over Kamervragen 2
Cannabis redde het leven van ons kleinkind, dus wij doneren 33,7 miljoen voor onderzoek
Document Amerikaanse medicijnwaakhond onthult ‘dat vaccins autisme kunnen veroorzaken’
Is deze Volkskrant-‘journalist’ zojuist ontmaskerd als gekochte journalist van de AIVD?
Kijk: als je vragen stelt aan de hoogste ambtenaren van Nederland dan wordt de politie op je afgestuurd
Huisarts haalt hard uit naar De Jonge: ‘Vleesgeworden hypocriet’
Bijna-doodervaringen: “Het bewustzijn is iets niet-materieels, dat eeuwig en onvergankelijk los van het lichaam bestaat”