Advocaat en professor Dan Kovalik bezocht in Donetsk het gedenkteken voor de honderden onschuldige kinderen die de Oekraïense overheid in de regio doodde voordat Rusland in 2022 het land binnenviel.
Wat veel mensen niet weten, is dat er al sinds 2014 oorlog woedt in Oekraïne, waarbij het Oekraïense leger de eigen bevolking in het oosten van het land jarenlang terroriseerde.
Kovalik kreeg te horen dat er zeker meer dan 1000 kinderen zijn vermoord voordat Rusland besloot in te grijpen. “Wauw,” was het enige dat hij kon uitbrengen. “De meeste mensen uit het Westen weten dat niet.”
Listen to my friend Olga tell about the hundreds of Donetsk children killed by the Kiev regime BEFORE Russia entered the war in 2022. pic.twitter.com/2kpUdmzqaB
— Dan Kovalik (@danielmkovalik) October 6, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Alleen vrouwen, kinderen en ouderen
Eerder bracht ook de Duitse journalist Alina Lipp een bezoek aan het gedenkteken voor kinderen die om het leven zijn gebracht door het Oekraïense leger. “Jammer genoeg gaat dit tot op de dag van vandaag door,” verzuchtte ze.
“We worden hier elke dag onder vuur genomen. Elke dag sterven er burgers. Er wordt niet op militaire doelen geschoten. De meeste mannen bevinden zich aan het front. Hier bevinden zich alleen vrouwen, kinderen en ouderen,” zei Lipp.
Waarom financiert het Westen de moord op burgers?
Ze vroeg zich af waarom het Westen blijft doorgaan met het sturen van wapens naar Oekraïne. “Waarom financiert het Westen de moord op burgers?”
De journalist riep alle Europeanen op om zich te verzetten tegen de wapenleveringen.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Baanbrekende studie: alle kankerpatiënten in remissie – ‘Het is echt ongelooflijk’
Derde klokkenluider bekent deelname teleportatie-programma CIA
Voor de allereerste keer vastgelegd: orang-oetans die hun eigen medicijnen maken. Zijn wij wel zo slim?
Bizarre passage uit Kamerbrief van minister Jetten: ‘Zover gaat het straks’
CIA-agent die Saddam Hoessein moest ondervragen onthult: “Alles wat we over hem dachten te weten, was fout”
Er zijn nog maar negen landen ter wereld zonder een centrale Rothschild-bank. Raadslid onder vuur nadat hij dit bericht op Facebook zet
Huisarts maakt zich zorgen over coronaprik: ‘Het zijn feitelijk geen vaccinaties’
Betekenis van het getal 11 en waar het in verborgen zit
Waar zijn de 85.000 kinderen die onder Biden vermist zijn geraakt?