De nieuwe Twitterbaas Elon Musk is in de mainstream media al maanden het mikpunt van kritiek. Diezelfde media reppen met geen woord over de zogeheten Twitter Files, die onthullen hoe burgers systematisch zijn voorgelogen en misleid over allerhande zaken, van corona tot Russische inmenging.
Om het nog erger te maken voor het establishment liet Twitter zijn eigen regels tegen ‘desinformatie’ over het coronavirus eind november vorig jaar los. Het platform ‘handhaaft zijn beleid rond misleidende informatie over Covid-19 niet langer, met ingang van 23 november’.
Pas op
Een maand daarvoor nam Musk Twitter over voor 44 miljard dollar. Sindsdien heeft hij veel maatregelen van de vorige eigenaren teruggedraaid. Zo heeft hij vele opgeschorte accounts hersteld, onder meer dat van de Amerikaanse oud-president Donald Trump.
Vervolgens gebeurde er iets opmerkelijks. Twitter werd gecanceld door het World Economic Forum en de mainstream media lanceerden een campagne om mensen te waarschuwen voor de informatie die op het platform wordt verspreid. Nieuwslezers en -lezeressen dreunden op talloze zenders dezelfde boodschap op: “Pas op als je op Twitter zoekt naar gezondheidsinformatie.”
The MSM propaganda orchestra playing in amazing unison once again!
They’re so afraid, the truth scares them.
Excellent clip from @KaliFontanilla. pic.twitter.com/n8XPMN7Lt8— Efrat Fenigson (@efenigson) December 25, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Beheersen van de narratieven
“Zo ziet het eruit als de overheid en de mainstream media samenwerken om mensen te brainwashen,” stelt auteur Kali Fontanilla, die er een filmpje van maakte. “Dit is wat je noemt het beheersen van de narratieven.”
Fontanilla denkt dat er juist meer levens gered zullen worden nu Twitter is gestopt met het handhaven van de regels tegen ‘desinformatie’.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





‘Duivelse’ aliens? Hoe het onderzoek naar UFO’s en buitenaardsen zwaar wordt belemmerd door religieuze angst
‘Persvrijheid’ in EU: Journalist neemt deel aan perstour in Oekraïne, en wordt bij thuiskomst in de cel gegooid
Het is compleet gestoord wat we doen. Trump legt uit waarom hij een einde gaat maken aan de ‘eindeloze oorlogen’
Grote media richten aandacht op Chinees biolab bij corona-epicentrum: ‘Eén van de ergste doofpotten uit de geschiedenis’
Ecuador pakt corrupte agenten aan
Verontwaardiging om ‘dieptrieste’ NRC-column over Mona Keijzer: ‘Respectloos dit’
Ex-huisarts trekt aan alarmbel: We moeten opstaan tegen het systeem voor het te laat is
Bilderberg bijeen in de VS. Dit zijn de Nederlanders die op kosten van de burger in het diepste geheim vergaderen
Mysterieuze Planeet X wordt binnen 10 jaar gevonden, claimen deze astronomen