Op dit moment circuleren op internet beelden van een speech die Klaus Schwab in 2015 gaf op de World Government Summit. Hij deed enkele opvallende uitspraken.
“Als we elkaar ontmoeten voor de 20e Government Summit, zul je een app als Uber gebruiken, maar niet om een chauffeur te bellen. Een zelfrijdende auto brengt je vanaf je hotel naar het vliegveld,” zei Schwab, de grote baas van het World Economic Forum.
Klaus Schwab Announces The End Of Car Ownership 🚨🚨🚨
“You will use an app like uber but not anymore to call some driver”
“A self driving car will come to your hotel or wherever you are”
By 2030 there will be no more private cars. Highways will become parks”
-Klaus Schwab… pic.twitter.com/TQKgo9zv8s
— Wall Street Silver (@WallStreetSilv) October 4, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Hoe zijn we in deze slechte film terechtgekomen?
Hij zei verder dat Los Angeles tot de steden met de hoogste verkeersdrukte behoort en dat autobezit in die stad in 2030 tot het verleden behoort.
Schwab voorspelt dat snelwegen vervolgens in parken zullen veranderen.
Telegraaf-journalist Wierd Duk vraagt zich af: “Waarom leven we in een tijd waarin deze karikaturale Bond-villain met z’n über-Duitse accent de socials beheerst? Hoe zijn we in deze slechte film terechtgekomen?”
Max von Kreyfelt waarschuwt: ‘De nieuwe media zijn compleet in handen van de overheid zelf’
RFID-implantaten steeds populairder: 2000 mensen gechipt
Op deze 7 manieren beschadigt junkfood je lichaam al in minder dan 9 dagen
De burgers van de EU zijn in een moeras gesleurd en er is geen weg terug
Journalist dient klachten in over nepnieuws bij NOS. NPO Ombudsman komt met deze bizarre reactie en speelt complot-kaart
Brief aan Raad van State over orgaandonatie: ‘Is er mogelijk sprake van moord?’
16 parlementsleden krijgen te horen: coronaplannen werden 56 jaar geleden al gesmeed
Bank voor Internationale Betalingen heerst over geldwereld
Beelden: ‘Massa mensen’ bij rechtszaak in Leeuwarden, luid applaus na afloop voor advocaat Peter Stassen