Op dit moment circuleren op internet beelden van een speech die Klaus Schwab in 2015 gaf op de World Government Summit. Hij deed enkele opvallende uitspraken.
“Als we elkaar ontmoeten voor de 20e Government Summit, zul je een app als Uber gebruiken, maar niet om een chauffeur te bellen. Een zelfrijdende auto brengt je vanaf je hotel naar het vliegveld,” zei Schwab, de grote baas van het World Economic Forum.
Klaus Schwab Announces The End Of Car Ownership 🚨🚨🚨
“You will use an app like uber but not anymore to call some driver”
“A self driving car will come to your hotel or wherever you are”
By 2030 there will be no more private cars. Highways will become parks”
-Klaus Schwab… pic.twitter.com/TQKgo9zv8s
— Wall Street Silver (@WallStreetSilv) October 4, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Hoe zijn we in deze slechte film terechtgekomen?
Hij zei verder dat Los Angeles tot de steden met de hoogste verkeersdrukte behoort en dat autobezit in die stad in 2030 tot het verleden behoort.
Schwab voorspelt dat snelwegen vervolgens in parken zullen veranderen.
Telegraaf-journalist Wierd Duk vraagt zich af: “Waarom leven we in een tijd waarin deze karikaturale Bond-villain met z’n über-Duitse accent de socials beheerst? Hoe zijn we in deze slechte film terechtgekomen?”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Je hoeft niets te leren, alles zit al in het junk-DNA
Bereidt u zich maar voor op stroomstoringen, zegt staatssecretaris van Klimaat
Spoedarts ontslagen wegens kritiek op prikbeleid: ‘Stop met het inspuiten van die troep!’
Van kanker tot staar: de gevaren van de magnetron
Demissionair kabinet gaat ondanks motie akkoord met hogere NAVO-norm: ‘Het demissionaire spelletje is direct begonnen’
De 10 geheime wapens van de voedselindustrie
Mind over body – heeft de griepprik zin?
Must see: “Ik ben in Syrië geweest. Onze media liegen over wat daar gebeurt”
Explosieve ‘Covid Files’ slaan in Duitsland in als een bom, dit onthullen ze