Buitenland

Paar centimeter sneeuw legt Nederland plat, in Moskou sneeuwt het al 3 weken hevig en functioneert alles gewoon

Help anderen door deze info met anderen op je socials te delen!

In Nederland valt een paar centimeter sneeuw en het hele land is ontwricht. In het hele land geldt code geel vanwege gladheid en in Groningen werden vanwege sneeuw twee N-wegen afgesloten. Gisteren reed Qbuzz de hele dag niet in het noorden vanwege het winterweer.

De NS hanteert dit weekend een winterdienstregeling. Daardoor rijden er zaterdag en zondag een stuk minder treinen. Of ook maandag een winterdienstregeling geldt, is nog niet bekend.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
25 centimeter

In Moskou sneeuwt het al drie weken, maar alles functioneert nog, stelt journalist Sonja van den Ende vast. Vrijdag viel in de Russische hoofdstad zo’n 25 centimeter verse sneeuw. De temperaturen kunnen tot -19 graden Celsius gaan.

Bussen, trams, de metro, alles rijdt gewoon. “Wat dat betreft gaat alles hier gewoon door,” aldus Van den Ende, die min of meer verbannen is uit de Europese Unie vanwege haar verslaggeving over de oorlog in Oekraïne. “Persvrijheid”, wordt dat genoemd.

Overdreven verhalen

“Er is in Nederland allemaal chaos en waanzin in de media over sneeuw. Het nieuws in het kleine land Nederland staat vol met overdreven verhalen over de sneeuw alsof het iets bijzonders is,” zegt ze.

Ook schrijver en auteur William Immink deelde beelden van de hevige sneeuwval in Moskou:

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.

Interessant

Vond je deze info belangrijk?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 52 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

93 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Henny
Henny
3 maanden geleden

Het echte nieuws hoor of zie je niet, stilte voor de storm of zou die storm 72 uur duren?

Dwarsje
Dwarsje
3 maanden geleden

Dat roepen wij ook al sinds het begin van deze Siberische hoax. Tis om je dood te schamen, ook de NS staat met een staal gezicht als een hulpeloze dakloze te beweren in wat voor bizarre omstandigheden ze wel niet aan het werk zijn. Dat alle wissels bevroren waren, tonnen zout op de wegen kwamen en de ene na de andere groen/gele/rode weerscode over de buis rolden. In mijn jeugd stapten we met -6 tot -10 op de fiets en puften naar scholl en droogde je kleding vanzelf in het klaslokaal. sMiddags even zo vrolijk weer naar huis.

NooT
NooT
3 maanden geleden

Wat wordt met dit artikel bedoeld?
In NL is veel sneeuw meer uitzondering dan regel (zoals in Moskou, of New York). Dus we hebben niet het materieel dat je dan nodig hebt, jammer dan voor die keer dat er wél veel sneeuw valt. Er is ook altijd wat te zeuren.

tintor
tintor
3 maanden geleden

watjes hier eh …

Mart
Mart
3 maanden geleden

Dan komt het helemaal goed met Nederland als Rusland Europa inneemt, leren we met de winters om te gaan als we in een kleine ijstijd terecht zijn gekomen

lizard
lizard
3 maanden geleden

Misschien door de angst ???
Bang om te gevangen te zitten.
Bang omdat de stroom uit kan vallen.
Bang om niet aan verplichtingen te kunnen voldoen.
Bang om ……….
Sinds corona zit de angst er wel goed in.

Sizu_Sun
Sizu_Sun
3 maanden geleden

Niet abnormaal maken wat normaal is.

t.m.
t.m.
3 maanden geleden

aahaaa verboden beelden uit rusland…. prachtig, schitterend!!

Pink panter
Pink panter
3 maanden geleden

Nederland is een een land van stilstand en achteruitgang een toekomstig derde wereld land!!

Kees
Kees
3 maanden geleden

Zitten ze nog niet te janken dat het zout op is? Dat doen ze meestal al als er 3 vlokken sneeuw zijn gevallen.

Frans
Frans
3 maanden geleden

wat een lullig landje is nederland geworden. iedereen in paniek want sneeuw. lijkt me dat er een keer echt iets moet gebeuren zodat nederland weer inventief wordt… kunnen we nog wel een waterkering bouwen… een afsluitdijk… lijkt me niet ! en ook is het energienet aan het instorten. regering bereid ons al voor op de blackout … omdat het sneeuwvlokje sneeuwt en er sneeuwvlokjes aan het bewind zijn.

Ron 2
Ron 2
3 maanden geleden

O maar onze leiders gaan sterk worden hoor. Ze gaan een leger opbouwen met veel migranten die een dikke middelvinger zullen opsteken en zullen denken: laat de autochtone mannen het maar opknappen, want ze werken nu ook al voor ons. Ook al is dat leger er nog niet, in hun gedachten is die er al wel en gaan ze Trump streng toespreken en dreigen dat ze uit de NAVO gaan. hahahahhahhahahahahhah ja het is eigenlijk te triest om te lachen. Het is kiezen: of onder de voet gelopen door China/Rusland of bij Trump proberen te horen, maar dat gaat niet met slap gelul. Internationale papieren tijgers gelden niet meer Punt. Of een communistische bolwerk worden met heel veel doden en armoede of onder Trump het Westen proberen te redden. Ik vrees dat de globalisten kiezen voor de structuur zoals het er in China uitziet. Sterkte mensen in de hel, die er aan zit te komen.

ToeAanEenBiertje!
ToeAanEenBiertje!
3 maanden geleden

tja lachwekkend eigenlijk🤐😏vroeger ging ik ook gewoon op mijn fietsie naar school al lag er een meter sneeuw!😜👍

menno
menno
3 maanden geleden

zo op het laatste filmpje te zien hebben de auto’s er wel veel last van.
dus dat alles gewoon doordraait is ook niet helemaal zo.

Schapekop
Schapekop
3 maanden geleden

De Nederlanders kregen een boekwerk hoe je je moet voorbereiden op moeilijke situaties.
Er valt een sneeuwvlok en wat doet de regering ‘huilen tranen met tuiten’.
We kunnen niet naar het werk, school, ed.
Treinen rijden niet, de wegen worden niet schoongemaakt, de fietspaden is 1 grote puinhoop= niet schoongemaakt, trottoirs een smeerglijboel.
In Zwitserland beginnen de straatschoonmakers om ’s nachts 3 uur de wegen én stoepen te verzorgen. ’s Ochtends kun je op weg en de bussen rijden heel de dag.
Wij, Burgers van Nederland, zullen een noodboek voor ambtenaren maken voor tijden van nood!.
Wat te doen bij sneeuw / regen / droogte / te veel zon / te weinig zon / ed.
Zorg dat de wegen begaanbaar zijn, zorg dat steden / dorpen niet onderstromen / zet de dammen weet terug die jullie weggehaald hebben.
Etc.

Inhetmeer
Inhetmeer
3 maanden geleden

Ach ja…..als je Trut en Co een podium geeft…… hetzelfde met die lbgtq, en de rest van de Firma Zeikmier…….dan wordt het vanzelf een land als dit.
Met de homootjes die heel, héél gjaag MP willen worden als voorbeeld, verzakt de boel vanzelf tot de volkomen lulligheid van nu.
Als je achter de kassa van de buurtsuper je telefoontje nodig hebt om uit rekenen hoeveel 8×6 is………

Jezus …….wat een bende slappe zakken.

Maar ja……met het huidige voorbeeld……

Frits
Frits
3 maanden geleden

Een leuke journaliste die Sonja van der Ende. Door dit soort berichten is zij niet meer welkom in de EU. En eigenlijk mogen wij, het volk, dit natuurlijk niet zien, want het is het land van Poetin en dat is geen vriend van de EU. Dit soort beelden valt natuurlijk onder valse informatie en is positief voor Rusland. Het is dat ik te oud ben anders zou ik best nog willen verhuizen ergens naar Rusland richting Kaspische zee daar is het klimaat een beetje gunstiger geloof ik.

J J
J J
3 maanden geleden

We betalen te weinig belasting. Om het gladjes te laten verlopen. Of hebben ze al het zout naar de hoerkraine gebracht. Zou me niet verbazen. Ik denk dat Rotte al bezig is met zn volgende baan. Dat mag wat kosten.

Jroam
Jroam
3 maanden geleden

Verschrikkelijk, wat een racisme van de de weergoden.
Dat dat anno 2026 nog steeds geaccepteerd wordt.
Het sLinkse tuig moet maar weer eens opgeroepen worden om over de Nederlandse straten te marcheren, in hun blote reet.
Het klimaat zal zich daar niets van aantrekken, maar met wat mazzel kunnen ze dan niet in hun blote snikkel de kinderen lastig vallen.
Liggen ze op bed of misschien op het IC, waar ze bij zichzelf te raden kunnen gaan, waar ze in vredesnaam mee bezig zijn.
En hopen dat wanneer de Russen komen dat het niet in de winter is.
Je schaam je je toch dood voor wat ze van Nederland hebben gemaakt!

Martha
Martha
3 maanden geleden

Sinds corona is zelfs het knmi in paniek. Alles wordt overdreven en t gros vd mensen trapt er weer in. Als klein kind heb ik de 60 jaren veel sneeuw winters gezien. Het verkeer en alles ging gewoon door. Lopen door de sneeuw en sneeuwballen, lekker buiten spelen is toch gezond. Nu moet iedereen binnen blijven, treinen en busritten vallen uit…werkelijk wat een rare tijd toch.

Betaal Bewust Contant
Betaal Bewust Contant
3 maanden geleden

In Rusland hebben ze idioten op de weg maar wij hebben idioten in de politiek die alles hebben kapot bezuinigd wat nodig is om de (spoor) wegen ijs- en sneeuwvrij te houden. Dit is uiteraard allemaal onderdeel van Agenda 2030 en de SDG doelen van de VN. Hopelijk gaat de wal het schip snel keren.

De matrix zal breken! De dood of de gladiolen!

Pieter
Pieter
3 maanden geleden

De Nederlandse bureacraten dachten dat het in Nederland nooit meer beneden de NUL graden zou komen. Ze zijn in hun eigen klimaathoax propaganda getrapt 😍

SnappieFvD007
SnappieFvD007
3 maanden geleden

In Rotterdam heeft Roteb de ondergrondse containers nog steeds niet geleegd. Het word een puinhoop!

Rob
Rob
3 maanden geleden

Tja, met de koop van slecht materiaal, de afstomping van het volk waardoor de technici en experts verdwenen zijn, de vervanging door woke idioten etc werkt niks meer normaal in dit land. Daarbij hielp de opsplitsing van NS ook flink mee om de boel te saboteren. Ineens moest er naast NS een aparte pro-rail organisatie komen terwijl NS voorheen alles onder zich had. Het enige waar ze hier goed in zijn is slopen wat altijd goed werkte, goed materiaal vervangen door slechte kwaliteit materiaal (denk ook aan de Italiaanse hogesnelheidstrein die al uit elkaar viel zonder snel te rijden en niet tegen de temperatuur on in dit land) en dat moet dan gerund worden door zakkenvullers en types die geen technici en experts meer zijn zoals we voorheen hadden. Nu worden idioten aangesteld vanwege all-inclusive in plaats van kennis en expertise. Ik weet hoe of dat bij de NS ook al zover is maar dat er bij een cm sneeuw meteen alarm geslagen wordt en paniekbeleid gevoerd wordt is wel veelzeggend.

Vagevuur...
Vagevuur...
3 maanden geleden

Deze week had ik het hierover ook gehad, ze praten constant over “thuiswerken” (????)
Ze vergelijken steeds de files en verkeersdrukte ,en de vergelijking is dan met cojona…
Robert Jensen had hier enkele jaren geleden ook aandacht aan besteed : Weer Lockdowns !!
Ze werken ja met kleurcodes zoals code geel, oranje en rood…
Volgens mij willen ze dat iedereen gevangen zit in zijn of haar eigen onderkomen,
Dan ook nog eens mededelen dat je tussen 16:00uur en 21:00uur weinig stroom moet verbruiken…(dat zijn de tijden dat de meeste thuis komen van hun werk of slavernij…)

Tevens met dat strooizout daar zit ook iets achter en dat is dat de benzine en diesel auto’s langzaam gaan verdwijnen (dat willen ze proberen), de meeste auto’s worden na enkele tijd afgekeurd vanwege sterke roestvorming aan kwetsbaren delen van de auto’s…! Ze hopen door het strooizout en de roestvorming dat men zal overgaan naar een smartphone op wielen dus een elektrische auto waar meer plastik aanzit…

Ik kan verkeerd liggen ,maar da’s mijn idee hierover…

Het aandachtspunt is Thuiswerken en Weer-lockdowns !!

Johan Bosman
Johan Bosman
3 maanden geleden

Ik denk dat de Russen wat meer moeten knokken om hun bestaan en niet zo verwend zijn als de Nederlanders. En dan krijg je automatisch andere mensen.

J J
J J
3 maanden geleden

Ze vergeten dat wij daarvoor betalen.

Levitas
Levitas
3 maanden geleden

Zielig land dat Nederland vol met leugens en bedrog!!

malion
malion
3 maanden geleden

Ja die opjutters zijn bevangen door de kou, hahahahaha, code pimpelpaars!

Doe es normaal
Doe es normaal
3 maanden geleden

Die codes zijn zo ie zo lachwekkend! ik kan me nog herinneren dat er in de jaren 60 hopen sneeuw lagen en dat weken. En alles functioneerde gewoon, dat waren nog eens tijden.

Zwarte Zwaan
Zwarte Zwaan
3 maanden geleden

Vraagje aan Den Haag & Co (die vast wel meelezen hier): De afgelopen week waren alle zonnepanelen in geheel NL bedekt met een laagje sneeuw en al die zonnepanelen hebben dus een week lang geen enkele watt aan energie opgeleverd. Hoe denken jullie onder dergelijke omstandigheden NL draaiende te houden als jullie geheel NL willen laten draaien op jullie zogenaamde groene stroom?

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
3 maanden geleden

Kleuren gaan vastzitten in het brein…het stoplicht werkt ook zo😂

Gerwin
Gerwin
3 maanden geleden

Tja dat krijg je dan. Als de Nederlandse regering, het WEF, Brussel en zijn verraderlijke corrupte Europese Commissie, jaren lang iedereen en alles bedriegt met een verhaal dat we miljarden en miljarden moeten pompen om de opwarming van de aarde tegen te gaan…

Neem flippo en Globalist Rob Jette, die de Tweede Kamer nog geen 3 maand geleden wijs poogde te maken dat er minimaal 20 miljarden Euro’s van ons belastinggeld nodig zijn tot 2035 om de opwarming zo goed mogelijk te beperken.

Toen een Kamerlid Jette vroeg om hoeveel % minder opwarming gaat dat dan..? Antwoordde flippo Jette dat het om een winstmarge ging van 0,00038%.

Dus wees gewaarschuwd. Deze flippo en Globalist, Jette, gaat onze president worden! En zal net als Mark Rutte doorgaan om de Nederlandse burger te bedriegen.

Kwestie Oekraïne en met zogenaamde Russische dreiging richting West Europa? ook weer zoiets bizars. Helaas word de Nederlandse bevolking met oprichting EU en de grip die de technocraten en Globalisten er op hebben gekregen, aan de lopende band met leugens opgezadeld.

Het word tijd dat we van dit valse corrupte zootje af komen. Dan kan al ons belastinggeld weer worden uitbesteed aan echte primaire zaken, waaronder de gezondheidszorg, politie, en onderwijs. Kunnen de kinderen weer gratis gaan schoolzwemmen i.p.v. dat ze via het sinterklaasjournaal worden geïnformeerd of ze al een noodpakketje hebben in huis. De wereld op zijn kop.

MonoTheist
MonoTheist
3 maanden geleden

alles irriteert mij in dit land, leg me uit waarom.

Vlo
Vlo
3 maanden geleden

Hahaha, nederkotsland… nix hier is tich meer normaal . Lekker electrisch hoor, de treinen op computers en … voorspelbaar bij een sneeuwvlokje ontwrichting

leeuwentemmer
leeuwentemmer
3 maanden geleden

Het is allemaal conditionering, trainen van de slaven, lakeien, lintjesjagers, meelopers, kruipers, vleiers, veinzers enz. Het zit er vol van, hoeveel geprikten zijn er in dit godvergeten land, Slauerhof.

Johan Bosman
Johan Bosman
3 maanden geleden

De journalisten van “onze kwaliteitsmedia” moeten nu eindelijk eens open en eerlijk verslag doen van hun vunzige medewerking aan de oorlog in Oekraïne….maar nee, liever een zinloos praatje over het weer.

Barbara v/d Bend
Barbara v/d Bend
3 maanden geleden

Nederland is een gekkenhuis geworden. Ik luister er al niet eens meer naar wat al die mafkezen van onzin er uit kramen. Laat ze naar de hel lopen met hun angstporno.

de buurman
de buurman
3 maanden geleden

Of is het om te kijken hoe Nederland functioneert zonder dit alles.
Hoe gedragen de Nederlanders onder een repressie

Jan leef van de geef
Jan leef van de geef
3 maanden geleden

En daar wil berkelmans tegen gaan vechten ,
Kansloze missie , leer je eerst eens scheren snotneus .

Deneb
Deneb
3 maanden geleden

Vroeger hadden we lada’s. Dat

Poekie
Poekie
3 maanden geleden

Mensen uit het buitenland staan zich kapot te lachen op Schiphol, vinden het hier absurd zoals men reageert.
Wat een sensatie.
Waar is de klimaatopwarming nu?

Wappie
Wappie
3 maanden geleden

Dat is Nederland, 2 blaadjes op het spoor in de herfst en alles staat stil, ze kunnen er gewoon niet mee omgaan

Rosalie
Rosalie
3 maanden geleden

Ik heb de winter van 1963 meegemaakt.
Gewoon 6 dagen in de week naar school.
Juffen en meesters kwamen uit de naburige dorpen op de fiets.
Mijn vader ging ook gewoon naar zijn werk met de trein.
Nooit gehoord dat mensen thuis bleven.
Alleen in het begin , toen er een sneeuwstorm was en je de overkant van de weg niet kon zien , ja dat kon niet anders dat je eerst moest wachten tot de sneeuw aan de kant werd geschoven .In zo’n geval reden de bussen niet.
Het was een barre winter : de auto’s reden over het Ijselmeer en de zee was bevroren.

tbja
tbja
3 maanden geleden

in Duitsland ook, sneeuw en alles blijft wat het is. Nederland is er niet op voorbereid, weinigen hebben winterbanden en vrijwel niemand heeft sneeuwkettingen.
is het een keer koud, dan is het zout en het glycol op. En ja, het naritief was dat het alleen nog maar warmer zou worden dus het hele aambetlijk apparaat had de snorkels klaar liggen ipv de ijskrabbers.

Ron 2
Ron 2
3 maanden geleden

Ja dat is eenmalig en daarom is er niet in geinvesteerd, want de elite geloofd heilig in de opwarming, dus is dit eenmalig. Dat zei de hulpdienst van de Overheid ook voor de buis. Je zal je rot lachen als het volgende winter weer zo is. Je Maar daar zullen ze dan ook wel weer een verklaring voor hebben.

Dirk
Dirk
3 maanden geleden

Als je in Rotterdam kom, dan zie je haast geen blanken meer. De donkere mensen kunnen niet tegen de sneeuw en in vele steden zie je hetzelfde beeld en daarom ligt Nederland plat. Nederland is een derde wereld land. Armoe overal. Doe je ogen eens open!

Geurtje
Geurtje
3 maanden geleden

Wij leven dan ook in een kleuterschoolland met een kleuterschoolregering. En het wordt alleen maar erger met Rob, Henri en Dilan. De afgrond komt steeds dichter bij en we zijn ons van geen kwaad bewust.

Ron 2
Ron 2
3 maanden geleden

Zelf kunnen (willen?) ze niks om het land op orde te krijgen en dan bij de burgers een boekje (kost ook weer handen vol weggegooid geld) door de bus dauwen wat ze moeten doen. bij dreiging. Net zoiets als twee buren die allebei zwaar in de schulden zitten en de ene buurman de andere buurman gaat helpen de boel financieel op orde te krijgen.

Jack
Jack
3 maanden geleden

Ja het gaat goed hier in het westen….

Anonieme Kees
Anonieme Kees
3 maanden geleden

Er was eens een account op X en dat heette de protocollen van de wijze van Sion. Naar het boek van Robin de Ruiter.
Dat is geblokkeerd en het had maar 3 volgers en bijna geen tweets of reacties. Gek is dat vinden jullie niet. En niet kopen dat boek want dan weten jullie alles van de plannen van de Illuminatie (diegene die aan de touwtjes trekken

Markiez
Markiez
3 maanden geleden

Veelal het gevolg van de privatisering. Toen oa de NS nog staatseigendom waren liep het een stuk beter. Lang leve de marktwerking haahhaha

Dat vind ik ..... ....
Dat vind ik ..... ....
3 maanden geleden

En hier in Den haag zijn gewoon de wegen vrij maar de straat asbakken blijven overvol zitten ,
Alsof ze bij de reiniging allemaal hun klauwen zijn afgevroren.!!

totaljoy
totaljoy
3 maanden geleden

Hoe wil NL Rusland verslaan in een oorlog. Iedere sneeuwbui een onderbreking van de oorlog ivm code oranje en het advies vooral thuis te blijven.

Ex Marinier
Ex Marinier
3 maanden geleden

Ach ja wij leven hier in dit klein landje nou eenmaal met “ kleine mensen “ , in alle opzichten.
En die kleine mensen, denken en handelen altijd klein en krampachtig.
En met kleine mensen bedoel ik de ongekozen ambtenaren en de bestuurders en uitdrukkelijk niet de kanjers die Nederland groot en wereldberoemd hebben gemaakt met o.a. onze waterwerken en zeker ook niet onze fantastische boeren die dat kleine landje op de tweede plaats op de wereld hebben gezet en een voorbeeld zijn voor de hele wereld.
Een zielig zootje schijtlijsters, die dit land geen centimeter verder helpen.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
3 maanden geleden

Die weercodes worden door de elite gebruikt om ons in het slaafs narratief te dwingen. Het vroegere code geel in de winter is nu oranje of rood en het vroegere code oranje in de zomer kleurt nu donkerpaars.

Eulali
Eulali
3 maanden geleden

Begin de jaren 2000 heb ik een docu gezien waar in Meckelenburg-Vorpommeren grote bulldozers sneeuw aan het ruimen waren, men zag juist het dak van de bull, dus dat was meer dan 5сm en het ging ook. Bij de mensen thuis een schep kolen bij op de stoof, de kolenboer geraakte ook door de sneeuw, enz. enz..
Nu zitten ze in Berlijn een week te prutsen om terug electra te krijgen na die sabotage.
Het is in gans West-Europa hetzelfde, in het Vlaams zegt men uitleggen en peten tekenen.

PREDATOR
PREDATOR
3 maanden geleden

Als buschauffeur in Zuid Limburg is het shit.Gewoon omdat de regering en gemeente liever geld naar corrupte shit stort..En wij dan!!!!bah bah

Edwin
Edwin
3 maanden geleden

Mijn Zwitserse kennissen lachen zich altijd een deuk als ik ze zoals de afgelopen dagen de media verslaggeving laat zien. Ja ze kunnen Nederlands. Vooral de centimeters die doen ze spontaan de slappe lach krijgen.

Back to top button
93
0
We lezen graag je reactie!x