Het boek ‘Vlucht MH17 en de nieuwe Koude Oorlog’ van Kees van der Pijl is gebaseerd op zijn onderzoek naar de geopolitieke bewegingen van na de ramp met de MH17.
Het boek is inmiddels verschenen in het Portugees, Engels, Duits, Pools en Russisch.
Helaas was er geen serieuze uitgever in Nederland beschikbaar voor de uitkomsten van het wetenschappelijk onderzoek van de voormalig hoogleraar internationale verhoudingen aan de Universiteit van Sussex.
Opmerkelijk feit
“Men is in Nederland niet gesteld op de inhoud van dit boek,” meent Van der Pijl.
In zijn boek geeft Van der Pijl niet aan wie het vliegtuig heeft neergehaald, maar wel wat er gebeurde nadat het was neergehaald.
Opmerkelijk feit is dat Oekraïne als medeverdachte niet alleen in het onderzoeksteam aanwezig was, maar ook het recht op veto had over de informatie die naar buiten zou worden gebracht.
Bekijk het gesprek hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





“Na Brexit is het heel erg lastig om nog iemand in Europa te vinden die de EU steunt”
8 jaar premier Rutte samengevat in 8 glasharde leugens. Dit zijn ze
‘Criminele terreurorganisatie’ WHO merkt apenpokken aan als internationale crisis: ‘Daar gaan we weer’
Turkije: “Westen manipuleert mensen met mind control”
Waarom nadert het aantal sterfgevallen in grotendeels gevaccineerd Denemarken recordhoogte?
Tsjernobyl van Europa: Italiaanse maffia begraaft gif in akkers waar Nederlandse groenten worden gekweekt
Ziehier de verborgen waarheid achter de nieuwe pensioenwet
Politicologe legt bloot: we hebben te maken met een technocratische wereldagenda, met als dekmantel een virus
Media en ‘factcheckers’ nemen rammelend statement SDG Nederland over Extinction Rebellion klakkeloos over: klopt dit wel?