CoronaBuitenland

Spaanse onderzoekers ontdekken weer iets nieuws in Pfizer-prik: WAT IS DIT?

Help anderen door dit met iederen die je kent op je social media te delen!

Het team van La Quinta Columna onder leiding van biostatisticus Ricardo Delgado heeft weer een bizarre ontdekking gedaan.

Het team van Delgado ontdekte eerder dat de COVID-19-vaccins grafeen en nanotechnologie bevatten. Wie dat beweerde werd verbannen van sociale media en aangevallen door de trollenlegers. ‘Factcheckers’ beweerden in koor dat de vaccins geen grafeenoxide bevatten.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Er lijkt een kentering zichtbaar. Het Provinciaal Hof in Almeria heeft recentelijk opdracht gegeven tot een onderzoek naar de mogelijke aanwezigheid van grafeen in de vaccins.

Vreemde formaties

De Spaanse onderzoekers, die de aanwezigheid van grafeenoxide aantoonden met behulp van een transmissie-elektronenmicroscoop, laten nu opnieuw van zich horen.

Ze hebben monsters uit het Pfizer-vaccin genomen en 48 uur lang in een broedmachine voor reptielen geplaatst. In de broedmachine was de temperatuur 37 graden en werden de monsters continu blootgesteld aan uv-licht. Na 48 uur werden de vaccinmonsters geanalyseerd met behulp van een optische microscoop.

Uitgebroed

In de monsters troffen Delgado en zijn team vreemde formaties aan die ze nog niet eerder hadden gezien. Die lijken punten te bevatten met meerdere vertakkingen. Het lijkt erop alsof er iets is ‘uitgebroed’.

“Gebruiken ze menselijke lichamen als broedmachines?” vraagt Delgado zich af. “En zo ja: wat wordt er dan uitgebroed?”

De onderzoekers hebben de monsters inmiddels 96 uur in de broedmachine geplaatst en de formaties blijven ‘groeien’:

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.8 210 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

98 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Nowhere to be found.
Nowhere to be found.
2 jaren geleden

Dit is real time science fiction op het niveau van nano-techniek en dat is niet ten dienste van de mensheid.

Iedereen die heeft bijgedragen om dit bij de mensen in de wereld te injecteren, is schuldig aan democide en voor die mensen kan nooit en te nimmer een pardon gelden.

Deze technieken zijn niet van deze wereld en wat ik al lang vermoed, dit is een programma van de buitenwereld en dat de meeste producenten van de z.g. vaccins in Joodse (Khazarische maffia) handen zijn, toont aan dat er op buitenaards niveau een aanslag wordt gepleegd op de mensheid.

De mensheid is met Covid verraden, want Covid was slechts de aanleiding om mensen met allerlei soorten biologische wapens te injecteren en nu blijkt dat ook na 4 jaar die ontwikkeling niet heeft stil gestaan.

Piet
Piet
2 jaren geleden

Het kan van alles zijn hun technologie ligt voor op onze huidige technologie. Sinds WO I I hebben ze de toenmalige kennis en technologie verder uitgebreid. Door de samenwerking van voorm. Duitse officieren met de C.I.A. en N.A.S.A. gingen hun ontwikkelingen versneld verder. Alles als aanzet tot de huidige misdaden . Het voortzetten van Hitler z”n plannen . Het derde Rijk

dna
dna
2 jaren geleden

INcubus een mannelijke demon die een vrouw wil verkrachten in haar slaap om zo monsters te kweken.

Margie
Margie
2 jaren geleden

Ooohhh!! Gadverdamme,wat is dit?????? Inderdaad. Jakkes!!!!!!! Kan geen woorden vinden hiervoor.

Vrijheidstrijder
Vrijheidstrijder
2 jaren geleden

Lijkt mij niet zo moeilijk om te weten wat er gebroed wordt. Het is het zaad van satan.
Ze vroegen zich altijd af wie is de anti-christ, zie hier hij heeft zich opgedeeld in een miljarden zombie leger.

roro 237
roro 237
2 jaren geleden

“Gebruiken ze menselijke lichamen als broedmachines?”
We hebbeb hier kennelijk te maken met een SF griezel realiteit die Holltwood ruim zal overtreffen!

H. R. van der Veen
H. R. van der Veen
2 jaren geleden

Dit gaat natuurlijk ruimschoots boven mijn pet uit maar, dat die farmaceutische industrie niks met mensen levens hebben, wordt wel steeds duidelijker.
Geld maakt meer kapot dan je lief is, dit geld overigens ook voor de gewone mens.

Jack
Jack
2 jaren geleden

Zelfassemblerende nanotechnologie. Misschien wordt er een elektronisch circuit in het lichaam aangelegd.

Zwarte Zwaan
Zwarte Zwaan
2 jaren geleden

Er zit oa zelf formerende nanotechnologie in die van het ingespoten slachtoffer een soort cyborg dienen te maken. Transhumanisme als grootschalig experiment op de wereld bevolking onder het mom van een veilig en effectief “vaccin” tegen een virus dat 50x minder dodelijk is als de normale griep … Het Grootste Misdrijf ooit gepleegd in de geschiedenis van de mensheid!

Tim H
Tim H
2 jaren geleden

Dit was al veel eerder bekend!3 jaar geleden om precies te zijn! Als een stukje van het grafeen af was gesneden dan groeiden er het dubbelde weer aan ! Het vermenigvuldigd zich in het lichaam van gevaccineerden 🥴

Hans
Hans
2 jaren geleden

Ik ben geen specialist in de optische microscopie maar wat ik hier zie, ziet er niet goed uit. Mogelijk dat dit soort ‘monsters’ in het menselijk lichaam door het afweersysteem afgebroken worden (of juist ook niet!) maar dat dit aangetoond kan worden zouden alle alarmbellen moeten afgaan. En zouden onderzoekers hier onmiddellijk mee aan de slag moeten gaan. Of zijn zij intussen allemaal afgekocht?

Steven
Steven
2 jaren geleden

Dat is waarschijnlijk die rommel die je bloedvaten verstoppen waar men dan aan dood gaat.
Hoeveel lijkschouwers hebben wel niet hele strengen witte rubberachtige rommel uit bloedvaten getrokken!

Sandra
Sandra
2 jaren geleden

De prikmoordenaars en oorlogmoordenaars houden nooit op, om ons naar naar een anderen wereld te helpen, ze moeten gestopt worden. Als ze het CBDC door drukken wordt het moeilijker. Ze trekken de strop om onze nek steeds strakker aan. Ze hebben een doel, mensen moeten dood, de rest wat ze verkondigen doet er helemaal niet toe.

Alex Shao
Alex Shao
2 jaren geleden

Bij het lezen van dit bericht moet ik denken aan een script van SF film,(als ‘Invasion of the bodysnatchers’)maar dit is helaas echt. De lichamen van personen die zich hebben laten prikken worden dus letterlijk gekaapt!

Stop tirannie
Stop tirannie
2 jaren geleden

Dit doet me op één of andere manier denken aan de film alien…
In wat voor realiteit zijn we hier nu eigenlijk beland?

Cathja
Cathja
2 jaren geleden

In wat voor een rotwereld moeten wij, onze kinderen en kleinkinderen leven? Waar duivels de dienst uitmaken?
Waar blijft de massale opstand, die een einde moet maken aan deze dodelijke ‘spelletjes’ met mensenlevens?

Spooked
Spooked
2 jaren geleden

Ik kan me herinneren dat er een grafeen specialist een jaar of 2 geleden zei dat nano grafeen in scherpe mesjes veranderd (“blazers”), waarna hij een inval kreeg van de politie op zijn zolderkamer en inmiddels is overleden.

Dit lijkt er verdomd veel op. De ellende is dat je lichaam dit grafeen niet oplost en het zal voor altijd door je aderen blijven stromen. Kwestie van tijd voordat er genoeg tegenaan klot met fibrine en je ader verstopt zit.

Staxx
Staxx
2 jaren geleden

Goh, weten we meteen hoe die klonters ontstaan die uitvaartondernemens en pathologen in de aderen van overledenen aantreffen.
1+1 is nog altijd 2

Bep
Bep
2 jaren geleden

Als onze medici iets melden dan is het complot wappie theorie! Nu de andere deug medici iets melden wat niet deugt hoe worden zij genoemd als dit in de MSM wordt verteld?

Staxx
Staxx
2 jaren geleden

En wie zei er ook al weer dat het menselijk lichaam “hackbaar” is?
En ziedaar de tentakels van dat gore wef in de WHO

Rimuru Tempest
Rimuru Tempest
2 jaren geleden

‘BORG-Fication’ ,zoals ik het noem, vernoemd naar The Borg uit Star Trek! ‘Resistance IS Futile’ gaat hier ook op voor de ge-injecteerden!

ijsbeer
ijsbeer
2 jaren geleden

het kan zijn dat die mensen die gevaccineerd zijn niet meer helder denken en die worden gebruikt tegen de ongevaccineerde en die kunnen een gevaar zijn. Zo als ik ziet is groot deel van de Artsen
Schuldig aan voorbedachten raden Moord inclusief de regering Het vaccin is kom niet uit China maar het kom van AMERIKA PENTAGON heeft dit ontwikkeld bron uit Amerika zelf

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

Misschien zou het een goed idee zijn dat deze onderzoekers die kweek eens blootstellen aan microgolf straling aangezien grafeen een hele goede elektrische geleider is EN er tegelijkertijd met die “vaccin” campagne een enorm 5g (microgolf) netwerk is uitgerold.

de leugen regeert
de leugen regeert
2 jaren geleden

WEF praktijken en Maxima doet hieraan mee

de leugen regeert
de leugen regeert
2 jaren geleden

De mensheid is verraden door het WEF,WHO en de ELITE Prikmonsters zijn het

C Nagel
C Nagel
2 jaren geleden

we zitten erin…….de film ….volg Q en de Anons……the great awakening

Johan Bosman
Johan Bosman
2 jaren geleden

Wie het niet met het linkse beleid van de regering eens is krijgt al gauw met uiterst agressieve politie te maken of komt voor het hekje bij de rechter. Maar in een democratie is het volk de soeverein, niet de volksvertegenwoordiging. En het maakt al niet meer uit wat we stemmen, we krijgen er altijd links beleid voor terug. Want de agenda van de NGO’s moet en zal er door gedrukt worden. ongeacht hoe de bevolking (de soeverein!) hierover denkt. Veel van de soevereiniteit van het Nederlandse volk is inmiddels overgedragen aan in het buitenland gevestigde machtsblokken (EU, WEF, VN, WHO) waarmee de Nederlandse regering ondubbelzinnig in aanraking is gekomen met art. 97a van ons wetboek van strafrecht: LANDVERRAAD. Het is van het allergrootste belang dat dit landverraad dat al lange tijd gaande is nu eindelijk eens breed in de belangstelling komt te staan en in ons parlement aan de orde wordt gesteld.

Aan het gezever met consumptie over de rechtstatelijkheid van Omtzigt, of de imams volgens Wilders het land al dan niet verlaten moeten, of Rutte zijn baantje “van internationale allure” nu wel of niet krijgt: daar heeft het Nederlandse volk helemaal niets aan. Nogmaals: politici gaan niet de misdaad in. Misdadigers gaan in de politiek.

Lin
Lin
2 jaren geleden

Dit kan van alles wezen. Er is veel vervuiling in batches aangetroffen bij alle merken.. Zelfs spinnen eieren en stukjes jonge vermalen spin. De ketels weden in de haast niet goed schoon gemaakt, om maar zo snel mogelijk, zo veel mogelijk te produceren. Als je deze vervuiling, eitjes, stof of pollen laat broeden zal je ook wel zo’n resultaat krijgen. Het is al wel een vaststaan feit dat veel onder smerige omstandigheden is geproduceerd om maar zo veel mogelijk geld binnen te harken. Dit op zichzelf is al een misdaad. Die hele corona troep is een vuile misdaad tegen de gewone man/vrouw.

Christien
Christien
2 jaren geleden

Blijf van de schepping, de natuur af, dit is perfectie.
Wat een zieke geesten.

TOS
TOS
2 jaren geleden

Grafeen is kankerverwekkend, dat zou de turbokanker verklaren.

Alle geweldige uitvindingen die de mensheid verder zouden moeten helpen, zoals ‘vaccins’ en windmolens, bevatten grafeen.

Och, ze hebben het zo goed met ons voor.

julesk
julesk
2 jaren geleden

Lijkt erop dat ze bepaalde structuren in organen of hersenen willen laten groeien, met aanpassing van dna en beachadiging in komende generaties

Kristine
Kristine
2 jaren geleden

Andreas Noach werd vermoord tijdens een live-streaming omwille van het feit dat hij dit ontdekt had. Hij sprak van en ik hoop dat ik het juist schrijf ” rasierklingen” minuscuul kleine scheermesjes.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Het is een lange zit maar dan heb je wel veel kennis opgedaan.

Interview met Dr. David Martin expert op gebied van patenten, patent aanvragen en het ontrafelen van de inhoud van patenten.

In notendop:

Waar we nu inzitten is niet sinds sars cov 2 dit is in het half verborgene al aan de hand sinds begin van de vorige eeuw. Stap voor stap overname van de gezondheidszorg door Rockefeller, Carnegie, Welcome trust, Gates en het formeren van de WHO als centrum voor het farmaceutisch misdaad syndicaat.

Vaccins zijn ontworpen als platform voor:

  • Bevolkingscontrole.
  • Verdienmodel big farma.
  • Genereren chronische ziekten en in de markt zetten nieuwe zogenaamde medicijnen hiervoor.
  • Overname van alle gezondheidsinstituten en opleidingen en zorgen voor monopolie.
  • Via gezondheidszorg wereld controle.
  • Vaccins zijn alles behalve voor de volksgezondheid.

https://banned.video/watch?id=65ed1e2633765d6939bbd902

Mokumer
Mokumer
2 jaren geleden

We zitten met z’n allen in een hele nare sci-fi film.

oprecht
oprecht
2 jaren geleden

En nog zeggen;
” GA MAAR LEKKER SLAPEN ER IS NIETS AAN DE HAND EN WIJ LETTEN OP U “😂😂 🤪🤪 🤡🤡. 🙏🙏

Caatje
Caatje
2 jaren geleden

Zou dit dan de voorspelde ziekte X zijn?
Aangezien UV licht invloed heeft? Kunnen wij dan ons beter voorbereiden op de zomer? Gaan we dan de consequenties zien? Kan dit dan de ‘zombie’ ziekte zijn waar vele hooggeplaatsten het steeds over hebben? Ik heb het vermoeden dat de periode corona nog niets is,bij wat ons nog te wachten staat!

Nog niet!
Nog niet!
2 jaren geleden

Niet duidelijk. Sorry.

Meine
Meine
2 jaren geleden

Wat zie ik eigenlijk ? Grafeenoxide is een “filtermateriaal” o.a. voor vaccins en andere pharmacon. Het is niet iets dat kan kristalliseren… Daarnaast, grafeen is net zoals grafiet grijs en ondoorzichtig.. Opnieuw wat is dit ? Lijkt mij iets voor HPLC-MS met FTIR scan.

yvja
yvja
2 jaren geleden

Een VIES en Doortrapt gemeen spel wordt hier tot aan het einde nog steeds gespeeld!!!!

C.C.
C.C.
2 jaren geleden

Van die onduidelijke slierten was toch ook al sprake een paar jaar geleden toen erden ze morgalons genoemd.

Alex
Alex
2 jaren geleden

Er is dus een groep die binnen enkele dagen sterft. De volgende groep sterft binnen enkele maanden of misschien 2 jaar en dit is dus de volgende groep, waar iets in het lichaam wordt uitgebroed. Zien we straks zombies op straat lopen? Ook bij ons (lezers van dit forum) in de buurt/wijk? Ik maak me wel ernstig zorgen om bepaalde mensen die ik heel erg lief heb, die zijn namelijk gevaccineerd, maar hebben tot nu toe geen enkele klacht.

Paulien
Paulien
2 jaren geleden

Er was ooit een film … “Alien” https://www.youtube.com/watch?v=jQ5lPt9edzQ

Complot denker
Complot denker
2 jaren geleden

Gisteren de zoveelste vriend op een rij gestorven aan turbo kanker 50 jaar oud pffff nog maar net een nicht verloren 34 jaar oud plots overleden in slaap en vele andere in een jaar tijd pfffff wat ben ik blij het vaccin niet te hebben genomen wel heel triest telkens weer naar een ander begraving te moeten gaan pfffff lastig pijnlijk

inhetmeer
inhetmeer
2 jaren geleden

Filmpje bekeken. Het ligt volledig in het verlengde van wat die balsemers in Amerika hebben laten zien.

Anne
Anne
2 jaren geleden

en nu maar hopen dat alle gevaccineerden zich zullen laten cremeren na hun overgang, opdat al die kleine monsters verbrand worden en zich niet ondergronds kunnen gaan vermeerderen.

staat niet geschreven dat uiteindelijk door vuur de wereld ten onder zal gaan??? kon wel eens hard nodig zijn.

persoonlijk voel ik in ieder geval geen enkele ambitie meer een begraafplaats te bezoeken dan wel een gevaccineerde de hand te schudden of te omhelzen, want wat schudt je de hand en wat omhels je?????

Is de leerschool van de covid isolatie toch ergens goed voor geweest…..

S.L
S.L
2 jaren geleden

Dat was al in 2021 te zien dat het groeide. Opbouw netwerk in het lichaam ze ik toen al.
Interessanter is om te weten te komen hoe het dient te functioneren.

Anne
Anne
2 jaren geleden

Laat eens een avocado die zwarte punten en vlekken vertoont liggen op een bord en kijk een tot wat het verword, dan weet je wat er in de lichamen terecht is gekomen.

Datzelfde ademen wij in via de chemtrails!!!!!!

De genocide/moord vindt 24/7 plaats

Anne
Anne
2 jaren geleden

leg maar een avocado die zwarte vlekjes en punten vertoont op een schaal en laat die maar uitbroeden……

heb je wel sterke zenuwen voor nodig….

Mark
Mark
2 jaren geleden

Dit is heel interessant.
Misschien komen we zo een beetje dichter bij de ware bedoelingen van de prikken.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
2 jaren geleden

Is al langer bezig …zoals miskramen,down syndroom,huidziektes,lhbtq(niet weten wat ze zijn), etc etc ziektes enz. Als alles zo natuurlijk mogelijk zou zijn zonder inentingen en giftig voedsel zou er volgens mij minder ziektes en mis geboortes zijn..ze testen ons al 75 jaar?

Jesus is Lord
Jesus is Lord
2 jaren geleden

Nu word het tied om Rutte het echte vaccin te geven

Geert
Geert
2 jaren geleden

Het lijkt heel erg op de vorming van de witte verzelachtige bloedproppen die balsemers in Engeland en Amerika sinds de prikken veelvuldig in overleden personen tegenkomen.
Is dit het bewijs dat het toch echt door de prikken wordt veroorzaakt?!?

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
2 jaren geleden

Zal inderdaad geen goed effect hebben op je algehele gezondheid. Nog een prikje?

Nooit Alleen
Nooit Alleen
2 jaren geleden

Vreemd….

Bezorgde Nederlander
Bezorgde Nederlander
2 jaren geleden

Als ik me niet vergis heeft Pfizer vorig jaar toegegeven dat er grafeenoxide of iets gelijknamigs in de vaccins zat.

Marco
Marco
2 jaren geleden

Dit scherpe materiaal snijdt in de bloedvaten die dan daardoor op termijn verstopt raken. Dood door cardiovasculaire aandoening. Heeft natuurlijk niets te maken met Covid.

rebel&girl
rebel&girl
2 jaren geleden

Ik denk dat het menselijk lichaam als een host dient voor andere levensvormen, mijn 1e opkomende indruk, dat is een soort vertakt zenuwstelsel, misschien voor de nieuwe en/of hybride levensvorm. Ze hebben toch ook een hydra gevonden, als een soort transfectie aan de menshost>>>de hydra die z.g immortal is.
Wellicht hoort daar een ander zenuwstelsel bij, die het zenuwstelsel van de hydra en de mens verbindt aangezien het 2 verschillende soorten zijn..en wellicht heeft dit verbindingssysteem meer weg van een computer vandaar als die nanoshit onderdelen. De hydra fungeert dan als een soort eeuwigdurende batterij, het mensdeel, misschien vanwege de creatieve intelligentie die AI niet heeft en wellicht om de ziel gevangen te houden zodat die zich dan niet bij de schepper kan voegen.

Rene
Rene
2 jaren geleden

Wie niet sliep wist dit van dag een.Waar om wist ik dat en andere niet Ik heb alles
uit gespit tot de kleinste puntjes Blijf nieuwsgierig En blijf voor al spitten .

Ponkie
Ponkie
2 jaren geleden

Wat goed dat er gelukkig ook mensen zijn met gezond verstand en blijven zoeken naar de waarheid. Petje af!! Hufters zijn het die dit gewetenloos produceren , geen woorden voor.

rebel&girl
rebel&girl
1 jaar geleden

Zolang 70% hier in Nederland, hier te nuchter voor is ..lees dom, hebben we niets aan deze onderzoeken want wat baten boek en bril als de uil niet lezen wil.
Bovendien worden genocides op wereld niveau in de geschiedenis altijd afgedekt met grote (wereld) oorlogen.
Los van andere agenda;s die er ook liggen v.w.b. een 3e W.O. een belangrijke hoofdreden is toedekken van vorige grote schandalen ..Covid… you can bet your ass on that…

Back to top button
98
0
We lezen graag je reactie!x