Gisteren werd bekend dat Duitse ziekenhuizen de bezettingsgraad van de IC’s manipuleerden zodat ze financiële steun van de overheid zouden krijgen. De regering van Merkel was naar verluidt al maanden op de hoogte van de fraude, maar hield het geheim.
Het Robert Koch Instituut (RKI), het Duitse RIVM, nam in januari contact op met het Duitse ministerie van Volksgezondheid. Het vermoedde namelijk dat sommige ziekenhuizen meer coronapatiënten op de IC meldden dan in werkelijkheid het geval was.
De onthullingen zijn extra pijnlijk omdat de strenge coronamaatregelen werden gekoppeld aan de IC-bezetting. Het gaat dan ook om één van de grootste schandalen tijdens de coronapandemie in Duitsland.
De bezetting op de Duitse IC’s lag ten grondslag aan de maatregelen, lockdowns en nieuwe wetten. Nu blijkt dat er bij vele ziekenhuizen spookpatiënten werden gemeld, dat er geen uitzonderlijke situatie was. Merkel moet dit geweten hebben. pic.twitter.com/CiCfjHUfcF
— Sietske Bergsma (@SBergsma) June 11, 2021
Is de economie opzettelijk verwoest?
Het aantal beschikbare IC-bedden was bepalend bij het opleggen van draconische coronamaatregelen zoals contactverboden, schoolsluitingen en lockdowns. Als het klopt – en daar kunnen we gerust van uitgaan – dat zowel de overheid als het Duitse RIVM op de hoogte waren van de fraude, moeten er een aantal vragen worden gesteld: is de Duitse economie opzettelijk verwoest? Werden bedrijven de vernieling in geholpen en gingen talloze banen verloren zodat sommigen zichzelf konden verrijken?
Huisarts Els van Veen zegt over het schandaal: “Het meest opmerkelijke vind ik dat Europese landen parallel ongeveer hetzelfde regeringsbeleid hadden en dat onze eigen media ons hier niet van op de hoogte houden. Er komen al maanden steeds meer lijken uit de kast, maar de NOS bejubelt alleen de vaccins.”
Slechts vier procent
Eerder publiceerde een team wetenschappers onder leiding van gezondheidseconoom Matthias Schrappe een onthullend onderzoek waaruit blijkt dat de IC’s op geen enkel moment overbelast dreigden te raken. Dat bleek overigens ook uit een persbericht van het Duitse ministerie van Volksgezondheid.
In de samenvatting van het onderzoek valt te lezen dat in 2020 slechts vier procent van de IC-bedden werd gebruikt om coronapatiënten te behandelen. Pas op 30 april bracht het Duitse ministerie van Volksgezondheid deze informatie naar buiten.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Baking soda is één van de beste gezondheidsproducten. Ben jij al bekend met deze aspirine van de alternatieve gezondheid?
Farmers Defence Force lanceert Project X: ‘Er moet een andere wind waaien in Nederland’
De schaduwelite is te groot voor de cel
‘Dit is het baasje van Rutte en dit is dus het échte VVD-verkiezingsprogramma!’
Universiteit VS heeft onderzoekslab voor paranormale activiteit
13-jarige Jacob valt 3 dagen na tweede Pfizer-prik dood neer
Woordkunstenaar fileert Rutte: ‘Hij had zijn ziel en zaligheid verkocht aan Schwabs totalitaire staat’
Kijk: Von der Leyen beweert dat boeren demonstreren vanwege klimaatverandering en Rusland
Autobanden zijn grote boosdoener. Waarom elektrische auto’s voor meer ellende zorgen