
De Iraanse onderminister van Binnenlandse Zaken Hossein Zolfaqari heeft uitgesloten dat er een verband is tussen een reeks aardbevingen in Iran en HAARP. Volgens de onderminister is er geen wetenschappelijke basis voor deze bewering, schrijft de krant Tehran Times.
Het High Frequency Active Auroral Research Program (HAARP) is een onderzoeksprogramma dat wordt gefinancierd door de Amerikaanse luchtmacht, marine, de Universiteit van Alaska en DARPA.
Officieel wordt met HAARP onderzoek gedaan naar de ionosfeer, radiogolven, communicatie en navigatie.
Meerdere aardbevingen
HAARP wordt verantwoordelijk gehouden voor natuurrampen in Iran, Pakistan, Haïti, Turkije, Griekenland en de Filipijnen; grote stroomstoringen; het neerstorten van TWA-vlucht 800; het Golfsyndroom; en het chronische vermoeidheidssyndroom.
Zolfaqari vertelde tijdens een interview aan persbureau ILNA dat het ministerie van Binnenlandse Zaken geen meldingen heeft binnengekregen van militaire of wetenschappelijke organisaties over het verband tussen aardbevingen en HAARP.
Iran is de afgelopen maanden getroffen door meerdere aardbevingen. Op 12 november vond een zware aardbeving plaats in de provincie Kermanshah, vlak bij de grens met Irak.
Vreemde lichten
Met meer dan 630 doden en ruim 8100 gewonden is deze aardbeving de dodelijkste aardbeving van 2017 en de zwaarste aardbeving in Iran sinds 2012.
Na de aardbevingen werd gespeculeerd over een mogelijk verband met HAARP.
Het persbureau vroeg de onderminister ook naar de vreemde lichten die de afgelopen dagen in verschillende steden zijn waargenomen.
Geen officiële meldingen
Hij zei dat er geen officiële meldingen zijn gedaan over deze incidenten en dat het ministerie waarnemingen van de mysterieuze lichten alleen op social media heeft gezien.
“Het leger zou ons hebben geïnformeerd als er iets belangrijks was gebeurd,” zei hij.
Foto: Secoy, A Wikimedia Commons
Het zou kunnen vanwege Agenda21.
In Amerika is het ook veel kouder dan normaal,of is dat ook niet groot genoeg?
De mahdi is in aantocht met z;n zware passen.
het zal allemaal wel.. we worden compleet in het ootje genomen, er bestaat geen klimaatverandering, een (natuurlijk ) karakter kun je niet veranderen w e l de omgeving, en dat doet HAARP!
Er zijn helaas ( nog) te weinig mensen die naar BOVEN opkijken en zien dat we maar, hooguit 9 of 10 x een strakblauwe lucht hebben gehad in 2017.. eerst komen de kriskrasstrepen van de chems en daarna zitten we wekenlang in een melk-roomachtige troep met nergens een sprankje zonlicht.. nee.. ze kijken liever heel de dag op die achterlijke telefoon met facebook als wegwijzer..
hun hele leven hangt er van af denk ik soms
ik wens voor ieder een helder en wakker 2018 !