Binnenland

Maar liefst een derde van alle kinderpornobeelden staat op Nederlandse servers: ‘De cijfers zijn schokkend’

Help door deze informatie met iedereen op je social netwerk te delen!

Nederland staat er niet goed voor. De cijfers zijn schokkend. Maar liefst een derde van alle kinderpornobeelden in de wereld staat op Nederlandse servers opgeslagen. Dat zei Europarlementslid Bert-Jan Ruissen (SGP) woensdag in het Europees Parlement tijdens het debat over online seksueel misbruik van kinderen.

“Dat zijn miljoenen plaatjes van kinderen die met een enkele klik verspreid kunnen worden,” aldus Ruissen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Hard gestraft

“We moeten duidelijk zijn: wie zich hier schuldig aan maakt, moet hard worden gestraft. We hebben ook duidelijke regels nodig. Internetplatforms moeten dit materiaal detecteren, melden en verwijderen,” stelde de Europarlementariër.

“Maar onze privacy is ook belangrijk, ook in het digitale verkeer. Onze foto’s mogen niet zomaar door de Commissie of door techbedrijven worden bekeken, of onze berichten gelezen,” voegde hij toe.

“Als er vermoedens zijn dat er kinderpornobeelden worden gedeeld, dan moet er zeker ingegrepen worden. Hiervoor hebben we een helder kader nodig, dat enerzijds de privacy beschermt en anderzijds justitie en politie, samen met de internetplatforms, de mogelijkheid geeft om in te grijpen.”

Deze week werd bekend dat oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. in de gevangenis zit voor het bezit van kinderporno. De 77-jarige J. was eerder voorzitter van de afdeling Gouda van de PvdA.

Daar zal Jesse Klaver vanaf nu uiteraard avond aan avond mee worden geconfronteerd aan tafel in de talkshows. Not.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.

Interessant

Vond je dit goed?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 40 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

54 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Mickey
Mickey
1 maand geleden

Daaaro oorlog overal…..daarom menen bangmakerrij…. daarom migrante, daarom oeromaffia..we moeten in angst leven…hé.. allen zo gaan we alles ” veegeten en vergeven”!!
LIEVE MENSEN:

HET ERGSTE VAM ALLES IS DAT ZE ONS 24 UUR UIT DE HEMEL SPUTEN…IEDREEN HEEFT FOCUS AAN BULLSHIT VAN ROOFERHEID, OORLOG, NOEM MAAR OP, MAAR NIEMAND GAAT EFF NA DENKEN WAAR VANDAAN AL DIE ZIEKTES, OP DIT MOMENT IS EEN GENOCIDE GAANDE, HEELAAS SLAAPT IEDEREEN NOG! WIJ WORDEN ERGER DAN DE PLAAG BEHANDELD!
W. A. K…E. U. P !!!!!

Wakkere Tinus
Wakkere Tinus
1 maand geleden

Wacht nog maar even …
Trump trapt op dit moment als die pedoschoften recht de hel in .
Helaas betekend dat ook dat Brussel en Nederland ten gronde zal gaan …

Maar dan kunnen we het ook beter opnieuw opbouwen

Gladiator
Gladiator
1 maand geleden

Ik citeer: “Wie zich hier schuldig aan maakt moet hard gestraft worden”…

Deze man lult maar een eind in de richting…

De Epstein files zijn overduidelijk inclusief slachtoffers EN DADERS…

Hoeveel ECHTE ARRESTATIES hebben jullie tot nu toe kunnen tellen…???

Ik denk net zoveel als ikzelf namelijk NUL KOMMA NUL!!!

Er zullen geen arrestaties volgen, G E E N !!! Capiche!!

De Epstein files hadden dit ook niet beoogd. Degene die dit nog steeds denkt denkt nog maar eens!

Hoe moeilijk is het om servers plat te leggen waar dit soort vuiligheid op staat..nou kom op dan, hoe moeilijk is dit!

Zou men bij de AIVD of MIVD of NCTV niet weten welke het zijn. Ook dat kun je geloven echter ook dat is BULLSHIT!!

Alles wat er op dit moment in deze R E A L M aan het gebeuren is gebeurt met maar 1 doel, en ik herhaal, MET MAAR EEN DOEL en dat ie het manipuleren van jullie aller geest!

https://www.bitchute.com/video/NSqPeVea4JFF

Spendeer nu een 20 minuut en 44 seconden aan de Nederlands ondertitelde video waarvan de link is bijgevoegd en DESNOODS 10x of totdat jullie kwartje eens eindelijk gaat vallen!

Fijne dag verder,

Gladiator
ps ik heb de Dutroux zaak onderzocht en wel van A tot Z. Hier zijn o.a. 28 KROONGETUIGEN vóór de rechtszaak welke 4 (VIER) jaar op zich liet wachten (natuurlijk speciaal voor DIT doel!!) overleden onder duistere omstandigheden welke voor mij in elk geval KRAAKHELDER waren. Zo gauw een koningshuis betrokken is is de zaak over! Klaar, einde, in de doofpot, onder het tapijt, down the drain,…..CAPICHE!! Ongelooflijk wat een naïviteit!
Geef MIJ geld en de middelen inclusief alle bevoegdheden en ik los deze zaak op binnen 2 maanden.
Ik LUL echter niet 1 minuut!

Tijger
Tijger
1 maand geleden

Nederland staat er niet goed voor… met alles komt da naar voren…. Corruptie viert hier hoogtij door regering maar de burger krijgt de schuld

Dubito
Dubito
1 maand geleden

SGP hè? Doe eerst maar eens onderzoek binnen eigen gelederen. Je zal versteld staan….

J@n
J@n
1 maand geleden

Even heel clean, als men weet dat er zoveel op Nederlandse servers staan kunnen ze dat ook laten verwijderen….heel simpel.

Vrijheid?
Vrijheid?
1 maand geleden

Nederland PEDOLAND!!
Ach het woord Pedofiel klinkt misschien wat vriendelijker maar het zijn niet minder dan ordinaire, satanische kinderverkrachters!!
VAN KINDEREN BLIJF JE AF!!
Zo niet dan moet je per direct opgepakt en afgevoerd worden om nóóit meer in de maatschappij te komen!
Nederland,het land waar een pedohandboek is toegestaan, Nederland het land waar kleine kinderen op scholen worden geconfronteerd met lentekriebels en andere smerigheid,,arme,arme kinderen,wat moeten ouders alert zijn en blijven want we leven momenteel in een duivelse maatschappij en worden geregeerd door doorgeslagen aanhangers van het satanische WEF.
HOE KOMEN WE HIER OOIT VANAF??
Mijn moederhart huilt en zal blijven huilen zolang er géén gerechtigheid komt!😪

Greet
Greet
1 maand geleden

Ik ga heel eerlijk zijn. Ik ken de betere icters van de politie die ook voor europol werken.
even voor de duidelijkheid , wij hebben echt absoluut in nederland geen goeie hackers.
degene die ik ken ken ik al heel mijn leven. Daar leunt Nederland en europol op en veel weet hij niet van hacken. Wel van software en digitaal geld. Ik kan je delen dat als je op zo iemand moet leunen als bij de beste van nederland en die zet je dan op crypto digitaal geld van russen enzo tja . Dan missen we toch echt sturing en echte hackers die voor de politie willen werken om kinderporno te zoeken.
ik kan wel delen dat deze persoon dat ook deed en heel goed was met opsporen maar na een half jaar ofzo ermee klaar was. Want kinderporno doorzoeken is heel moeilijk vol te houden. Er zijn te weinig getrainde icters die dat willen doen. Maar deze persoon heeft wel gedeeld dat zeker 70% van alle kinderporno via of door of in nederland is ontstaan.

ronduit walgelijk en dat er gewoon te weinig getraind volk is om ze op te sporen.
mijn zoon zou het ook kunnen als icter maar zegt niets met kinderporno te maken willen hebben. Zijn vriend mag er eigenlijk nooit over praten maar wees maar zeker dat je er van opbrand en er onderdoor gaat van het opsporen van zulk uitschot. Dus volgen ze nu de geld sporen dat levert vaak grotere netwerken op. Maar ja als je van zo 1 ventje in nederland moet afhangen dat daar heel goed in is dat is dan ook triest. En dit komt recht uit de bron. Nederland is walhala van de pedo’s . En het is dan ook rutte en demmink zulke typjes die alle onderzoek tegenhouden.
ik was heel erg verontwaardig te moeten ontdekken deze maand dat we maar op 1 hand te tellen icters agenten hebben die dit kunnen.
en toestemming krijgen van de rechtbank onderzoek door te zetten. Als je dan al die films ziet van hackers en technologie dan viel mij het heel vies tegen vorige week te moeten vernemen dat nederland een persoon telt die achter groot geld aan gaat en regelmatig stoot op kinderporno gelinkte gelden digitaal.
begrijp me goed deze persoon is niets mis mee,maar vergeleken met films hoe ze daar info kunnen ontrekken van mensen via hightech is dus niet reeel.
de realiteit is dat nederland met op 1 hand te tellen talent heeft dat kan opsporen heel snel via digitale geld te volgen. In en in triest dat er gewoon niet veel meer icters hackers worden gerecruut voor de politie en europol. Ook de fbi in amerika stelt echt geen shit voor, die moeten het hebben van nederlandse icters bij de politie die behept zijn met snel opsporen. Dus al die fbi films en bulschit high technolgie bestaat niet, in het echt zijn het icters die een verkorte politieopleiding doen van een jaar en bij europol gaan werken, en meer dan dat hebben we niet. En 70% van de kinderporno heeft met nederland te maken volgens die persoon.

Jan van Leeuwen
Jan van Leeuwen
1 maand geleden

Hoe weet je dat er zoveel op Nederlandse servers staan wanneer providers ze niet mogen bekijken ?
En dat het een derde van alles is ? Worden die in de rest van de wereld wél opgezocht ?
Of is dit aandachtzoekerij omdat er verkiezingen komen ?

Schandaaltje
Schandaaltje
1 maand geleden

Dat kan omdat we geregeerd worden door pedofielen.. Houden elkaar de hand boven de kop. En de mens die dat wat van vind draait de bak in. Pure politieke gevangenen. Maar de rollen draaien een keer om, links of rechts, maar dat gaat gebeuren..

Itoldyouso
Itoldyouso
1 maand geleden

Wie een in hun ogen fout twitterbericht of opmerking plaatst op social media krijgt de popo aan de deur. Want dan werkt opsporing wél. Dus men wil dit gewoon niet aanpakken. Degenen die hierbij betrokken zijn zitten te hoog in boom.

Man on the moon
Man on the moon
1 maand geleden

Dit is al decennia gaande. Maar die vieze gasten uit Den Haag houden het in stand

Sinterklaas
Sinterklaas
1 maand geleden

Gaan we nog alle landen boycotten waar het is toegestaan met een kind van 6 jaar te trouwen? Eerst die landen aanpakken. Op de Veluwe zijn genoeg dorpen waar ’s avonds de gordijnen vroeg dicht gaan. Geen televisie dus we gaan elkaar een verhaaltje vertellen.

George
George
1 maand geleden

Ik vind wel dat Nederland toch ergens in moet uitblinken want dat schort er wel aan de laatste jaren.

Je kunt niet genoeg ‘leuke plaatjes’ verzamelen voor de Rutgerstichting en Pedofielenclubje Martijn.
Het moet wel Wokey Wokey blijven hoor!!!!

Chelsea, de dochter van het perverse echtpaar Clinton, promoot ook al porno in het Basisonderwijs.
Moet toch kunnen, je kinderen wegwijs maken in Epstein sprookjesland.

Weet je wat zo frappant is, een deel van die hypocriete ambtenarij lust er zelf wel pap van.

Ik heb er geen woorden voor alleen maar walging🤮🤮🤮🤮

Cons
Cons
1 maand geleden

Nee weg met die servers gewoon weg ermee… als je dat laat staan op je server ben je een pooier niets meer niets minder…

Ali Asreco
Ali Asreco
1 maand geleden

Dan is het toch logish dat we niet hoeven te zeuren om wereldwijd mensen te vervolgen om in Den Haag terecht te staan….

Loco
Loco
1 maand geleden

gepensioneerde burgemeester, van een kleine gemeente die deel uitmaakt van de Drechtsteden en als hobby goochelaar is door de mand gevallen.

Bijzonder dat deze man een ridderorde heeft van het heilig graf van jeruzalem
en zich op een lijst bevindt van koninklijke en adellijke wezens.

https://nl.wikipedia.org/wiki/Orde_van_het_Heilig_Graf_van_Jeruzalem_(internationaal)

waarschijnlijk wordt dit weer een zaak die verdwijnt onder de stoeptegel die goed wordt aanstampt.

Paola
Paola
1 maand geleden

Demmink

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
1 maand geleden

En Mark knikte en zegt dat het goed is..nu effe lekker lacheeuuu

Pieter
Pieter
1 maand geleden

Beste jongetje van de klas

Klara Egberts
Klara Egberts
1 maand geleden

Kinderporno is net als vele andere verslavingen onderdeel van het zeer brede scala van psychologische beïnvloeding van de ‘nutteloze eters’ om hun levensenergie laag te houden. Als je obsessief bezig houdt met je verslaving besteed je geen tijd aan positieve dingen. En dan niet de ‘wereldverbeteraars’ zoals Antifa of XR. Die zijn verslaafd aan het ‘redder syndroom’ vandaar ook de subsidie aan deze groepen die makkelijk aan te sturen zijn.

Voor de griezels is pedo seksualiteit ook een manier om nieuwe handlangers te werven. De handlangers die alle ruimte krijgen om kinderen te leveren voor satanische rituelen. Vandaar dat deze handlangers vaak ook hele lange straffen krijgen en weinig aan kinderporno in zijn algemeenheid wordt gedaan. Er verdwijnen jaarlijks duizenden kinderen in Nederland. Maar als u een politieker voor rotte vis uitmaakt op social media dan kunt u een bezoekje van de wouten verwachten. Vergeet u op dat moment niet even het voorgaande te vermelden.

Marian
Marian
1 maand geleden

Dat percentage is veel hoger, Nederland =Peelland

Proud 2b wappie
Proud 2b wappie
1 maand geleden

Epstein files laat veel meer zien, maar de msm praat er nauwelijks over

Kees Wondergem
Kees Wondergem
1 maand geleden

In 2019 werd op de algemene ledenvergadering van de Jonge Democraten, de jongerenorganisatie van D66, een opmerkelijke motie ingediend over pedofilie.
De volledige tekst: “Constaterende dat pedofilie een seksuele geaardheid is, waar men mee geboren wordt, pedofilie niet standaard wordt behandeld bij seksuele voorlichting in het onderwijs, een gebrek aan een gedeelde groepsidentiteit pubers extra raakt, pedofielen een hoge kans hebben in een zware depressie te raken en veel pedofielen overwegen suïcide te plegen.
—Lees verder na dit advertentieblokje—
Overwegende dat pedofielen kunnen worstelen met hun geaardheid, zeker tijdens hun puberteit, pedofilie geen gerespecteerde identiteit in de samenleving is waarmee pedofielen zich kunnen identificeren en voorlichting in het onderwijs leidt tot meer inzicht en nuance wat pedofielen betreft.
Spreekt uit dat op het middelbaar onderwijs voorlichting dient te worden gegeven over pedofilie als seksuele geaardheid.”

Fisk foar weet
Fisk foar weet
1 maand geleden

Verbied ook reclames voor medicamenten, bewerkt voedsel, aggressive spelletjes en films.

Julia
Julia
1 maand geleden

Door de algehele politiek en (hoge) ambtenaren dient een hele zware screening te gaan voordat ze uberhaupt een zetel verdienen. In ieder geval is Trump flink oorlog gaan voeren als afleiding van de Epstein files.

Julia
Julia
1 maand geleden

Zoals gewoonlijk is Nederland wederom het beste jongetje van de klas. Ze moeten zich kapot schamen maar ja alle schaamte, normen en waarden is zowel onder de politiek als hoge ambtenaren de prullenbak in gedonderd.

M@®©
M@®©
1 maand geleden

Hoe weet “men” dat 1/3 van dit soort verachtelijkheid op Nederlandse servers staat? Dan moet “men” ook weten welke servers dat zijn en kan aan de hand van IP-adressen actie ondernomen worden naar de hostingbedrijven en de hostingbedrijven onder gerechtelijk bevel gedwongen worden de namen en adressen van de mensen die die rotzooi hosten prijs te geven.

Waarom gebeurt dat niet?
Epstein2.0, waarbij hooggeplaatsten betrokken zouden kunnen zijn en er daarom geen actie wordt ondernomen?

Het was D66 die tegen een motie stemde om het EOKM (Expertisebureau Online Kindermisbruik) kinderporno te laten opsporen.
De rot zit diep, heel diep.

Back to top button
54
0
We lezen graag je reactie!x