Heel veel Nederlanders denken nog steeds dat wij echt in een heel zuiver land leven, terwijl ik denk dat wij één van de grootste criminele landen ter wereld zijn op heel veel gebieden. Dat zei jurist en oud-rechtendocent Maria-Louise Genet in de podcast Holy Moly Woman.
Wij hebben ook veel meer onzichtbare criminaliteit. Ze hebben het allemaal heel slim gespeeld door mensen te laten geloven dat alles hier helemaal zuiver en volgens het boekje gaat, voegde ze toe.
Voor corona dacht ze dat het heel veel losse eilandjes van corruptie waren en opeens zag ze dat alles met elkaar verbonden is. “Er is een samenhang tussen rechtspraak, tussen media, tussen toezichthouders, politici, topmensen vanuit de farmaceutische industrie. Iedereen houdt elkaar de hand boven het hoofd of ze schuiven weer door naar de volgende baan.”
Nederland, het braafste jongetje van de klas maar ook één van de meest criminele landen ter wereld… 🤔
Maria-Louise Genet, voormalig advocaat, oud-rechtendocent aan de Universiteit van Amsterdam, en een vrouw die tijdens de coronacrisis besloot te gaan staan voor wat zij… pic.twitter.com/CjVYSchdVS
— 𝒮𝒶𝓃𝓃𝑜🌪 (@Miss_Royal73) November 3, 2025
Hoe bestaat het
Omdat ze een achtergrond heeft in het medische aansprakelijkheidsrecht, heeft Genet veel rechtszaken gezien en gevolgd waarbij ze met eigen ogen heeft kunnen zien dat de farmaceutische industrie ‘de mens niet vooropstelt, maar alleen maar het geld’.
Sinds de uitrol van het coronavaccin houdt ze elke maand de Lareb-cijfers bij. Daar maakt ze ook screenshots van omdat ze ‘heel veel weer van de website afpoetsen’.
“Ik heb de laatste cijfers er nog even bij gepakt. Op 3 september 2025 stond de teller op 236.603 meldingen in plaats van 15.000 en 6304 ernstige meldingen, en minstens 753 doden. Als jij zelf zegt 15.000, hoe bestaat het dat jij deze spullen niet van de markt haalt?”
Persona non grata
In de podcast vertelt ze hoe ze erachter kwam dat er achter het gezondheidsnarratief een diepere agenda schuilging. Dat de pandemie diende als dekmantel voor een mondiale financiële verschuiving en dat overheid, rechtspraak en farmaceutische industrie opereren binnen een perverse machtspiramide, waarin de belangen van de burger structureel ondergeschikt zijn.
Toen ze zich hierover uitsprak, verloor ze haar werk, haar status, en werd ze bestempeld als ‘persona non grata’. Maar ze zweeg niet. Ze koos voor waarheid.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.







Biden deelt kort voor vertrek nog even get-out-of-jail-free cards uit: ‘Gratie is voor criminelen toch?’
D66 weigert opnieuw een motie uit te voeren: ‘Met deze reactie schoffeert u het parlement’
In Duitsland draaien ze helemaal door: nieuwe regeringscoalitie wil ‘leugens’ verbieden
Maak kennis met Oscar, de kat die sterfgevallen kan voorspellen
Alarmerende sterfte onder gevaccineerde piloten: ‘Deze mensen zijn tikkende tijdbommen’
Bilderberger en ‘heerser van de wereld’ David Rockefeller overleden
Gideon van Meijeren pakt minister van Justitie stevig aan: ‘Dat is een politiestaat!’
Demissionaire regering richt stilletjes internet-autoriteit op die verregaande bevoegdheden krijgt
Young Global Leader van het WEF en ‘Schwab-puppet’: ‘Tot 10 moeilijke winters voor de boeg’