Mens en Dier

Marjolein Faber laat zien: waarom een stem op CDA gewoon een stem op D66 of GroenLinks-PvdA is

Help mee door deze informatie met je kennissen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Eind deze maand mogen Nederlanders weer naar de stembus. Er gaat op dit moment een fragment van een lijsttrekkersdebat bij WNL Op Zondag rond waarin toenmalig lijsttrekker van de PVV voor de Eerste Kamer Marjolein Faber fel uithaalt naar Paul van Meenen van D66.

Van Meenen beweerde dat het negeren van het stikstofdoel voor 2030 ‘stilstand betekent’. Volgens Faber is er geen stikstofprobleem. “U heeft boeren het leven 10 jaar lang zuur gemaakt. Net als het CDA,” beet ze hem toe.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
(Video verwijderd? Klik hier...)

Boeren eruit, asielzoekers erin

Faber zei dat boeren vooral moeten doorgaan met het fantastische werk dat zij doen: het vullen van de provisiekast. Als het kabinet zich houdt aan de stikstofdoelen betekent dat achteruitgang, stelde ze.

“Het houdt in: de boeren de nek omdraaien, de mensen uit de auto jagen en de barbecue verbannen,” zei Faber tegen Van Meenen. “Bij u is het: boeren eruit, asielzoekers erin. En de VVD durft het niet te bekennen.”

U maakt de boeren kapot, benadrukte ze. Over de stikstofdoelen zei ze: “Het is een politiek instrument om de links-liberale agenda uit te voeren.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je deze informatie goed?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
5 58 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

36 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
malle babbe
malle babbe
6 maanden geleden

grappig, was het niet o.a. de pvv die tegen de motie van Eerdmans stemde? u weet wel de motie om illegaliteit strafbaar te stellen. eigenlijk een beetje in de trend van de vvd en het cda.

Pieter
Pieter
6 maanden geleden

Mensen die dat nu nog niet inzien, zullen het ook nooit meer inzien. Die gaan gedwee mee naar de digitale gevangenis.

Sophie
Sophie
6 maanden geleden

Terecht! Mevr. Faber heeft helemaal gelijk.
Ons land gaat kapot aan wanbeleid (verdienmodellen) en mensen die het zinkende schip verlaten.
Als er geen drastisch NIEUW beleid gevoerd gaat worden, is dit land verloren.

Joop
Joop
6 maanden geleden

Top Faber heeft 100procent gelijk

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
6 maanden geleden

Is toch ruimschoots bekend

Greet Resist
Greet Resist
6 maanden geleden

de WEF-stakeholder uniparty

Henny
Henny
6 maanden geleden

Zij slaat wel de spijker op zijn kop. Wat is dat mens tegengewerkt en belachelijk gemaakt.
Als je de oorzaak en gevolg benoemt deug je niet.

Jack
Jack
6 maanden geleden

Stemmen heeft sowieso geen zin.
Verkiezingen worden alleen maar gehouden zodat het gepeupel denkt iets in te mogen brengen.

Realiteit is dat men zich totaal niks van de burger aantrekt en gewoon doorgaat met uitrollen van de internationale agenda.
Zoveel moge inmiddels overduidelijk zijn !

Dick
Dick
6 maanden geleden

Zouden de (klein) kinderen van linkse politici, politie personeel wel aan een huis kunnen komen????

Snelle Jelle
Snelle Jelle
6 maanden geleden

Top Marjolijn Faber gewoon recht voor zijn raap, geen onduidelijkheden
Zo zie ik het het liefst.

jackie
jackie
6 maanden geleden

Zag bij een luxe seniorencomplex al cda posters voor de ramen hangen… grrr

T,A
T,A
6 maanden geleden

als ze grond nodig hebben om te bouwen dan kan het leefgebied van de wolven daarvoor gebruikt worden.

WOLVEN WEG EN BOEREN BLIJVEN

Charlotte
Charlotte
6 maanden geleden

Helemaal gelijk💯 agenda 2030 , ze hebben haar altijd tegen gewerkt!… Op alle gebied!… Misschien nu een kentering in het verschiet, Duitsland begint het licht te zien, de hele autobranche is ingestort! Dat elektrische gedoe gaat het niet worden! Terug naar brandstof is💯 schoner dan elektrische autos!… Hoop dat het doorzet dan is dat Timmermans groene deal van de baan…
Laten we het hopen!…👊🙈😖

Schapekop
Schapekop
6 maanden geleden

Als je zo begaan bent met STIKSTOF.:
# Dan moet je geen enkele buitenlander die zich voor doet als asielzoeker, (maar gewoon een luie parasiet is) binnen laten.
# Degene die er al zijn ons land uitzetten
Al die mensen spuiten een heleboel METHAANGAS uit hun poeperts!
# En METHAANGAS vervuilt de lucht!!!!
Milieu- en klimaateffecten:

  • Broeikasgas: Methaan is een krachtig broeikasgas dat bijdraagt aan de opwarming van de aarde. Het is een krachtige voorloper van troposferisch ozon, wat de opwarming verergert. 
  • Milieurisico’s bij winning en transport: Lekken van methaan tijdens de productie, opslag en het transport van aardgas vormen een aanzienlijk milieuprobleem. 
  • Milieuproblemen door gaswinning: De winning van aardgas kan leiden tot ondergrondse verschuivingen en verzakkingen, wat kan resulteren in aardschokken. 

Veiligheidsrisico’s:

  • Verstikking: Grote hoeveelheden methaan in de lucht kunnen zuurstof verdringen, wat kan leiden tot verstikking. 
  • Koolmonoxide: Bij onvolledige verbranding van aardgas (dat voornamelijk uit methaan bestaat) kan het zeer giftige en geurloze koolmonoxide (CO) ontstaan, wat een belangrijke doodsoorzaak door vergiftiging is. 

Andere nadelen: 

  • Schaars en eindig: Aardgas is een fossiele brandstof en de voorraden raken op, waardoor het schaarser en duurder wordt.
  • Geopolitieke invloed: De prijs van aardgas kan sterk veranderen door geopolitieke spanningen.

Conclusie: Reduceer het aantal buitenlanders in Ons Nederland en alle milieu problemen zijn opgelost!
En de BOEREN mogen hun BOERDERIJEN uitbreiden, omdat er land vrijkomt om heerlijk te gaan boeren!!

Realist
Realist
6 maanden geleden

Hey, waar is mijn stempas… Ow ja, in vieren gescheurd en in de papier container gepleurd!

FFW
FFW
6 maanden geleden

Duh, obvious…

Ex. Marinier
Ex. Marinier
6 maanden geleden

Eindelijk iemand, mevrouw Faber, die zegt waar die duivels van D666 al jaren mee bezig zijn.
Zij worden aangestuurd door de familie de Rothschild en Rockefeller.
Die hebben een duivelse agenda. Die volgen de agenda van Stalin en Mao, die hebben n.l. ook als eerste de boeren aangepakt en of vermoord of verjaagd. De boeren bij elkaar is een onverschrokken leger van ongelooflijk harde krijgers, die voor hun existentie op komen en daar waren Stalin en Mao erg bang voor en dat zijn de Rothschild en Rockefeller ook.
We hebben 1 troost: HET GAAT ZE NIET LUKKEN.

Tom Poes
Tom Poes
6 maanden geleden

Ik heb een beter plan: ASIELZOEKERS eruit, en BOEREN erin!

Anti Rutte
Anti Rutte
6 maanden geleden

STEM JE PVV dan stem je VVD . En vice versa

harry
harry
6 maanden geleden

Ze zegt het goed en zo is het ook.TOP WIJF

Poekie
Poekie
6 maanden geleden

👍👍👍Marianne Faber

Catharinus
Catharinus
6 maanden geleden

Prachtig om te zien en horen hoe sterk zij is in haar communicatie.

Ellis
Ellis
6 maanden geleden

Goedzo Marjolein, geef ze op hun sodemieter !!!!!

Sssss d
Sssss d
6 maanden geleden

Net als de PVV zelf, maar dat zegt ze er niet bij..

de leugen regeert
de leugen regeert
6 maanden geleden

Alles is één theater opvoering je word belazerd waar je bij staat we leven echt in een omgekeerde waarheid wereld verrot en vol leugens en bedrog WEF en vrijmetselarij gelinkt

wappie
wappie
6 maanden geleden

Ze had er nog bij moeten zeggen dat het gewoon de agenda van de globalistenclub uit Brussel is. EPP/S&D/Renew Europe/Grunen. In NL: VVD/D66/CDA/PvdA/GL/CU

yvja
yvja
6 maanden geleden

De zogenaamde ‘linkse politiek’ nu gelijk al de NEK OMDRAAIEN (mag ook letterlijk hoor)

Back to top button
36
0
We lezen graag je reactie!x