
De bloedmaan komt eraan en wordt vergezeld door Mars, de god van de oorlog. Mars staat op vrijdag het dichtst bij de aarde in 15 jaar, wat ervoor zorgt dat de planeet zowel groot als helder aan de hemel staat. Dit is een ideaal moment om de rode planeet waar te nemen.
Mars is gemakkelijk met het blote oog te herkennen aan de hemel, als een heldere, roodachtige ‘ster’.
De laatste keer dat Mars groter en helderder was dan normaal, was in 2003. Gedurende twee weken zal de rode planeet zelfs nog helderder zijn dan Jupiter.
Brenger van doem
Daarnaast wordt vrijdag de langste maansverduistering van de eeuw verwacht. Dit fenomeen joeg onze voorouders schrik aan en wordt in sommige delen van de wereld nog steeds gezien als brenger van doem.
Het maximum van de totale maansverduistering vindt plaats om 22.22 uur. Vanuit Nederland en België is het grootste gedeelte van de eclips zichtbaar, maar het begin moeten wij missen.
Erg indrukwekkend
Een totale maansverduistering kan erg indrukwekkend zijn. Tijdens de totaliteit, die duurt van 21.31 uur tot 23.14 uur, valt er geen direct zonlicht meer op de maan.
Een klein beetje zonlicht valt nog op het maanoppervlak. Dit is met name rood licht, waardoor er een rode gloed over de maan komt. Deze fase wordt ook wel bloedmaan genoemd, en duurt ruim 1,5 uur.
Ik begreep dat er in het oude Rome én het oude China tijdens een eclips lawaai werd gemaakt om de dieren of demonen die de maan bedreigden weg te jagen.
Ik heb dus een grote geluidsinstallatie gehuurd en zal deze op maximaal volume zetten gedurende de eclips. Ik neem aan dat de buren begrip hebben voor deze uitleg.
Als dan toch blijkt dat de bloedmaan het einde der tijden aankondigt heb ik in ieder geval een leuk afscheidsfeestje gehad.
super humor haha…..
alleen…wat wel absoluut een gegeven is, is dat er veel mensen zijn, die in het emotionele uit hun dak kunnen gaan met volle Maan…die werking is werkelijk waar….manisch dus…
doe dus niet met je mee…
namaste
Je kunt de informatie van Daily Mail beter zien als Daily hersenspoeling.
Flat Earth – Lunar Eclipse 2018 – Moon not a Sphere?
https://www.youtube.com/watch?v=S0oGhkN4BBE&t=731s
Lunar Eclipses DESTROY NASA HOAX MODEL
https://www.youtube.com/watch?v=46bTqan7xjY&t=106s
The earth is flat and NASA has developed a HOAX for all to buy. All we ever had to do was to question what we see. NASA IS DESTROYED by actual observations of eclipses and other phenominon.
LS…
We praten altijd over de oude tijden waarin de mensen geloofden etc. etc. Oude tijden bestaan helemaal niet. Alleen het hier en nu en we worden nog steeds gek gemaakt door religies die met hel en verdoemenis de mensheid terroriseren en door oorlog en de meest walgelijke misdaden door religieuzen gepleegd.
I would say: F#ck them all ! Om te beginnen met de Paus !