CoronaMens en Dier

Pepijn van Houwelingen onthult ware aard coronaherstelfonds: ‘Daar komt de aap dus uit de mouw’

Help mee door deze informatie met anderen op je social netwerk te delen!

Dinsdag werd in de Tweede Kamer gedebatteerd over het Europese coronaherstelfonds. FVD-Kamerlid Pepijn van Houwelingen vroeg wat corona in vredesnaam nog te maken heeft met dit fonds.

Er staan plannen in over het hervormen van autobelastingen. Er wordt gesproken over energiebelastingen, over de sanering van varkenshouderijen en over CO2-heffingen. Het zal voor de mensen die ons al langer volgen geen verrassing zijn. Dit coronaherstelfonds is een wolf in schaapskleren. Het is planeconomisch rood in een groen klimaatjasje. Het is een watermeloen. Het is de Great Reset verkocht als bittere noodzaak om onze economie te herstellen, zei Van Houwelingen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Hervorming van de energiebelasting, lezen we. Dat betekent dus meer belasting op gas en minder op stroom. Iedereen met een cv-ketel is dus de klos. Met andere woorden, de normale Nederlander,” aldus het Kamerlid.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Hoe absurd is dit?

“Een andere maatregel. Invoering en aanscherping van de CO2-heffing industrie, staat er. Dat betekent dat de industrie voor elke ton CO2 meer geld zou moeten betalen. Dat wordt natuurlijk doorberekend aan de Nederlandse burger, aan ons allemaal dus. Tot slot de subsidieregeling sanering varkenshouderijen. Dat betekent het verkleinen van de veestapel, omdat u immers minder vlees moet gaan eten.”

“Wat hebben dit soort maatregelen in hemelsnaam nog met corona te maken? Ziet u wat er gebeurt? De zogenaamde coronacrisis wordt gebruikt om onze manier van leven blijvend en grondig te veranderen,” benadrukte Van Houwelingen.

“Met andere woorden, dit fonds wordt – zoals te verwachten was – door de Europese Unie misbruikt voor het bewerkstelligen van globalistische doelstellingen. Want we moeten als Nederland door allerlei hoepels springen om aanspraak te kunnen maken op dit fonds, een fonds dat is gevuld met Nederlands belastinggeld nota bene. Hoe absurd is dit?” vroeg Van Houwelingen.

Daar komt de aap dus uit de mouw

“Het zijn hoepels en eisen die niets, maar dan ook helemaal niets met economisch herstel te maken hebben. Zo lezen we in de brief die het kabinet 28 maart naar de Kamer heeft gestuurd het volgende. ‘Zo moeten onder andere 37 procent van de uitgaven klimaatgerelateerd zijn en 20 procent van de uitgaven gericht zijn op de digitale transitie’. Ja, daar komt de aap dus uit de mouw,” zei het Kamerlid.

Van Houwelingen: “De bedenkers van dit Europese coronaherstelfonds hebben zes pijlers bedacht die het belangrijkst zouden zijn om de economie in de EU te herstellen. Het zijn zes eisen die worden opgelegd aan het Nederlandse coronaherstelplan dat in Brussel moet worden ingediend om aanspraak te kunnen maken op ons eigen belastinggeld, zes hoepels waar kabinet en Kamer door moeten springen. Groene transitie, digitale transformatie, slimme, duurzame en inclusieve groei, sociale en territoriale cohesie, gezondheid en economische, sociale en institutionele veerkracht en tot slot beleid voor de volgende generaties. Met andere woorden, een implementatie van de globalistische Sustainable Development Goals. De Great Reset dus, een totale transformatie van onze manier van leven. Dat is de ware aard van dit zogenaamde coronaherstelfonds.”

Grotere plaatje

“Het gaat helemaal niet meer om corona of lockdowns of mondkapjes, het gaat om het grotere plaatje. Het gaat om controle over elk aspect van het leven. Steeds maar weer nieuwe symptomen, nieuwe manifestaties en materialisaties van dezelfde onderliggende trend: de almaar grotere controle van een voortdurend machtiger wordende Staat, die met elke stap verder uittorent boven het permanent kleine en kwetsbaar wordende individu. Ook dit zogenaamde Herstel- en Veerkrachtplan past in dit plaatje. Het draait om de overdracht van macht en controle van het individu naar de Staat,” besloot Van Houwelingen.

4.9 136 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit artikel interessant?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

78 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Victor Hugo
Victor Hugo
2 jaren geleden

Mevrouw Kwaak voert minutieus de plannen uit van haar leraar Schwab!

Dobby
Dobby
2 jaren geleden

Een ding snap ik echt niet, waarom zijn zoveel mensen hun geloof in ‘sprookjes’ na hun kindertijd eigenlijk niet ontgroeid?
Waarom geloven zoveel mensen in de klimaat Covid, en stikstofsprookjes?
Ik vind dit echt onbegrijpelijk…gespeend van elke vorm van realiteit!

exegese
exegese
2 jaren geleden

Hoeveel apen passen er eigenlijk in die mouw ? De stapel van schandalige leugens is inmiddels zo hoog dat ze nog nauwelijks als zodanig herkend worden. Men raakt er zo’n beetje aan gewend en dat is opnieuw een zeer gevaarlijke ontwikkeling. Mensen zijn het beu om zich voor de zoveelste keer kwaad te maken over al dat onvoorstelbare bedrog als ze er zich al überhaupt nog druk over maken. Ik zal er nooit aan wennen, ik zal ook nooit vergeten wat hier allemaal geflikt is en nog steeds wordt. Ik hoop dat het nu onderhand eens een keer genoeg is en dat die hele bedriegersbende genadeloos ontmaskerd en onschadelijk gemaakt wordt.

Herman R
Herman R
2 jaren geleden

Ridicuul! Regie door de WE(u)F mmv Franz Piggelmans🤔

Els
Els
2 jaren geleden

Uitgekookt en misleiding, onder het mom corona, agenda 2030 of Oekraïne. Banken zijn omgevallen geld bij gedrukt wat geen tegenwaarde heeft. Zakken goed gevuld, en nu gaan de burgers het ophoesten. Bill Gates met kunstvlees. Hoelang blijven we hier nog intrappen.??

Ros
Ros
2 jaren geleden

Allemaal mooie doelen hoor en het klinkt allemaal prachtig ware het niet dat het neerkomt op afbraak en teloorgang van zo`n beetje alles wat we nu nog koesteren.
De burger dient zich te conformeren aan een stelletje geniepige slinkse types die absoluut niet het beste voor hebben. Over openbaarheid van bestuur gesproken:

https://virusvaria.nl/van-wob-naar-woo-voor-een-openbare-overheid/

Ik vertel de belastinginspecteur wel hoe het is gegaan, mijn afschriften krijgt hij niet te zien.

Rob Bentvelzen
Rob Bentvelzen
2 jaren geleden

Corona was natuurlijk nooit de reden voor wat ons is aangedaan, maar ja niemand wordt kennelijk bang genoeg voor klimaatperikelen.
Ga maar na: als je co2 en noX wilt aanpakken, pak dan de luchtvaart aan. Jetmotoren hebben een serieus slechte adem. Maar de luchtvaart krijgt een handje boven het hoofd en de Mensen die zorgen voor onze boterhammen en de kaas daarop moeten het ontgelden.

NooT
NooT
2 jaren geleden

“Ziet u wat er gebeurt? De zogenaamde coronacrisis wordt gebruikt om onze manier van leven blijvend en grondig te veranderen”.
Ja, daar was die crisis voor bedacht.

Hugo
Hugo
2 jaren geleden

Ja joh, en Rutte VVD Kaag D66, Hoekstra CDA en Segers CU eten er geen boterham minder om. Deze Landverraders verkopen hun eigen Vader en Moeder nog. Laten we blij zijn met mensen zoals van Houwelingen en de hele FVD en BLVN dat zijn nog mensen die op de winkel passen, de rest kan gelijk bij het grove vuil.

Portugee
Portugee
2 jaren geleden

Wanneer worden die krankzinnige psychopaten nu eindelijk eens opgepakt en veroordeelt tot levenslange gevangenisstraf. Dit is niet meer te bevatten. Ik kan mij voorstellen dat voor steeds meer mensen het moment naderbij komt dat ze niet meer in toom te houden zijn en dat ze voor eigen rechter zullen gaan spelen. Wat er dan gaat gebeuren is nog nooit in de geschiedenis van de wereld voor gekomen. Deze sociopaten hebben niet in de gaten dat ze op een levensgevaarlijke manier met vuur spelen.

Staxx
Staxx
2 jaren geleden

Wát een reus die van Houwelingen!
Heeft iemand nog argumenten over om NIET op het FvD te gaan stemmen?

T,A
T,A
2 jaren geleden

wanneer word de rest van nederland ook moe van de beleids makers.

gooien het bijltje erbij neer als het kan , en zegt ; ik, ik doe niet meer mee.
tot hier en niet verder.

GENOEG IS GENOEG!!!!!

Mar
Mar
2 jaren geleden

Vuile varkens zijn het. Walgelijk.

Fransdo
Fransdo
2 jaren geleden

Ik blijf het zeggen, we worden geregeerd door een stel psychopaten, die het vierde wereldrijk nastreven. We zijn weer terug in de jaren 30 met een Führer, propaganda, medische experimenten waar Mengele jaloers van zou worden en een totaal maar dan ook totaal falende regering, Ik stel voor dat we de term ‘volksvertegenwoordiger’ uit de woordenboeken halen en vervangen door de term ‘SCHWAB-vertegenwoordiger’. Laten we ook het woord ‘parlementaire democratie’ er uit halen en vervangen door apartheidspolitiek want een ieder die niet meegaat wordt dadelijk gediscrimineerd maar dan niet meer op huidskleur.

Elise
Elise
2 jaren geleden

Het heeft nooit om ziekte gegaan. Het was puur macht/geld/systeemverandering. Niet alleen controle gaat naar de staat, maar ook naar bedrijven. En bedrijven willen verdienen en winst maken. De gekste dingen gaan ze verzinnen en ministers/overheden gaan hier in mee, omdat het systeem moet veranderen door een ideologie(die doet precies het tegenovergestelde waar het openlijk voor staat). Ik vraag me echt af wie er nu gek is?
oh ja overheid: als jullie zo voor het klimaat staan, dan stop je met al die technologie, want dat is zeer milieuvervuilend en wifi etc treft de mens/levende wezens ook. Dus waar zijn jullie nu mee bezig? Met het vernietigen van alles! Als je echt iets wilt veranderen voor het milieu, dan kost dat vrijwel niks. Je moet het dan gewoon doen, want het zijn vaak regels/wetten etc die dat tegenhouden.
Klimaatcrisis is een hypocriete zaak.

Arthur Fleck
Arthur Fleck
2 jaren geleden

Klaus Scwäb, ‘You will own nothing and be happy, serfs!’

Marie
Marie
2 jaren geleden

FvD wordt om die reden gedemoniseerd. Omdat ze de waarheid zien en uitspreken.

Cathja
Cathja
2 jaren geleden

Pepijn heeft het bij het rechte eind. We zijn opnieuw bedrogen, maar dat konden we verwachten van dit a-sociale kabinet.
De brutaliteit van Brussel, en alle ja-knikkers kent geen grenzen meer. Ik kan me niet voorstellen dat het hierbij blijft. Macht uitoefenen over je medemens….hoe ‘mooi’ is dat?

Jeff
Jeff
2 jaren geleden

Maar hopen dat de mensen met de middeninkomens het ook is gaan snappen. Dat zijn de mensen met hoge hypotheken, dure auto’s en verre vakanties. Dat zijn de mensen die van veel hoger vallen.
Ik ken er zat die dat ook wel snappen hoor, maar die groep mag wat mij bereft wel groeien. Bij de volgende verkiezingen zal het dan blijken, lijkt me.

Engelbracht
Engelbracht
2 jaren geleden

De leugens worden steeds groter alleen de schapen geloven nog in de politiek,leef uw eigen leven

salvar
salvar
2 jaren geleden

Van Houwelingen je kan gerust zijn de eu gaat ten onder.
we worden over pakweg 1,5 jaar terug geworpen naar het stenen tijdperk.

als er niet ingegrepen wordt door wie ook.

de kans is er nog want nog niet alles is uitgerold.

het is eigenlijk te triest voor woorden dat je moet vechten om een normaal te leiden.

we kunnen de toekomst veranderen en de tijd is nu , liever vechtend ten onder dan leven als een slaaf.

Spooky
Spooky
2 jaren geleden

NEXIT!! NEXIT!!! #nexit

Dingerydoo
Dingerydoo
2 jaren geleden

Wat een clowns. Bijna heel Nederland zit vol met kleuters die deze onzin geloven. . Ja de regering lost het wel op. Tuurlijk joh….

Vrijheid is ver te zoeken, tijd voor NEXIT!
Vrijheid is ver te zoeken, tijd voor NEXIT!
2 jaren geleden

Als we allemaal effies de hand op de knip houden, zoveel mogelijk lekker contant kopen op de markt en bij de boer, dan houd die shit zo op. Komt er niks binnen, valt er ook niks uit te geven. Ja, nog meer schulden. Prima, laat maar klappen die euro, hoe eerder en hoe harder hoe beter.

Marrob BE
Marrob BE
2 jaren geleden

Zou het helpen als we eindelijk de Britten achterna gaan.
Een NEXIT dus.

Stenley
Stenley
2 jaren geleden

Wanneer gaan er massa’s mensen met de vuist op tafel slaan in politiek den haag en zeggen nu is het genoeg

Kundalini
Kundalini
2 jaren geleden

Schot in de roos.

H.J
H.J
2 jaren geleden

Dit is simpel weg de leer van het WEF.
Pluk de burgers kaal en vorder hun eigendommen en trap ze in een konijnenhok.
Bedankt kiezers op de VVD, D’66, CDA, CU, PvdA en Gr Links.

Lotus
Lotus
2 jaren geleden

Toevallig dit fragment al gezien bij FVD kanaal youtube; even wat leuks verrassend nieuws, de serie Tegenwind heeft de Ultimas publieksprijs gewonnen; Vlaamse cultuurprijs van de Overheid.
Ze zijn flink gedemoniseerd en bekritiseerd in België, maar het publiek heeft gekozen voor de Tegenwind.
Het was live te zien op tv de uitreiking, o.a. Mattias Desmet was bij de uitreiking.
De serie een 6 luik met dr. Robert Malone,. Professor Schetters, Maurice de Hond, Mattias Desmet, dr. Geert Van den Bossche
Marc van Ranst zal woest zijn, lol

Anton
Anton
2 jaren geleden

Over CO2 gesproken …
Hoe kunnen ze nog zeuren dat veehouderijen teveel CO2 verbruiken ? 
Lees hier wat 1x een boeing 747 aftanken kost. 
240.000 liter kerosine ! Daar kunnen wij al het land en voerwerk 12 jaar lang mee doen .
Laten ze die vliegvelden maar aanpakken ipv de boeren de schuld geven .
https://ejbron.wordpress.com/2022/05/11/ongelooflijk/

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

Op naar een marxistische werelddictatuur. Op bevel van Schwab/WEF! Het is des duivels!

Nomen Ignotum
Nomen Ignotum
2 jaren geleden

Zoals Robert Jensen zich al afvroeg: Waar blijft de WOEDE?
Of is bij iedereen hier in de westerse wereld het licht uit gegaan.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
2 jaren geleden

Tijd voor NEXIT. En al ons belastinggeld terug waar ze zoiezo al geen recht op hadden.

nico
nico
2 jaren geleden

Klimaat vindt ik ook erg belangrijk , ik kan niet wachten tot de ijskappen weer tot Drenthe reiken misschien komen er ook wat nieuwe hunebedstenen mee met de ijskap. Destijds zeg maar tijdens de ijstijd is de glabal warming up al begonnen. Het is ongeveer 10.000 jaar geleden al begonnen die warming up. Alleen hebben we het nu pas in de gaten.

Duikboten in de Polder
Duikboten in de Polder
2 jaren geleden

Wil je weten wat “smart WW3” is? Je zit er midden in.

Johan Bosman
Johan Bosman
2 jaren geleden

Onze regering alsmede het individu dat de kroon draagt hebben Nederland heimelijk overgedragen aan een in het buitenland gevestigd machtsblok. Aan het WEF te Davos. Hiervoor is slechts één woord van toepassing:

LANDVERRAAD

Het tart de verbeelding dat een landverrader als Anton Mussert na de oorlog de doodstraf kreeg terwijl Mark Rutte en zijn politieke kontkruipers, die nu al oneindig veel schadelijker voor ons land zijn geweest dan Mussert ooit was, grijnzend en graaiend met hun smerige verraad kunnen doorgaan. Onvoorstelbaar!

cieleke
cieleke
2 jaren geleden

je kunt bij burgers niet zomaar leefregels veranderen zonder reden dat pikken ze niet
geef ze een reden en burgers doen het wel
de redenen zijn verleden corona en heden oorlog Oekraine
en dan hebben burgers ineens wel begrip voor de veranderingen
zo moeilijk is dat toch niet te begrijpen

E M Goossen
E M Goossen
2 jaren geleden

het is maar goed dat we de mannen van FORUM hebben . echt blij met hun .
zij zijn de enige die echt opkomen voor nederland en het nederlandse volk .

Flappie de wappie
Flappie de wappie
2 jaren geleden

je kan je als burger gewoon uitschrijven als burger van nederland, dan wordt je soeverein. dan ben je niet meer verplicht om belasting te betalen of zorg verzekering. dan ben je geen nederlander meer maar mens.

Ing
Ing
2 jaren geleden

Wanneer dringt het nu eens bij jullie door dat de hele wereldbevolking dit niet willen wij willen en eissen gewoon onze levens weer terug zoals het was voor de nep corona ik hoop dat jullie ooit hiervoor gestraft zullen worden om dit zonder referendum kostte wat kost door te drammen

Henk
Henk
2 jaren geleden

Hoeveel mensen zaten er nu in de kamer? 10? 20? De meeste met totaal andere dingen bezich dan luisteren ( diep van binnen haten ze Pepijn waarschijnlijk). De enigen die deze toespraak zien zijn wij, maar voor ons is het geen nieuws meer. Hoe krijgen we deze boodschap nu bij de rest van de bevolking voor het voetlicht?

Henk
Henk
2 jaren geleden

Stop ermee en AL mee maak Nederland weer OKE AL Antie Leugen.

Paul
Paul
2 jaren geleden

Dit filmpje geeft zeer helder en precies weer waar het de globalisten om gaat.

https://odysee.com/derschluesselmoment_untertitel?s=09

Back to top button
78
0
We lezen graag je reactie!x