De ouders van verslaggeefster Anna Dijk hebben spijt dat ze hun dochter niet hebben laten vaccineren tegen baarmoederhalskanker. En dat is nieuws.
Dijk schrijft in een artikel, dat onder meer door de regionale nieuwssite de Stentor is gepubliceerd, dat mensen op haar middelbare school wel eens praatten over ‘big pharma’, de ‘complottheorie’ dat de farmaceutische industrie het eigen belang laat prevaleren boven het algemeen belang.
Toen ze in 2009 op de middelbare school zat, startte de overheid met een vaccinatiecampagne voor de HPV-prik tegen baarmoederhalskanker.
Steeds beroerder
De verslaggeefster citeert de website van het rijksvaccinatieprogramma: ‘Er zijn in ruim 10 jaar nooit ernstige, blijvende bijwerkingen van de vaccinatie gevonden, ook niet in andere landen’.
Data-analist Wouter Aukema wist niet wat hij las. “Het niveau van de Stentor: steeds beroerder,” verzucht hij.
Van de 390 gemelde overlijdens sinds 2008, tonen de bij EMA gemelde dodelijke bijwerkingen, de volgende beelden:
2/n pic.twitter.com/OQABg8V9CP
— Wouter Aukema (@waukema) April 5, 2024
390 overlijdens
Het Europees Geneesmiddelenagentschap (EMA) toont ruim 10.000 serieuze meldingen (80 procent uit de EU), waarvan 390 overlijdens. Door het HPV-vaccin. Denk daarbij aan hersendood, plotse hartdood, foetale sterfte en plotseling overlijden.
Aukema richt zich tot de Stentor: “Kunt u zich – met deze feiten op basis van officiële overheidsdata – voorstellen dat ik uw medewerker Anna Dijk juist feliciteer met haar besluit zich niet te laten injecteren met deze rommel?”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Waar zijn de bewijzen? Dit is wat de media je niet vertellen over de dood van IS-leider al-Baghdadi
Van Meijeren vraagt NCTV waarom zij de term ‘remigratie’ extremistisch noemt, het antwoord is onthutsend
Aardachtige planeet op slechts 16 lichtjaar ontdekt. Gaan we hier buitenaards leven vinden?
Journaliste vertelt de waarheid over wapenleveringen van de CIA aan terroristen in Syrië. Dit is wat er vervolgens met haar gebeurt
Propaganda werkt averechts: “Europeanen bewonderen Poetin en zien hem niet als vijand”
Uitspraken premier Schoof op NAVO-top maken veel los: ‘Rampzalige ontwikkelingen voor de Nederlandse burger’
De aarde zingt: muziek van de magnetosfeer (video)
De oude reuzen die over Noord-Amerika heersten
Oud-verloskundige Jan Koning: ‘Er zijn tientallen procenten meer miskramen dan voor de coronatijd’