Sommige ouders zijn er zeker van dat hun kinderen gereïncarneerd zijn. Hoewel er al honderden jaren wordt gesproken over reïncarnatie, is er nog maar weinig wetenschappelijk onderzoek naar gedaan. De makers van een realityserie verzamelen informatie waaruit blijkt dat reïncarnatie bestaat.
De makers van Ghost Inside My Child zijn op zoek naar kinderen die herinneringen hebben aan vorige levens. Producent Sandra Alvarez-Smith is onder de indruk van de verhalen van de kinderen die tot nu toe zijn geïnterviewd. Dit kwam ze zoal tegen:
Volwassen gedrag: kinderen die een vorig leven hebben gehad gedragen zich meer als een volwassene en hebben vaardigheden die zich normaal pas op latere leeftijd ontwikkelen. Specifieke herinneringen aan vorige levens: gereïncarneerde kinderen zeggen dingen als “Ik was toen een…” of “Ik ben een… geweest”. Traumatische herinneringen: de meeste kinderen die in een vorig leven iemand anders zijn geweest hebben traumatische herinneringen aan hun dood. Zo had één kind herinneringen aan de bomaanslag in Oklahoma City in 1995, jaren voordat ze werd geboren. Kennis van andere talen: kinderen die zich vorige levens herinneren hebben soms kennis van de taal die ze toen spraken. Nachtmerries: Kinderen met herinneringen aan vorige levens hebben vaak last van nachtmerries. “Hun ogen zijn open, maar ze zitten midden in een nachtmerrie.”
Buitengewone vaardigheden: Kinderen die tijdens regressietherapie teruggaan naar vorige levens blijken vaak te beschikken over vaardigheden die leeftijdsgenoten normaal gesproken niet hebben. Tekeningen van hun eigen dood: kinderen die eerder hebben geleefd maken vaak tekeningen van de manier waarop ze in de vorige incarnatie zijn overleden. Herinneringen aan de periode tussen levens: kinderen die iemand anders zijn geweest in een vorig leven hebben soms levensechte herinneringen aan het stadium tussen incarnaties. Ze vertellen hun ouders bijvoorbeeld dat ze ze door een raam in de hemel konden zien voordat ze werden geboren. Praten over een vorige moeder: kinderen die gereïncarneerd zijn praten geregeld over eerdere ouders of ‘mijn andere moeder’.
25-2-2014 bron: AOL
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Wereld Natuur Fonds maakt miljoenen levens kapot. Bekijk deze documentaire over illegale praktijken in Congo
Oncoloog schrijft brandbrief over kanker bij mensen die booster halen
Dan Aykroyd: “Cover-up rond buitenaardse rassen”
PSYOP: “Pokémon Go is overheidscomplot om ons in de gaten te houden”
Gigantische hagelstenen in Duitsland (video)
Geheimen van Brits Atlantis in de Noordzee na 7500 jaar ontrafeld
‘Onverklaarbare’ overlijdenspiek Portugal, oversterfte rijst pan uit in Zuid-Korea en Hongkong
CIA-contractant: Aliens ‘gebruiken de aarde als supermarkt’
Kinderreep van Kellogg’s blijkt suikerbom