Een boer uit de Amerikaanse staat Vermont reed op donderdag met zijn tractor over zeven wagens van het politiekorps van Orleans County.
De boer was kwaad omdat hij afgelopen maand werd aangehouden voor het bezit van cannabis.
“Meer dan de helft van ons wagenpark is verwoest,” vertelde assistent-sheriff Phil Brooks aan de Burlington Free Press. “We hebben in totaal 11 politieauto’s.”
Bus
De 34-jarige Roger Pion plette vijf gemarkeerde wagens en twee andere voertuigen, waaronder een bus die gebruikt wordt voor het vervoer van gevangenen. De auto van de boekhouder van het politiebureau moest het ook ontgelden. De tractor duwde het voertuig opzij om de politiewagens te kunnen bereiken.
“Het was een enorme tractor,” zei Ken Wells van een lokale krant. “Het gevaarte heeft vier achterwielen van twee meter hoog en moet tenminste 15 ton wegen.”
Grootste
“Het is vrijwel de grootste tractor die je kunt krijgen,” viel politiechef Seth DiSanto hem bij. De verdachte zette de tractor op enkele kilometers van het politiebureau aan de kant en werd even later aangehouden.
Pion werd op 3 juli jongstleden gearresteerd wegens het bezit van cannabis. Hij moest aanstaande dinsdag voorkomen. De schade bedraagt ongeveer 250.000 euro.
Bron: Rawstory.com
Gerelateerd:
- ‘CIA beheerst drugshandel’
- Borstvoeding bevat van nature cannabinoïden uit cannabis
- Morgan Freeman: verbod op cannabis is domst mogelijke wet
- Israëlisch bedrijf teelt cannabis waar je niet high van wordt
- Medicinale cannabis: als de rook is opgetrokken
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Poetin en Medvedev verwijzen allebei naar Men in Black. Wie zijn deze mysterieuze ‘mensen’?
Van de covidpatiënten die binnenkomen in deze kliniek is ongeveer 40% volledig ingeënt
Maak kennis met de bankier van Goldman Sachs die stinkend rijk werd door Griekenland in de euro te loodsen
Heel Nederland vol spandoeken en dagvaardingen: ‘Petje af’
Noodkreet huisarts: Stop deze waanzin!
Felle kritiek op Femke Halsema na speech bij vernietigde Russische tank: ‘Zij komt hier gewoon mee weg’
Je geld uitgeven zoals jij dat wil
Petitie vraagt Tweede Kamer om minister Hugo de Jonge te vervolgen
Een enkeltje Mars in 2023 (video)