Het ministerie van Justitie en Veiligheid heeft zware misdrijven gepleegd door asielzoekers in de doofpot gestopt. Hierdoor bleven onder meer verkrachtingszaken en kindermisbruik buiten beeld.
Zedendelicten en misdrijven als moord en doodslag zijn onder de noemer ‘overige’ verborgen in een rapport dat juist openheid moest bieden.
De politie liet aan De Telegraaf weten dat er 1000 van dit soort ‘overige misdrijven’ zijn gepleegd in 2018.
Schrikbarende cijfers
Ook christenvervolging door moslims blijkt in de doofpot te worden gestopt door politieke correctheid.
De schrikbarende cijfers over christenvervolging spreken boekdelen, maar de media zwijgen.
Het is inmiddels zelfs zo erg dat christenvervolging in sommige gebieden gevaarlijk dicht bij genocide komt.
Massale exodus
De slachtoffers van vervolging om het geloof zijn in 80 procent van de gevallen christenen, stelt de Britse onderzoeker bisschop Philip Mounstephen.
Christenvervolging leidt volgens hem tot een massale exodus van christenen uit sommige gebieden, zoals het Midden-Oosten.
Hij deed onderzoek naar dit fenomeen in opdracht van de Britse minister van Buitenlandse Zaken, Jeremy Hunt.
Verzwegen
Ondanks de omvang van het probleem krijgt het weinig aandacht in de media en in regeringsbeleid.
Hunt spreekt over ‘een sfeer van politieke correctheid’.
Hij stelt dat het thema te veel wordt verzwegen, uit angst voor kolonialisme.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Pfizer/BioNTech en EMA wisten alles in 2019, biochemicus doet heftige onthullingen
Medewerker ministerie van Kuipers spreekt zich uit: ‘Ik laat mij niet dwingen door een minister’
Serie ‘Complot or not’ van EenVandaag: De uitslag staat van tevoren al vast
Hoe de bankierselite er alles aan doet om de waarheid verborgen te houden voor het volk
In Londen wordt geschiedenis geschreven
‘Onzichtbare UFO’s’ vullen het luchtruim
Welkom in Amerika: Het rijk der leugens
Kamer wil geen onafhankelijke commissie voor sadistisch ritueel kindermisbruik: ‘De waarheid wordt verdoezeld!’
China aan de Noordzee: waarom de Europese digitale identiteit ‘levensgevaarlijk’ is