De 33-jarige Canadese MSM-journalist Ian Vandaelle, een groot pleitbezorger van het coronavaccin, is overleden. Hij pleitte voor vaccinatiepaspoorten en wilde dat vaccinweigeraars ontslagen zouden worden.
Zijn partner Stephanie Hughes laat weten dat hij sinds 18 november in het ziekenhuis lag. Woensdag is hij van de beademing gehaald en overleden.

Vandaelle werkte als verslaggever en redacteur voor de Financial Post en was eerder werkzaam bij BNN Bloomberg.
Hij sprak zich op social media geregeld uit over coronavaccinatie, de invoering van vaccinatiepaspoorten en vaccinweigeraars.


IJs en loterijen
Zo schreef hij dat mensen met ijs, loterijen of ‘wat dan ook’ naar de prikruimte gelokt moesten worden. Ook vond hij dat ze gevaccineerd moesten zijn om niet-essentiële dingen te mogen doen. “Wil je naar de kroeg om de wedstrijd te kijken? Paspoort,” schreef de journalist.
In een ander bericht riep hij de Canadese politie op om medewerkers die de prik weigerden te ontslaan. “Neem de prik of neem ontslag. Leg je een eed af om burgers te beschermen? Dan laat je je vaccineren.”
33-year-old Canadian MSM journalist who heavily promoted the Covid-19 vaccine, advocated for vaccine passports, and the firing of those who refused the jab has died after being hospitalized and “declared neurologically dead.”
Ian Vandaelle, a 33-year-old Canadian business… pic.twitter.com/0npsspUdeV
— The Canadian Independent (@canindependent) December 7, 2023
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Alarmerende geluiden uit de zorg: ‘Dit hebben wij nog nooit gezien’
‘Episch plan’ IMF laat schulden verdwijnen en onttroont bankiers
Kijk: Acteur Woody Harrelson vat coronazwendel perfect samen
Spoedarts bij FVD-bijeenkomst: ‘Dit coronabeleid kan niet meer door de beugel!’
‘Televisie verandert westerse mens in monster’
Verenigde Staten groter gevaar voor de mensheid dan nazi-Duitsland. Amerikaanse schrijver legt uit waarom
“VS loog over aanslagen 9/11 om oorlogen te kunnen rechtvaardigen”
‘Bizar’: GroenLinks-wethouder vliegt voor 6500 euro naar Japan om even gezellig te praten over cultuur
“Rusland heeft satellietfoto’s die bewijzen dat Amerikaanse overheid achter 9/11 zat”