CoronaBinnenland

Vaccineerders GGD gaan ‘wijk voor wijk, deur voor deur’ om herhaalprikken te zetten

Help ons door dit met je vrienden op je social netwerk te delen!

Steeds minder mensen laten een herhaalprik zetten. Het wordt rustiger op de vaccinatielocaties. De GGD’en hebben om die reden besloten om de dorpen en wijken in te gaan.

In Zeeland zet de GGD sinds 10 november prikken in dorps- en buurthuizen, en gemeenschapscentra. De regio Haaglanden is begonnen met buurthuizen, bibliotheken, gezondheidscentra en zelfs het gemeentehuis.

Einde in zicht

Ook veel andere regio’s hebben inmiddels kleine, tijdelijke vaccinatielocaties. Op 26 november vorig jaar zei toenmalig coronaminister Hugo de Jonge tijdens een persconferentie: “Overal waar de vaccinatiegraad omhoog moet, zetten we alles op alles om de twijfels en de drempels weg te nemen: wijk voor wijk, deur voor deur, arm voor arm.”

Ondertussen zegt het RIVM dat het einde van de coronapandemie mogelijk in zicht komt. “De situatie begint er steeds beter uit te zien. Als er in de komende maanden niets geks gebeurt, komt het einde in zicht, en de beruchte ‘code zwart’ in de zorg is voorlopig ver weg,” aldus het RIVM.

Wat een domheid

“Gister bericht dat de ‘coronapandemie’ voorbij is. En nu trekt de GGD de dorpen en wijken in om het spul te slijten? Wat een land. Wat een beleid. Wat een domheid,” reageert fysiotherapeut Auke Wagenmakers.

Viruswaarheid schrijft: “Bizar.”

4.9 157 stemmen
Beoordeel dit artikel

Interessant

Vond je dit artikel goed?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
guest
219 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Arwijn
Arwijn
4 maanden geleden

Als je naar mij toe komt duw ik je zonder pardon over het balkon.

Mattie
Mattie
4 maanden geleden

Wie is eigenlijk de baas van de GGD? Heet deze toevallig Mengele?
Anders zou ik niet begrijpen waarom er doorgegaan wordt met een prik waar mensen aan sterven 🤔

luisterend oor
luisterend oor
4 maanden geleden

By the pricking of my thumbs, something wicked this way comes.

Fr4nk
Fr4nk
4 maanden geleden

Als ze bij mij aan de deur komen gaan ze nog wat meemaken!!!

Back to top button
Waarom Doneren?

Grote adverteerders, zoals Google, Microsoft, Taboola en anderen wilden steeds meer bepalen wat wij wel en niet op onze site plaatsten. Zij zijn onmiskenbaar verbonden aan de elite die ziekmakende censuur toepast. Om die reden hebben wij alle samenwerking met dat soort criminele adverteerders per direct gestopt.

Om te kunnen blijven bestaan hebben wij financiële hulp nodig van de lezer. NineForNews is er vóór jou. Zonder jouw steun is er geen NineForNews.

Help ons financieel met een vrijwillige bijdrage, zodat we je kunnen blijven informeren over dingen die op social media en de mainstream media zwaar gecensureerd worden.

Help ons! Help jezelf! En help je medemens! Doe nu een vrijwillige bijdrage.

Waarom Telegram?

Overheidscorruptie wordt steeds erger. Websites en domeinen worden in beslag genomen, omdat de criminele regering geen tegengeluid duldt.

Ons Telegram kanaal staat los van onze websites. Daar krijg je een overzicht van onze berichten, ook als we 'ineens' verdwijnen en met een andere nieuwe domeinnaam/website terugkomen.

Blijf onafhankelijk! Weet ons altijd te vinden! Abonneer je nu gratis en vrijblijvend op ons telegramkanaal.

Waarom Pushmeldingen?

Facebook en Twitter censureren steeds meer. Het nieuws dat NineForNews brengt wordt steeds vaker door ze geblokkeerd.

Met pushmeldingen informeren we je rechtstreeks, zonder risico op deze censuur.

219
0
We lezen graag je reactie!x