Met ongeveer 1000 asielzoekers per week stroomt ons land vol met vreemdelingen. In de eerste twee kwartalen zijn er ruim 19.000 nieuwkomers bijgekomen. Een grote groep komt uit veilige landen.
Bij de oorspronkelijke eerste asielaanvragen blijft het vaak niet. Het komt vaak voor dat nieuwkomers hun familie uit verre landen naar Nederland halen. Dat gebeurde in de eerste twee kwartalen van 2023 al meer dan 4500 keer. Asielzoekers mogen hun familie naar Nederland halen als ze een verblijfsvergunning hebben.
Het aantal criminele asielzoekers stijgt hard. In 2021 waren er 6100 ‘incidenten’ en 4100 misdrijven, zoals verkrachting en moord. Vorig jaar ging het om 8700 incidenten en 5700 misdrijven.
“Als ik mijn verblijfsvergunning hier heb, dan ga ik op vakantie terug naar mijn eigen land,” zegt een asielzoeker in #TerApel.
De instroom van #asielzoekers naar Nederland gaat onverminderd hard door. Dit jaar komen er mogelijk 76.000 buitenlanders naar ons land. #immigratie pic.twitter.com/L7Smf9TfDJ
— Ongehoord Nederland TV (@ongehoordnedtv) August 16, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Aantal weken op vakantie
Het zijn vooral Marokkaanse, Algerijnse en Tunesische vreemdelingen die hierbij betrokken zijn.
Volgens het Groningse Statenlid Ton van Kesteren (PVV) kun je niet meer spreken van incidenten. “Fysiek geweld, inbraken, mishandeling, dat komt gewoon op grote schaal voor,” zei hij voor de camera van Ongehoord Nederland. Aangifte doen helpt weinig, aldus Van Kesteren, die vindt dat we de grenzen moeten sluiten.
Hij pleit voor opvang in de regio. “Dat is gezond verstand, dat is ook rationeel beleid.”
Een asielzoeker uit Gambia zei dat hij nog niet terug is geweest sinds hij in Nederland is. Als hij zijn verblijfsvergunning heeft, gaat hij daar een aantal weken op vakantie.
Gelukzoekers zijn geen vluchtelingen
“Nederland is Luilekkerland,” stelt gezondheidswetenschapper Yvonne Simons. “Gelukzoekers zijn geen vluchtelingen.”
Raisa Blommestijn, presentatrice van het tv-programma Ongehoord Nederland, zegt: “Inmiddels kan één op de vijf mensen zijn zorgkosten niet meer betalen, maar er komen dit jaar wel weer ongeveer 80.000 migranten naar ons land, die uiteraard alles gratis krijgen. Duidelijk waar de prioriteiten liggen: bij de buitenlanders, de Nederlander kan barsten.”
MSM kunnen er niet meer omheen: artsen zien alarmerend aantal hartaanvallen bij jonge mensen
Geert Vanden Bossche heeft slecht nieuws voor de gevaccineerden en voorspelt ‘enorme tsunami’
Storm van kritiek op studie die geboorteplaats van mensheid aanwijst. Hier werd de allereerste moderne mens in ieder geval niet geboren
Marion Koopmans geeft toe: test ’toont geen besmettingen aan’
Worden economische crises van bovenaf gestuurd? Econoom laat je zien hoe het geldstelsel écht in elkaar zit
FVD stelt vragen aan VVD-lijsttrekker over gezwaai met Woke-vlag: ‘Zo ontzettend fout’
Belgische overheid steunt Al Qaida. Zo lopen de lijnen
Deltares waarschuwt dat zeespiegel voor onze kust sneller stijgt, klopt dat?
We worden door idioten geregeerd. Kijk hoe Baudet premier Rutte aanpakt in de Tweede Kamer