Meer dan 30 Belgen slepen de Belgische staat en minister van Binnenlandse Zaken Pieter De Crem voor de rechter omdat de coronamaatregelen volgens de groep in strijd zijn met het Europees Verdrag voor de Rechten van de Mens. Ze eisen dat de maatregelen onmiddellijk opgeheven worden, schrijven diverse Vlaamse kranten.
Advocaat Michael Verstraeten vertegenwoordigt de klagers. Volgens de advocaat zijn de maatregelen domweg nageaapt van China, zonder voldoende kennis over het virus te hebben en zonder rekening te houden met het Europees Verdrag voor de Rechten van de Mens.
“Als je de rechten en vrijheden van mensen wilt beperken, moet je een concrete doelstelling vooropstellen ter bescherming van de volksgezondheid,” staat volgens Het Nieuwsblad in de dagvaarding.
Georganiseerde uitroeiing van bejaarden
De klagers vorderen een symbolische schadevergoeding van 1 euro. Verstraeten verwacht dat de zaak binnen enkele weken behandeld wordt. De Belgische regering liet weten ‘het beslissingsproces indien nodig te beargumenteren voor de rechter’.
Eén van de klagers is plastisch chirurg Jeff Hoeyberghs, die de coronapandemie ‘de grootste hoax aller tijden’ noemt. Hij zegt dat er sprake is van ‘georganiseerde uitroeiing van bejaarden in verzorgingstehuizen’.
Hij wil dat een internationaal strafhof ‘de zaak tot op de bodem uitzoekt en mensen voor de rest van hun leven achter tralies zet’.
Doelbewust vermoord
Hoeyberghs wil dat alle coronamaatregelen meteen stoppen, liever vandaag dan morgen. “Ze hebben geen enkel leven gered,” zei hij tegen HLN. “Ik geef het u op een briefje: de helft van de bejaarden die overleden zijn in de verzorgingstehuizen, is doelbewust vermoord. Ze zijn platgespoten met overdoses morfine en bewust uitgedroogd.”
“Dat is een gevolg van paniek door het gebrek aan personeel en materiaal,” vervolgde de bekende chirurg. “De verantwoordelijken moeten hiervoor de cel in.”
Viroloog Marc Van Ranst, de Belgische Jaap van Dissel, was niet onder de indruk: “Dit is gewoon idioot.”






Geheim onthuld: dit zijn de 14 (!) ingrediënten in Franse frietjes van McDonald’s
Beoogd premier Plasterk verdiende miljoenen met mRNA-vaccins
Oud-minister De Jonge geeft kinderen les over… respect: ‘Hij moet zich de ogen uit het hoofd schamen’
Zaak rond Epstein neemt bizarre wending: Justitieministerie ontkent bestaan van contactenlijst die eerder wél bestond
Onbeantwoorde vragen over de schietpartij waar de media niet over willen praten. Kandidaat-congreslid trekt aandacht met artikel
Amerikaanse ex-marineofficier ‘zag ingang naar geheime basis op Antarctica’
IJstijd blootgelegd in de Afrikaanse woestijn. Onderzoekers doen onverwachte ontdekking
De NOS is geen kritische stem, eerder een verlengstuk van de macht. Baudet pitcht deze 3 ideeën om eindelijk een niet-links geluid te laten horen
‘De ondergang van de elites is niet langer tegen te houden’