Buitenland

Kijk: President Biden zei 38 dagen geleden dat de Taliban Afghanistan niet zullen overnemen

Help ons door dit met kennissen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

President Biden zei op 8 juli tegen het Amerikaanse volk dat de Taliban Afghanistan niet in handen zouden krijgen nadat hij de Amerikaanse troepen had teruggetrokken.

Op de vraag of het onvermijdelijk is dat Afghanistan zal worden overgenomen door de Taliban, antwoordde Biden: “Nee, dat is het niet.” Hij lichtte toe dat er meer dan 300.000 goed uitgeruste Afghaanse soldaten zijn en slechts 75.000 Taliban.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png


Biden zei ook dat je geen mensen geëvacueerd zult zien worden uit de Amerikaanse ambassade in Afghanistan. Hij benadrukte dat de kans dat de Taliban het hele land in handen krijgen heel klein is.

Op 13 augustus, twee dagen geleden, beweerde het Amerikaanse Pentagon bovendien dat Kabul ‘geen gevaar loopt’.


Vandaag zijn de Taliban Kabul binnengevallen. De hoofdstad was de enige grote stad die nog niet in handen was van de moslimextremistische organisatie.

De oorlog in Afghanistan heeft de Amerikaanse belastingbetaler van 2001 tot april 2021 naar schatting 2,261 biljoen dollar gekost, aldus het Costs of War-project van de Brown University. Het Pentagon heeft de afgelopen 20 jaar 88 miljard dollar geïnvesteerd in het trainen van het Afghaanse leger, dat binnen een maand uit elkaar viel.

En wat doet het team van Biden? Dat geeft Donald Trump de schuld.

4.8 51 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je deze informatie interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

83 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Arnie
Arnie
3 jaren geleden

Tja, Taliban strijders hebben hele grote families, die schromen er niet voor om hun eigen familieleden een kopje kleiner te maken als ze niet mee werken, onder Trump zou dit nooit gebeurd zijn, maar die is zogenaamd weggestemd….

Jolanda
Jolanda
3 jaren geleden

Hoe bedoel je seniel ???

Merijn Hugens
Merijn Hugens
3 jaren geleden

Nederland heeft in ieder geval nog snel een honderdtal Tolken van de 2500 Tolken in het totaal uit Kabul gehaald…

Deze hele Oorlog draaide om Controle over de Opiumvelden….

https://youtu.be/qW2YWqVpT4E

Annette
Annette
3 jaren geleden

Die trekpop van een Joe Biden, de zogenaamde president van de Verenigde Staten, heeft precies gedaan wat hem bevolen is. Daarvan ben ik overtuigd.
Dit is vast en zeker ook onderdeel van het grote plan: de destabilisatie van de wereld. Dit is maar een klein stukje van wat er (waarschijnlijk) allemaal nog staat te gebeuren.
Veel chaos scheppen, zodat de mensheid zal SMEKEN om orde. En wat voor orde!
Méér dan 2 miljard dollars heeft dit hele project gekost, uiteraard op kosten van de Amerikaanse belastingbetaler. Zoveel is wel duidelijk. Het is niet voor niets dat Amerika al JAREN failliet is. Daarom heeft de Deep State zo ongelooflijk veel macht kunnen krijgen.
Het is al met al natuurlijk diep droevig, dat de Afghanen schijnbaar zó goed opgeleid zijn en met zoveel man, dat ze zo snel als hazen weggevlucht zijn. Dan heeft er toch het nodige geschorst aan hun opleiding. Zonde van het geld. Down the drain!
Ondertussen is de situatie voor de Afghaanse mensen, die (niet erg slim denk ik) de buitenlandse krachten hebben geholpen, nu in doodsgevaar. Of ze nog op tijd opgehaald kunnen worden om te ontkomen aan de moordenaars van de Taliban: dat is de grote vraag.

Once
Once
3 jaren geleden

Zit waarschijnlijk weer een dubbele agenda achter.

Markus
Markus
3 jaren geleden

Oei, gaat de heroïne weer duur worden.

Elise
Elise
3 jaren geleden

Snap sowieso niet dat het westen daar is geweest.(niks te zoeken daar) Volgens vele verhalen, die ik gelezen heb ging het puur om de papavervelden(waar je drugs mee maakt) en dat er sowieso 1 route/link was naar Australië.
Taliban is een groep, die gesponsord wordt door Saoedi Arabië. Zo ook de leer/geloof daarvan.
Oorlog brengt geld in het laadje voor bepaalde lieden.
Gewone mensen zijn de pineut. Maakt niet uit welke kant je staat. Wordt altijd moe van dat vingertje wijzen.

Philip
Philip
3 jaren geleden

Trump wilde weldegelijk zich terugtrekken uit Afghanistan, maar niet onvoorwaardelijk.

Bidden, heeft onvoorwaardelijk de troepen weggehaald en de rest van de NAVO landen, hebben dan maar gevolgd.

Binnenkort kunnen ze weer Afghanistan binnen vallen onder het mom van.
Zo blijft die oorlogsmachine doordraaien!!

Merijn Hugens
Merijn Hugens
3 jaren geleden

OPIUM & THE CONTROLLED DEMOLITION OF THE TWIN TOWERS

De Oorlog in Afghanistan is begonnen met de Inside Job “the Controlled Demolition of the Twin Towers”…De Taliban hadden bijna alle Opiumvelden verbrand in 2001…Rothschild & Co. hadden een Plan nodig om de Productie weer op te starten…Laat zogenaamd een paar Doorgesnoven al-CIAda-Wahhabi-Terroristen een paar Vliegtuigen kapen (ze konden nog géén Cessna besturen)…Om ze vervolgens de Voorgeprepareerde Twin Towers in te vliegen…die daarna gedetoneerd werden…(Building nr. 7 als laatste) Daardoor stond het Amerikaanse Volk te juichen om als Kanonnenvoer voor de NeoCons te dienen…Geef daar vervolgens CIA-Agent Osama bin Laden A.K.A. Tim Osman de schuld van…Die was embedded in Afghanistan…Om zo het excuus te creëeren om Afghanistan binnen te vallen…Inmiddels zat Afghanistan dankzij de Amerikaanse inval weer op 90% van de Totale Wereldproductie van Opium….

http://911missinglinks.com/

Anastasia
Anastasia
3 jaren geleden

Taliban is USED door het Westen
President Afganistan afgetreden
Holland stuurt troep
Tja, zo gaat dat tegenwoordig.

Chris
Chris
3 jaren geleden

Wat wil je, een seniele oude man die straks zen eigen naam niet meer kan schrijven, zoiets gaat dan een land als Amerika leiden en een zegje doen in Europa!!! Pfffff en zo iemand zou dan weten wat er daar gebeurt met de Taliban?? En zoals gewoonlijk is het een ander zen schuld! Mijn idee is dat het allemaal voorgeschreven staat zo kunnen ze weer afwijken van wat hier gaande is en veel mensen gaan daat weer in mee en kunnen ze hier gewoon doorgaan met hun ginoside!!

Juriaan
Juriaan
3 jaren geleden

Wat had je verwacht van een demente bejaarde met met valse stemmen president is geworden, totaal incompetent

Petra
Petra
3 jaren geleden

75.000 TB nemen zonder enig probleem een Land over.
Kan je nagaan wat die zogenaamde 300.000 “vluchtelingen” ( lees: jonge gezonde mannen in gevechts leeftijd) kunnen aanrichten in West Europa….

Perm.
Perm.
3 jaren geleden

Biden, grootste fraudeur aller tijden. En nu Donald Trump de schuld geven van de gebeurtenissen in Afghanistan. Lopen er nog grotere hufters rond op deze planeet? We zouden eens kunnen rondneuzen in ons eigen land. Ze lopen allemaal aan de hand van Klaus Schwab. Maar hun dagen zijn geteld. Een zware straf is op z’n plaats. Er kleeft een grote hoeveelheid bloed aan hun handen.

jan
jan
3 jaren geleden

Wanneer wordt biden opgenomen. Zielige vertoning.
Hier zitten die mensen op één gestolen afdelingen.

Vlinder
Vlinder
3 jaren geleden

Ja dat krijg je nou als een demente debiel met fraude tot president wordt gemaakt!

NoVax
NoVax
3 jaren geleden

Op deze manier dus wordt Biden gewipt om plaats te maken voor Harris, wat altijd al de bedoeling is geweest. Let maar op. Biden treed af, Harris neemt ’t over.

Lawke
Lawke
3 jaren geleden

De meeste Amerikanen hebben al door dat Biden’s woord geen fluit waard is. Zelfs democratische politici hebben al spijt van de 2020 uitslag.. Zo zien ze nu een mentaal verlepte puppet gewetenloos zijn krabbel zetten onderaan de papieren die Amerika haast modulair aan het ontmantelen is.. Gelukkig is er veel politiek en publiek constructief verzet.

ano
ano
3 jaren geleden

moeten we nu weer bang worden voor de taliban? lol. waarom wordt onze aandacht nu weer op hun gericht? wil het echte plan niet helemaal lukken ofzo?

Raymond
Raymond
3 jaren geleden

De Taliban rijden zelfs in Amerikaanse Humvees. Amerika is failliet.

Nilo
Nilo
3 jaren geleden

Bahahahaaaaaa de onderste zin precies hetzelfde als elk debat tusse trump en biden ????

Dubito
Dubito
3 jaren geleden

Ik zou graag de hele foto van de telefonerende Biden willen zien. Vermoedelijk zit de stekker van de telefoon er helemaal niet in.

Ron
Ron
3 jaren geleden

Wat zien we? Het economisch EU krabbelt stilaan recht mogelijk ten koste van de USA. De USA rust de Taliban uit met de modernste vervoermiddelen wapens en munitie. Ze hadden alles achtergelaten bij de ontruiming. Op de beelden zie je splinternieuwe jeeps in samenwerking met Toyota en Ford. Soldaten geven zonder slag of stoot alles aan de Taliban. Een vluchtelingen stroom zal op gang komen en in de EU beginnen de problemen van voorn af aan.

Ron
Ron
3 jaren geleden

Nog een tip neem eens een NL geschreven koran en lees die eens je zal direct begrijpen waarom. Lieve woordjes zoals Reinaart de Vos ze niet kan bedenken maar als men dieper kijkt…… de DOOD.

Nomen Ignotum
Nomen Ignotum
3 jaren geleden

Ja, net zoiets als die 106% Amerikanen die gevaccineerd zijn.

Marjanne
Marjanne
3 jaren geleden

Wat een drama! Alles laten ze aan de flikker gaan! En kijk eens wat een geld al die jaren erin gestopt is! En dan gaan ze er zo mee om!

salvar
salvar
3 jaren geleden

in de ogen van amerika overal chaos kweken en dan met hulp van organisaties naar europa droppen.
het idee en de middelen komen nog van de cabal de eu althans de blanken moeten kapot en zij nemen het over.
wij blanken zijn een gevaar voor hen.

Cas
Cas
3 jaren geleden

Ach, de VS heeft de grondstoffen gedolven waar ze voor kwamen. Nu komt China zaken doen met de Taliban voor de overige mineraaltjes. Geen bijzonderheden.

Rob Bentvelzen
Rob Bentvelzen
3 jaren geleden

Geen enkele grootmacht heeft afganistan ooit op de knieën gekregen

Malek
Malek
3 jaren geleden

Ik ben blij dat de Taliban hun land weeral heroverd hebben, dat betekent dat de voorspellingen van de profeet van de Islam aan het uitkomen is!
Alles gaat in een grote versnelling vooruit, de islamitische apocalyps “einde der tijden” is zich voor onze ogen aan het ontplooien.
Khurasan is een uitgestrekt gebied dat bestaat uit Afghanistan, Iran en pakistan.
volgens overleveringen zei de Boodschapper van Allah (Allah’s zegeningen en vrede zij met hem en alle profeten) :”Als je de zwarte vlaggen ( niet te verwarren met de fake ISIS) uit de richting van Khurasan ziet komen, moet je je aansluiten, al moet je over sneeuw kruipen, aangezien al-Mahdi Khalifah van Allah onder hen zal zijn” Al- Bukhari .

Alena
Alena
3 jaren geleden

Hoe kunnen ze überhaupt dit in de schoenen van Trump schuiven?! Met Trump maar 4 van de 20 jaar in office!

Pele.
Pele.
3 jaren geleden

Regeren is vooruit zien. Dit is niet iedereen gegeven. Moet nou net zo iemand aan de touwtjes trekken.

Engelbracht
Engelbracht
3 jaren geleden

Ach,waar je ook kijkt het is overal een pot nat,is biden en rutte en de rest een grote hechte familie

De baron
De baron
3 jaren geleden

Het wordt tijd, dat de elite eens hun handel legaal moeten maken.
De Drugs, die verbieden het, om er zelf beter aan te kunnen verdienen.

Rienus
Rienus
3 jaren geleden

President Biden is geweldig omdat hij Trump niet is. Die moest weg, omdat hij niet onder controle stond van de WEF idioten.
Liever een demente man dan een vechter?

Zonnebloem
Zonnebloem
3 jaren geleden

Ik snap niet
Dat de meeste landen geregeerd worden door slappe zakken .er straalt geen kracht uit.Hun mannelijkheid is totaal verdwenen
Zoal.Marcon..Trudeau..Merkel.Rutte ga zomaar door.het zijn stuk voor stuk slappelingen
Een soort van artiest …..CLOWNS voor mij..

Jeroen
Jeroen
3 jaren geleden

Hahaha, nu begrijp ik meteen waarom de Amerikanen nooit een oorlog hebben kunnen winnen. 75k tegen 300k goed opgeleide en zwaar bewapend die niet opgewassen zijn tegen een handvol strijders. Het is een schande voor Amerika en Europa.

Ed Kas
Ed Kas
3 jaren geleden

Kabul is uhm uhm, uhm in an uhm uhm is now not in uhm uhm imminent threat.

what a looser

Frans Peeters
Frans Peeters
3 jaren geleden

Biden verzekerde ons ook dat het vaccin de vrijheid zou betekenen

Arnold
Arnold
3 jaren geleden

Die seniele Biden moet meteen weg, ik betitel hem helemaal niet als president.

Taliban
Taliban
3 jaren geleden

Is dit onderdeel van de new world order?

Anastasia
Anastasia
3 jaren geleden

Bye, bye miss American pie…
Troepen naar huis dan begint alles pas.

Worden de hollandse, duitse en France zonen wederom de afgrond in gestort?
Welke moeder staat daar achter?

Er zijn er slechts weinig die begrijpen wat er werkelijk gaande is.

https://www.sott.net/article/456943-NewsReal-The-Great-End-Game-Closing-the-Afghan-War-Opening-the-Covid-War

Theo
Theo
3 jaren geleden

Héé, gebeurde bijna 50 jaar geleden ook al niet zoiets in Vietnam, na jaren oorlog, bakken geld en tig mensenlevens vergooid te hebben gewoon ervandoor gaan?
En hoe is het nu in Irak, ook al zoiets? Lichtelijk dramatisch en oerdom, naar mijn idee.

Marischu.
Marischu.
3 jaren geleden

Biden is geen president !!!!!

Amanda
Amanda
3 jaren geleden

De chinese hebben al met de Taliban genegocieerd en zijn al binnen. mr Biden heeft Afganistan aan de chinese verkocht.

Back to top button
83
0
We lezen graag je reactie!x