Biomassa is veruit de belangrijkste bron van ‘groene’ stroom. Terwijl Nederlandse politici krokodillentranen huilden om de bosbranden in de Amazone en Australië, heeft het klimaatbeleid van het huidige kabinet ervoor gezorgd dat het landschap in de Verenigde Staten compleet is verwoest.
EenVandaag interviewde in North Carolina milieuactiviste Rita Frost, die zei dat het lijkt alsof er een enorme bom is ontploft.
Op plekken waar bossen zijn gekapt voor biomassa blijft een ravage achter.
Bekostigd door Nederlandse belastingbetalers
In North Carolina, maar ook in andere staten, is in een paar jaar tijd een compleet nieuwe industrie ontstaan.
Een industrie die wordt bekostigd door belastingbetalers uit onder andere Nederland.
Met de Nederlandse subsidies worden miljoenen bomen gekapt in de VS.
Meer CO2-uitstoot
“En ze noemen het groene energie,” zei Frost.
Dit is overigens pas het begin. Het kabinet wil voor de komende 20 jaar 14 miljard aan subsidies uittrekken om te investeren in energie uit biomassa.
Uit wetenschappelijk onderzoek is gebleken dat biomassa meer CO2-uitstoot oplevert dan kolen en gas.
Totale waanzin en misdadig
Europarlementariër Rob Roos (FvD) reageert: “De klimaatgekte is destructief voor mens en natuur. Het heeft niets met duurzaam te maken. Hoe heeft Wiebes (VVD) dit ooit kunnen toestaan?”
Palos schrijft op Twitter: “14 miljard euro geeft de regering uit aan biomassa. Totale waanzin en misdadig.”
En Beach Walker licht toe: “Strikt gesproken zijn ook olie en gas ‘biomassa’, alleen een blinde ziet niet de overeenkomst met het gebruik van bomen als brandstof. Wat een schandalig bedrog is dit.”
Bekijk ook onderstaand filmpje over de impact van het Nederlandse klimaatbeleid:
Groene stroom? Kijk en oordeel zelf.
Dit is wat ik in North Carolina zag waar ze in razend tempo bossen kappen voor onze biomassa??@EenVandaag pic.twitter.com/AKGKER0geG
— Tom van ’t Einde (@tomvanteinde) February 22, 2020
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






WikiLeaks: Ontslag Flynn gevolg van ‘destabilisatiecampagne’ media, Democraten en spionnen
Goede doelen zijn vaak helemaal niet goed. Stop deze waanzin
NOS betrapt op ernstige vorm van misleiding: ‘Dit kan echt niet’
Door de overheid op zwarte lijst gezet: dit verboden boek legt een BOM onder het Rijksvaccinatieprogramma
Jullie, de mainstream media, willen geen aandacht geven aan 9/11. Jullie moeten ons als complotgekkies blijven wegzetten. Lees dit interview
UFO boven Vlissingse boulevard (video)
Het object is donkerbruin of zwart van kleur en lijkt op een ruimteschip. UFO gezien door piloot, Pakistan stelt onderzoek in
Muesli-liefhebbers opgelet: Ontbijtgranen zitten vol hormoonverstorende pesticiden
Cannabis bevat hele reeks stofjes die darmkanker tegengaan. Wetenschappers doen belangrijke ontdekking