GroenLinks-leider Jesse Klaver bestempelde de uitspraken van Kamerlid Gideon van Meijeren tijdens het debat over de maatschappelijke onrust rondom de stikstofplannen als ‘staatsgevaarlijk’ omdat de FVD’er de harde acties van de boeren ‘goedpraat’.
Neuroloog Jan Bonte heeft uitgezocht waar ‘beroepuitvreter’ Klaver vandaan komt. Hij merkt in een Twitterdraad op dat Wynand Duyvendak de grote man achter GroenLinks is. Hij moest vertrekken uit de Tweede Kamer vanwege zijn ‘activistische verleden’. De aanleiding was dat hij trots vertelde dat hij had ingebroken bij het ministerie van Economische Zaken.
Recepten voor explosieven en brandbommen
Duyvendak deinsde ook niet terug voor brandstichting en bedreiging van ambtenaren, aldus Bonte. Wie was de grote man achter Jesse Klavers onemanshow in 2017? Duyvendak. Sterker nog: Klaver haalde hem terug als campagneleider.
Bonte merkt daarnaast op dat GroenLinks voortkomt uit krakersbeweging RaRa, ‘waar ook Duyvendak bij betrokken was’. Volgens onderzoeksjournalist Peter Siebelt was Duyvendak één van de meest prominente leden van het actieblad Bluf! “Het blad riep op tot harde acties, sabotage, het plunderen van winkels en inbraak bij overheidsinstellingen. Ook gaf het instructies voor het gebruik van valse legitimatiebewijzen en grossierde het in recepten voor explosieven en brandbommen.”
Of weet Jesse daar niets meer van?
In 2007 vond de politie op het hoofdkantoor van de aan GroenLinks gelieerde jongerenorganisatie Dwars een bompakket. Klaver was tussen 2006 en 2009 bestuurslid en van 2008 tot 2009 voorzitter van Dwars. “Of weet Jesse daar niets meer van?” vraagt de neuroloog.
“En dit vuige, misselijkmakende deugmannetje denkt nu Forum voor Democratie de maat te moeten nemen. Beste Jesse Klaver: als de boeren of forumleden dezelfde praktijken zouden voorstaan als die jij voorstond, was je nu al bezig met bloempjes uit de grond te duwen. Hypocriete beroepsuitvreter,” besluit Bonte.
Als commandant van de politie in Duivendrecht, waar de aanslag op de Makro plaatsvond diepe inkijkjes gehad in deze terroristische organisatie. https://t.co/nij2jkwSvS
— Simon van Groningen (@simonvgroningen) July 2, 2022
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Voormalig CDC-directeur: ‘Vitamine D verlaagt risico op coronabesmetting’
Britse overheid weigert data vrij te geven die oversterfte kunnen linken aan covidprikken, en dit is de bizarre reden
Ze was ziek en leefde met ondraaglijke pijn. Toen vroeg haar zus wat ze dronk
Onderzoeken: Fluoride verlaagt het IQ van kinderen
“In de Saturnusringen wordt mijnbouw bedreven”
Enorme coronapiek in Gibraltar & IJsland ondanks dat ruim 90% van de bevolking is gevaccineerd
Beroemdheden steunen protest tegen voedselgigant Monsanto
Arts krijgt massale steun na schorsing wegens uitspraken tegen coronaprik en gaat in hoger beroep: ‘Heksenjacht’
Zijlstra toont met grove leugen aan dat nepnieuws de propagandamotor is van het regeringsbeleid. Zo wordt onze democratie om zeep geholpen