Buitenland

Enkele jaren geleden sprak Poetin deze woorden over satanisme en pedofilie binnen de politiek. Nu worden ze bewaarheid

Help ons door dit met iederen die je kent op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Enkele jaren geleden deed Vladimir Poetin op een conferentie van de Valdai Discussion Club, een Russische denktank, een aantal uitspraken over satanisme en pedofilie binnen de politiek.

Hij zei dat er pogingen worden ondernomen om deze praktijken te normaliseren in de samenleving en te verspreiden over de hele wereld.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png

“Een andere grote uitdaging voor de Russische identiteit is gelinkt aan gebeurtenissen die plaatsvinden in de wereld,” sprak Poetin. “Hierbij zijn zowel het buitenlandse beleid als morele aspecten betrokken.”

Satan

“We zien dat veel westerse landen hun eigen wortels verwerpen met inbegrip van de christelijke waarden,” vervolgde hij.

“Ze ontkennen morele principes en alle traditionele, culturele, religieuze en zelfs seksuele identiteiten,” klonk het. “Ze implementeren beleidsvormen die grote gezinnen gelijkstellen aan partnerschappen tussen personen van hetzelfde geslacht en geloof in God aan het geloof in Satan.”

De uitwassen van de politieke correctheid hebben ertoe geleid dat mensen serieus praten over het registreren van politieke partijen die als doel hebben om pedofilie te promoten, aldus de Russische leider.

Afgeschaft

“Inwoners van veel Europese landen durven niet over hun religieuze overtuigingen te praten,” zei hij.

“Feestdagen worden afgeschaft of krijgen een andere naam; hun essentie en morele basis worden verborgen,” voegde hij toe.

Agressieve wijze

Mensen proberen dit model op agressieve wijze te verspreiden over de rest van de wereld, benadrukte Poetin.

“Ik ben ervan overtuigd dat dit zal leiden tot verval en primitivisme en zal resulteren in een diepe demografische en morele crisis.”

[Collective Evolution]

Interessant

Vind je dit belangrijk?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
5 1 stem
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

30 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
mike
mike
7 jaren geleden
toute va bien
toute va bien
7 jaren geleden

Nou zo zit het inderdaad in elkaar, Nederland is hier een goed voorbeeld van het Nephotisme met als basis sexueel anders zijn, D66 is het schoolvoorbeeld, vol vriendelijke Homofilen en Lesbiënes, inderdaad het geloven is een schande geworden, onze roots als kinderen vol verwachtingen beleeft, zijn tot een hysterie verheven, als je niet gegenderd bent, ben je uit, en ga zo maar door, onze samenleving rammelt aan alle kanten, en is een gemakkelijk prooi voor onzindelijk denken, maar is bezig iets te ontwaken, en daar hoop ik dan maar op.

Johanna
Johanna
7 jaren geleden

Wat een eng zooitje is het geworden , ik ben bang voor de wereld waar mijn kleinkinderen in moeten opgroeien ?

Marduk's Revenge
Marduk's Revenge
7 jaren geleden

alleen al die muziek-film industrie , satanisch tot en met
Beyonce, Eminem, lady, Gaga, Kate Perry, madonna met haar joodse kaballah verkrachte jezus op podium. Met het christendom vegen ze de grond allen aanbidden op podium voor die kinderen en tieners satan, dan die enerverende handen signalen, dat belachelijk alziend oog.
Ik begrijp dat niet kinderen en tieners dienen beschermd te worden van deze gekken die tijdens hun concerten bijna n¨¨ken met satan en de zaal nog toespreken Occult.
Onbegrijpelijk is dit!

Pinokkiocratie
Pinokkiocratie
7 jaren geleden

Met dank aan het moderrne Amerikanisme, zombies die 100 EUro betalen voor een kapotte broek.
Degeneratie in kunst, muziek, moraal, cultuur, educatie
Met het tolereren van het intolerante wordt het vanzelf onacceptabel. De leugen wordt waarheid en de waarheid wordt een leugen.

Zoek maar Dr E. Michael Jones op youtube
LIBIDO DOMINANDI
https://www.youtube.com/watch?v=7uJj2FS_7qc

Marduk's Revenge
Marduk's Revenge
7 jaren geleden

ik reclame maken voor satan?
hahahaha man man man, tis te merken dat je de ballen kent van Marduk
Het was Marduk die het duivelse Tiamat https://nl.wikipedia.org/wiki/Tiamat_(godin) vermoordde en de mens redde van de zondvloed. De mens bestaansrecht gaf!
Het zzijn de khazaren die Marduks kennis misleiden en misbruikt hebben door de 50 Namen van Marduk te misbruiken en zo satan te creeeren. Het Egyptiscj en Tibetaans dodenboek hiervoor gebruikten

Whahahahaha onwetenden die zich moeien…
Marduks Revenge slaat op gans iet anders, die khazaren weten héél goed waar ik het over heb
zij zijn niet Marduks uitverkoren geredde volk

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
7 jaren geleden

Van politici vooral uit de hoek van VVD en D’66 krijg je ook een zeer vieze smaak van in je mond.
Beide parijen zijn slecht loopjongens die beleid voeren voor bankiers en multinationals en die hebben het niet positief voor in de samenleving. Maar ook raar dat er dus nog veel mensen zijn die op deze elllendelingen stemmen.
Maar Poetin heeft gelijk.

Marc
Marc
7 jaren geleden

@Mike, waarom blijf je leven als alles toch slecht is? Bij positieve dingen bedoel ik niet als een schaap nr de MSM kijken, gmo chips vreten etc. Ik bedoel hierbij wel genieten van mijn kinderen die tot nu toe nog onwetend en gelukkig zijn, anderen helpen zonder meer, echte vriendschap enz. Ik verwacht niet dat het slechte vanzelf verdwijnt maar ik focus me wel op het goede en positieve waardoor ik toch alleszins niet zo gefrustreerd ben als jou.

Marc
Marc
7 jaren geleden

Spijtig dat de site overspoeld wordt met trollen die denken alwetend te zijn en al de kennis te bezitten terwijl ze enkel stoere woorden durven schrijven vanachter hun pcke en voor de rest gewoon meedoen met al het zogezegde slechte in de wereld. Wat een bende gefrustreerde … zitten hier bij elkaar. Jullie gaan echt de wereld veranderen met jullie grote mond achter jullie pc.

Theo
Theo
7 jaren geleden

Ondertussen, weet jij hoe het gaat in het land van Poetin?
je zou Poetin toch maar een stuk minder moeten verheelijken.
Poetin is volgens mij zelf corrupt tot op het bot. Terwijl het volk in armoede leeft.

Volgens mij bestaat satan niet, al is de film – laatst weer op tv – de exorcist wel vermakelijk.
Het kwaad zit inherent in de mens, de mens creëert symbolen van zijn eigen eigenschappen,
engel duivelen satan, vervolgens schept hij van die belachelijke rituelen. Om zijn eigen symbolen op te roepen of te verheerlijken.

Ik vind Poetin reclame net als Trump reclame, mensen vragen zich nooit af waarom ze in eigenlijk wereldleiders nodig hebben. Als je op je pc intikt, waarom hebben we wereldleiders nodig, krijg je daar alleen kinderlijke (schoolachtige) antwoordjes op. Maar ik vraag me fundamenteel af, waarom hebben mensen eigenlijk wereldleiders nodig?

janssen
janssen
6 jaren geleden

Weleens van Bohemian Grove gehoord ? Daar komen de z.g.n. leiders allen samen of ze van rechtse politiek zijn of linkse maakt niet uit daar is het een pot nat.

Back to top button
30
0
We lezen graag je reactie!x