Er zijn gevallen bekend waarbij de Oekraïners dingen deden, om de Russen daar vervolgens de schuld van te geven. Dat zei de gepensioneerde kolonel Douglas Macgregor in een interview met Clayton Morris van Redacted.
Zo beschuldigde Oekraïne het Russische leger ervan in maart 2022 een bloedbad te hebben aangericht in Boetsja. De Russen zouden de lichamen in de straten hebben laten liggen.
Franse journalisten die de massamoord hebben onderzocht en spraken met ooggetuigen, zijn tot de conclusie gekomen dat daar helemaal geen Russen waren. De Oekraïners in Boetsja zijn gedood door andere Oekraïners, waarna de burgerdoden in de schoenen van het Russische leger zijn geschoven, aldus Macgregor.
“Ukraine is about to launch a massive false flag operation.” pic.twitter.com/dMxkl2TMgK
— Our Country Our Choice (@OCOCReport) September 22, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Meer valse vlag-operaties
We kunnen volgens hem nog meer valse vlag-operaties verwachten.
Poetin heeft al aangegeven dat Oekraïne niet over de mogelijkheden beschikt om langeafstandsraketten zoals Storm Shadows af te vuren. De Oekraïners zijn volledig afhankelijk van onze inlichtingen en onze satellieten, zei de kolonel. “Wij leveren de data aan.”
Kernwapens
We bieden ongetwijfeld ook technische hulp op locatie, net zoals er nu duizenden Russen in Iran zijn om een raketafweersysteem te bouwen, voegde hij toe.
Poetin zei: als dit gebeurt, weten we wie daar verantwoordelijk voor zijn en dat zijn niet de Oekraïners. De president heeft gezegd dat Rusland kernwapens zou kunnen gebruiken als het een massale aanval met bijvoorbeeld langeafstandsraketten waarneemt.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Italiaanse beleidsmaker doorprikt medialeugens over proxy-oorlog in Syrië
Minister De Jonge sluit deal voor miljoenen coronavaccins na gulle donaties Bill Gates. Toeval?
Ex-vicepresident Pfizer: ‘Goed mogelijk dat dit gebruikt gaat worden voor grootschalige ontvolking’
Groot protest in Londen tegen verplichte digital ID: ‘HET IS EEN VAL’
Kijk: de WEF-leiders geven toe dat ze de productie van voedsel en energie beperken
Doorbraak in kankeronderzoek: Zeldzame tropische bes doodt tumoren
Voedselautoriteit wil maatregelen tegen deze beruchte E-nummers. De reactie van de Europese Commissie is veelzeggend
BBB gaat u opsluiten: ‘We omarmen het principe van het 15-minutenstad-concept’
Maakt koud douchen je gezonder?