Onderstaande onthullende documentaire gaat over het leven van Gwenyth Todd, onder president Clinton werkzaam als beleidsadviseur voor het Midden-Oosten.
Todd voorkwam eigenhandig militair ingrijpen in Iran en vluchtte vervolgens naar Australië om uit handen van de FBI te blijven.
Onder Bush werd ze gerekruteerd als geostrategisch adviseur voor de admiraal die het bevel over de cruciale Amerikaanse Vijfde vloot in Bahrein voerde. De elite dacht haar volledig te kunnen vertrouwen.
Gwyneth komt namelijk uit een lange lijn van Amerikaanse diplomaten, bankiers, spionnen en onderzoekers, zo weet The Washington Post. Ze bracht met haar familie veel zomers door op een kasteel in Frankrijk, waar het verwantschap teruggaat tot Napoleon.
De Vijfde vloot weigerde herhaaldelijk mee te doen aan plannen van de regering Bush om Teheran onder druk te zetten. In de lente van 2007 werd Kevin J. Cosgriff bevorderd tot viceadmiraal van de Vijfde vloot. Hij kwam met een ambitieus programma om de Iraniërs te laten zien wie de baas was in de Perzische Golf. Todd besloot daar een stokje voor te steken. Dit is haar verhaal.
Bron: YouTube/PressTVGlobalNews Foto: The Washington Post
Lees ook: The Truth About the 2007 Invasion of Iran and the Woman Who Stopped It
Gerelateerd:
- Israël en Iran: een liefdesverhaal? (video)
- Waarom horen we niets meer over Israël? Interventie?
- ‘Syrisch Meisje’ onthult waarheid achter crisis in Syrië
- Tutu wil Bush en Blair laten berechten door Strafhof
- Zoon Waffen-SS’er was jarenlang hoogste militair VS
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Franse parlement gaat voor het eerst stemmen over onvoorwaardelijk basisinkomen
Professor: Amerika gebruikt ‘false flag’ in Syrië om imperialistische agenda erdoor te drukken
De Bilderberg-elite is bezorgd over het ‘post-waarheid’ tijdperk. En dus wil dit griezelige clubje u monddood maken
Commandant Landstrijdkrachten: voor elke dode aan eigen zijde moeten er 20 aan de andere kant sneuvelen
Als we dit niet willen, dan is er maar één optie en dat is uit de Europese Unie gaan. Baudet over leugens en flauwekul
Lisette nam het vaccin dat volgens Gommers veilig was en heeft geluk dat ze nog leeft: ‘Heel schrijnend’
Tienduizenden Ieren de straat op om te protesteren tegen massa-immigratie: ‘Ierland is vol!’
Baudet over aanslag Nord Stream: ‘Ze willen dit in de doofpot stoppen!’
Leven op Mars? Volgens deze voormalige NASA-adviseur is een oude Marsbeschaving weggevaagd door een kernoorlog