De ongevaccineerde Novak Djokovic heeft voor de vierde keer en voor het eerst sinds 2018 de US Open gewonnen. Hij was in de eindstrijd de Rus Daniil Medvedev in drie sets de baas.
Het is voor Djokovic zijn 24e grandslamtitel, die hij heeft opgedragen aan basketballegende Kobe Bryant. Na de winst ging hij op zijn knieën op de baan zitten en barstte hij in tranen uit. Vervolgens gaf hij één van zijn kinderen een knuffel.
Vorig jaar deed Djokovic niet mee in New York omdat hij zich niet had laten vaccineren tegen corona. Het is bekend dat hij er al jaren alles aan doet om fit en gezond te blijven.
Unvaxxed Novak Djokovic Has Won the US Open & His 24th Grand Slam Titlepic.twitter.com/y7kHGO5DoP
— Chief Nerd (@TheChiefNerd) September 10, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Nieuwe nummer 1
Na afloop liet de nieuwe nummer 1 van de wereld weten dat hij nog lang niet van plan is om te stoppen. In juni moest hij de eerste plek van de wereldranglijst afstaan aan de Spanjaard Carlos Alcaraz.
Saillant detail: het toernooi was gesponsord door Moderna.
Biggest Anti-Vax Athlete In The World Wins Moderna-Sponsored US Open Title
Novak Djokovic, who got kicked out of the U.S Open last year for not being vaccinated, won the US Open Title today as well as the ‘Shot of the Day’, which are sponsored by Moderna😂
The irony is too real pic.twitter.com/C6gAv7K19v
— Mario Nawfal (@MarioNawfal) September 11, 2023
Menselijk experiment
“Novak Djokovic werd de afgelopen twee jaar uitgesloten van de US Open omdat hij weigerde deel te nemen aan een menselijk experiment. Nu heeft hij de US Open voor de vierde keer gewonnen, zijn 24e grandslamtitel. Het feit dat Moderna de hoofdsponsor was van dit toernooi maakt zijn winst des te triomfantelijker,” zegt wetenschapsjournalist Simon Goddek.
Huisarts Frank Peeters voegt toe: “Dit is ook een overwinning voor alle mensen die hun poot stijf hielden en voor het recht op zelfbeschikking.”
Novak Djokovic (@DjokerNole) was excluded from the US Open for the last two years because he refused to participate in a human experiment.
Today, he won the US Open for the fourth time – his 24th Grand Slam victory overall.
The fact that Moderna was the main sponsor of this… pic.twitter.com/yPTnSGkYGN
— Dr. Simon Goddek (@goddeketal) September 11, 2023






Cardioloog noemt beestje bij de naam op de BBC: ‘Gaat NOS volgen?!’
Bizarre wending in verhaal over Amerikaanse biolabs in Oekraïne
Britten in de ban van Bigfoot
Elfen leggen snelwegproject stil in IJsland
‘Samenwerking tussen mensen en buitenaardsen in Area 51’
Emeritus hoogleraar pleit voor basisinkomen
‘De Jonge zou zich morgen moeten melden bij de Tweede Kamer om onder ede te worden gehoord’
De gevaren van Wi-Fi (video)
Amerika wil olie stelen. Wat deze president zegt over de onrust in Venezuela zal de elite niet leuk vinden