Binnenland

‘De hele kliek, van VPRO tot Volkskrant, staat ten dienste van de Heksenpartij van Kaag’

Help ons door deze informatie met jouw vrienden op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Een documentaire die door de VPRO is uitgezonden over D66-leider Sigrid Kaag kon eigenlijk niet door de beugel. “Dit is natuurlijk een zeer ernstige zaak,” zei PVV-Kamerlid Martin Bosma voor de camera van Ongehoord Nederland.

“Ik zie gewoon hoe D66 verweven is met NPO66, dat er eigenlijk geen verschil meer bestaat. Het is helemaal in elkaar opgegaan. Ze helpen elkaar, ze geven elkaar geld, ze werken voor elkaars campagne,” voegde Bosma toe.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Het is echt heel eng wat hier aan de hand is

“D66 zwijgt, alle mediawoordvoerders zwijgen, coalitiepartijen zwijgen, PvdA zwijgt, GroenLinks zwijgt. Ze zwijgen allemaal omdat ze gewoon met hun vingers tussen de deur zitten. Omdat nu gewoon weer duidelijk is hoe de media en de politiek met elkaar verweven zijn. Het is echt heel, heel, heel eng wat hier aan de hand is,” benadrukte hij.

Bosma stelde hier eerder Kamervragen over en werd vervolgens verkeerd voorgelicht door minister Slob, blijkt nu. “Dat is een doodzonde. Mevrouw Kaag heeft gelogen door te zeggen dat ze die documentaire van tevoren nooit gezien heeft, maar minister Slob spreekt ook niet de waarheid. Dus je hebt twee ministers die met hun vingers tussen de deur zitten,” zei het Kamerlid.

Er blijkt helemaal niets van waar te zijn

“Al die gedachtes dat we onafhankelijke media zouden hebben in Nederland en dat de NPO onafhankelijk is, hou op. Er blijkt helemaal niets van waar te zijn. Die hele kliek staat ten dienste van de Heksenpartij,” reageerde hij fel.

Interessant

Vind je deze info belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 92 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

80 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
4 jaren geleden

Helaas niets nieuws onder de zon! Ik denk dat vele lezers en lezeressen dit al lang wisten of in ieder geval vermoedden.
De “vrouw” (zou haar beter heks kunnen noemen) die ergens in de negentiger jaren haar positie in de politiek moest opgeven toen bekend werd dat zij getrouwd was met een insider uit de club van Yaser Arafat. Deze informatie had zij maar even niet gedeeld.
Sigrid Kaag heeft zich NOOIT met de Nederlandse bevolking en hun belangen bemoeid. Zij was voornamelijk internationaal bezig.
Tot vorig jaar. Ergens, ik dacht augustus 2020, kwam zij bovendrijven en werd door D66 gekozen als partijleider. TOEN werden ook haar ambities duidelijk: minister president van Nederland. Héél ambitieus als je bedenkt dat D66 in de peilingen ergens tussen de 13 en 15 zetels stond.
Zij werd duidelijk aangestuurd door die grote griezel van een Klaus Schwab van het World Economic Forum. Doodeng om te zien hoe groot de macht is van dat clubje machtswellustelingen.
Met behulp van de NPO, waar constant reclame voor haar werd gemaakt en natuurlijk de manipulatie met de verkiezingen, staat zij nu praktisch op het punt om dat te realiseren.
Leuk dat Martin Bosma dit aan de kaak stelt, maar het zal niet helpen. Zo goed als alles en iedereen is corrupt, zowel in de politiek als in de meeste media.
En het grootste deel van de Nederlandse bevolking zal het worst zijn. Zolang zij maar op vakantie kunnen en uitstapjes maken, vinden zij het wel best zo.

Wappie
Wappie
4 jaren geleden

Tis geen sprookje meer heksen en duivels bestaan??. Alle bazen van de media behoren tot de club zoek maar eens uit op naam waar deze club ook toe behoort en de banden die ze hebben met follow the money Steek je neus?eens in andermans zaken en je ruikt dat er een smerig luchtje aan zit ?

MdeFilosoof
MdeFilosoof
4 jaren geleden

En ruttler is de Hogepriester binnen deze heksenkring. Kijk maar naar dat beeld van baphomet wat in het torentje hangt.

Dirk
Dirk
4 jaren geleden

erg blij met jullie informatie

Spooked
Spooked
4 jaren geleden

De bezem erdoor, iedereen weg daar uit Den Haag (behalve een paar) en weg met de door ons betaalde fake nieuws.

dirk
dirk
4 jaren geleden

Zij is alleen uit op macht en anders niets. Een heel erg eng mens dat het niet goed voor heeft met het gewone gepeupel. Wie vertegenwoordigd zij eigenlijk?

Hans Jansen
Hans Jansen
4 jaren geleden

Een paar jaar geleden stond de gehele MSM achter de PVDA, nu gebeurt hetzelfde met D66. Schandalig.

Pris
Pris
4 jaren geleden

Eindelijk een wakkere

H.J.
H.J.
4 jaren geleden

Inderdaad een heksenpartij, die drijft op een ballon gevuld met leugengas.

Simon
Simon
4 jaren geleden

De VPRO kon niet achterblijven in het verkopen van haar ziel en heeft hiervoor mogelijk een mooi bedrag gekregen; van D66 zelf of door Soros gerelateerde foundations.

Rob Bentvelzen
Rob Bentvelzen
4 jaren geleden

Kijk maar eens naar de directies van npo en dpg. Allemaal ex-politici

Edo Timmermans
Edo Timmermans
4 jaren geleden

Toch benieuwd wanneer het kwartje gaat vallen bij het grote publiek.

Joop
Joop
4 jaren geleden

En toch is het allemaal een indirect probleem, we weten van het afgelopen jaar hoe onze *regering* te werk gaat – als de USA of UK nog VOL in lockdown was geweest dan had Nederland met ze slaafse en ruggengraatloze politici (niet allemaal) ook nog in lockdown gezeten.
Want in DH doen sommigen precies wat de overlords opdragen, dus ook de gekochte NPO66.

Nog een voorbeeld – als Ruttler en Mengele morgen weer een *variant* verklaren en de beklapjes weer verplichten – gaan helaas 96% van de sheeple weer meewerken.

Het probleem is niet alleen DH en de Kaagjes onder ons, maar nog meer de slapende massa.

Mensen begrijpen nog steeds niet – als miljoenen onder ons NEE zeggen dan houd het op.

Dus alle geblaat van Kaag maakt ook weinig meer uit.. ik heb geen lap op me muil en zal dat ook nooit doen b.v.

Het is vernederend en wetenschappelijk onzinnig en slecht voor je gezondheid, om het nog maar eens te herhalen.

Fraulein Kaag kan het dak op, zal mij een worst wezen wat ze rond blaat.

Blahh bleehh blaahh .. whatever heks.

Joop
Joop
4 jaren geleden

En toch is het allemaal een indirect probleem, we weten van het afgelopen jaar hoe onze *regering* te werk gaat – als de USA of UK nog VOL in lockdown was geweest dan had Nederland met ze slaafse en ruggengraatloze politici (niet allemaal) ook nog in lockdown gezeten.
Want in DH doen sommigen precies wat de overlords opdragen, dus ook de gekochte NPO66.

Nog een voorbeeld – als Ruttler en Mengele morgen weer een *variant* verklaren en de beklapjes weer verplichten – gaan helaas 96% van de sheeple weer meewerken.

Het probleem is niet alleen DH en de Kaagjes onder ons, maar nog meer de slapende massa.

Mensen begrijpen nog steeds niet – als miljoenen onder ons NEE zeggen dan houd het op.

Dus alle geblaat van Kaag maakt ook weinig meer uit.. ik heb geen lap op me muil en zal dat ook nooit doen b.v.

Het is vernederend en wetenschappelijk onzinnig en slecht voor je gezondheid, om het nog maar eens te herhalen.

Fraulein Kaag kan het dak op, zal mij een worst wezen wat ze rond blaat.

Blahh bleehh blaahh .. whatever heks.

Locke
Locke
4 jaren geleden

Dat alles in dit land volgens patroon verloopt zoals de externe duistere macht het dicteert is niet nieuw. Een ongekozen heksenpartij binnen de landgrenzen die de scepter zwaait om hier dood en verderf te komen zaaien is dat niet iets waar jullie zelf bijzaten, kijk eens wat zich hier een drama afspeelt het schip is volledig geënterd, was het de zilverlingen waard?

jeanne
jeanne
4 jaren geleden

ik mis de mogelijkheid dit per mail naar vrienden te sturen op facbook mag ik niet meer. een envelopje graag,

Edward
Edward
4 jaren geleden

Deze heks is hier neergezet om de WEF agenda in Nederland door te voeren. Niet meer niet minder. Wat zijn dat toch voor mensen die op de heksenpartij D66 stemmen.

Laura
Laura
4 jaren geleden

Zeer goede informatie op dit kanaal. Ook eens met Annette. En eigenlijk willen de “wel”denkende mensen heks Kaag als premier.
Maar wat mij steeds meer verbaast is de omvang van het aantal mensen dat bewust of half bewust meewerkt aan de griezel-agenda van de “reptieliërs”. Ik begin de theorie van Icke minder onwaarschijnlijk te vinden.
Maar bij om concreet te blijven: hoe kunnen degenen die onwetend eraan meedoen ingelicht worden? En hoe het publiek te bereiken? Iedereen kan in het klein in z’n omgeving iets doen. Maar de Media moeten onder druk worden gezet. Zojn er geen sociale wetenschappers/ psychologen die een strategie kunnen ontwerpen?

Meneertje Tafelkleed
Meneertje Tafelkleed
4 jaren geleden

Dit is vooral geen goed nieuws voor de kwetsbaren in onze samenleving. Dan krijg je nog meer “links is fout” retoriek, en krijgen we nog meer rechts in de politiek en rechtse besluitvormingen. Dat zorgt ervoor dat sociaal economische omstandigheden alleen maar verslechteren voor zij die het al moeilijk hebben. Hier hoor ik niemand over en zelfs ontkennen die op de VVD, PVV, FvD, enz stemmen. Nu zullen velen hier zeggen “stemmen heeft toch geen zin” of met name de laatste twee partijen toch bejubelen. Waardoor ik het gevoel krijg dat dit ook allemaal pure strategie is om een echte onderklasse te creëren, en het uithollen en zelfs vernietiging van de middenklasse. Net als al dat woke gedoe, is de huidige polarisatie toch echt wel opzettelijk in gang gezet. Ik geloof niet in een groots elitair clubje dat de touwtjes in handen heeft. Wel in meerdere clubjes die de wereld als spelbord zien, en mensen als pionnetjes. En het allemaal niet meer dan een onderlinge competitie is

Mirjohn
Mirjohn
4 jaren geleden

Corruptie ten top! E n dit is nog maar het topje in deze corrupte top. En nu al verliezen ze één voor één hun ware gezicht. Ze zouden met z’n allen uit hun ambt moeten worden gezet, een land dienen met deze instelling is weerzinwekkend!!

Zoekenvind
Zoekenvind
4 jaren geleden

Alles wat bij NPO werkt doet mee aan deze ellende.

Nadenker
Nadenker
4 jaren geleden

Deze héle scene voeld als een mega afleiding van wat vandaag écht belangrijk is!
Laat de hele tweede kamer zich nu optimaal bezig houden met de behandeling van het WPG wetsvoorstel waar vanavond over nagedacht moet worden.
Daarin worden privicy grondrechten onderuit gehaald van alle burgers als ze niet meegaan in de maatregelen rond de corona besmettingspandemie.

Piet
Piet
4 jaren geleden

Top Martin Bosma , dat je dit aan de orde stelt. Het is een bekend iets dat als je objectief bent dit zelf ook kunt zien. Maar hoe ga je iets veranderen dat beheerst wordt door geld en macht. Het blijft nog steeds een regel: Wie het geld heeft, heeft de macht en wie de macht heeft, bepaald wat er gebeurd, in het klein maar ook in het groot.

Jap
Jap
4 jaren geleden

Een slechte b-film is geloofwaardiger dan wat er nu gebeurd en dat zegt wat over de gemiddelde Nederlander.

Ertje
Ertje
4 jaren geleden

is het niet normaal dat je een documentaire waar je zelf in zit eerst ook zelf ziet?

Christien
Christien
4 jaren geleden

ZEG STOP.

Wij allemaal, samen kunnen wij dit.
Sta op nu het nog kan.

Het leugentijdperk
Het leugentijdperk
4 jaren geleden

Bepaalde kenmerken wijzen erop dat er zelfs mag worden getwijfeld aan het gegeven dat Sigrid Kaag als meisje ter wereld kwam, ondanks dat er wordt beweerd dat het kinderen heeft, deze kunnen namelijk evenzogoed geadopteerd zijn.

Niet dat het verder ook maar iets uit zou maken, want het gaat om de ziel, het goede, reine of het kwade, boosaardige wat huist in het lijf. Het lijf is slechts de buitenkant; tijdelijk en opschmuck en gaat het om de bezieling/ziel en het altaar.

De huidige regerende politici zijn niets anders dan laag en geslepen en daarmee zielige, domme en verloren zielen, onderdeel en instrument van de hoer van Babylon. Kwaad- en boosaardige zielen die mede de weg voorbereiden naar de grote finale, de armageddon en ieders ondergang, ook hun eigen.

Te triest voor woorden
Te triest voor woorden
4 jaren geleden

Een hele dubieuze enge door en door slechte vrouw.
Zij is heel gevaarlijk

Jeff
Jeff
4 jaren geleden

VPRO, ooit de stem van progressief NL, die alles in twijfel trok …. maar ja, das war ein mahl.

nooit meer zwijgen
nooit meer zwijgen
4 jaren geleden

Wij die die wakker zijn wisten dit al jaren!
Dit gaat overduidelijk over verboden staatspropaganda.

Sjefke
Sjefke
4 jaren geleden

Helaas is de hele politiek en de media in handen van de paar procent die alles op de aarde bezit!
Ze kopen of chanteren iedereen, zodat we geen politici meer hebben die voor hun kiezers opkomen!
Ze leveren ons totaal uit aan de illuminatie, door de prikken worden we apparaten in het bezit van hen!
We mogen straks al ons bezit inleveren voor een sober basisinkomen om een rechtvaardigere wereld te creëren!
Wij mogen als digitale slaven door het leven met een Social credit systeem zoals in China, met strafpunten als je niet goed gehoorzaamd tot heropvoedingskampen toe!
Dit is wat onze volksverlakkers met ons willen laten gebeuren, de partijleiders zijn allen lid van het wereld economic forum die dit allemaal al jaren voorbereid hebben en het nu aan het uitvoeren zijn!
De Corona Plandemie is daar het startsignaal van, nu krijgen ze, (door goedwerkende medicijnen te verbieden) de kans om iedereen deel te laten nemen aan een medisch experiment om de aarde te depopuliseren!
Tevens om van de rest slaven te maken!
De gevolgen van de vaccinaties beginnen al duidelijk te worden, de door het vaccin veroorzaakte besmettingen nemen al toe!! Ze noemen dit de D variant.
Dit zelfs in de zomer wanneer er normaal een zeer sterke afname zou zijn!
Ik vrees dat de kritische artsen gelijk zullen krijgen dat er in de winter door het vaccineren duizenden doden zullen vallen!
Dit zal vanzelfsprekend aan de ongevaccineerden, die het niet krijgen liggen!
In Engeland spelen ze hier al op in door een ruimte te willen huren voor 4 jaar om daar een grote hoeveelheid lijken op te kunnen bergen!
Het is toch wel duidelijk als je dat nu al plant dat dit geen toeval is, maar bij het grote plan hoort, bevolkingsvermindering!
Het trieste is dat de partijleiders hiervan op de hoogte moeten zijn, hoe kan het anders dat ze dit in Engeland wel zijn.
Het is te hopen dat ze voor dit smerige werk goed betaald worden, of ze zijn chantabel door hun gedrag, waardoor ze dit wel moeten doen!
Ik vrees, door allerlei geruchten dat het laatste het geval is!
De enige wijze om hieruit te komen is dat het land weer in handen van het volk komt wat toch de bedoeling is van onze democratie!
Wat we nu hebben is in ieder geval een dictatuur van de ergste soort.
Laten we hopen dat er tribunalen komen om de mensen die dit veroorzaken te straffen.

KATO
KATO
4 jaren geleden

Wanneer ruim 50 0/0 procent Nederlanders en de rest van de wereldbevolking wakker worden , zijn ze vrijheid en gezondheid kwijt .

Ruudnim
Ruudnim
4 jaren geleden

Wen er maar aan, denk maar niet dat er ook maar iets gaat veranderen, ja een beetje in de marge, voor de show.
Jullie kijken allemaal naar het zoveelste bedrijf van de voorstelling. Niemand heeft werkelijk invloed op het al geschreven script.

Henk Albarda, Amsterdam
Henk Albarda, Amsterdam
4 jaren geleden

Inhoud artikel bekend, maar zeer gelukkig dat Martin Bosman nog eens flink uithaalt. Het is nooit te laat om dit kwaad alsnog te bestrijden.
Daarnaast ben ik het diverse reaguurders niet eens dat de Nederlander het wel prima vind.
Kennelijk wenst men hier te geloven dat de nos, nu.nl en de msm klakkeloos door Nederland worden geloofd.
Waarom is de oplage van de msm dan de afgelopen 10 jaar ongelooflijk gedaald en NIET met digitale abonnementen gelijkgetrokken of winst behaald?
De meerderheid is een zwijgende meerderheid. Het zijn altijd slechts enkele tientallen of honderden die net als wij hier, reageren.

Henk Albarda, Amsterdam
Henk Albarda, Amsterdam
4 jaren geleden

Vorig jaar is door diverse bronnen op een rij gezet welke bezoekers van welke partijen in onze beruchte ‘klets’ programmas op mochten treden. Dat bleek voor zon 40 % d66 te zijn, dan nog overige linkse partijen de nu Groen Links en D66 VVD en tenslotte, vortdurend in de rede gevallen, PVV, FvD.
Ik erken dat ik tot moment niet wist hoe erg het was. Nu wel. Ik kijk GEEN NPO, lees uitsluitend via een ‘bemiddelaar’ artikelen van nu.nl, en hoor wel eens wat van een kennis die, hoe naief, Volt is gaan kiezen.

FYI
FYI
4 jaren geleden

Sigrid Kaag, de vleesgeworden doos van pandora.

Ron Swart
Ron Swart
4 jaren geleden

Martin Bosma (1964 en kamerlid sinds 2006) heeft in maart van dit jaar weer trouw beloofd aan de koning en speelt derhalve zijn rol als trouwe dienaar van de cabal/ Deep State / Novus Ordo Seclorum.

Frank
Frank
4 jaren geleden

Haha….. wie dat nu nog gelooft dat media en politiek onafhankelijk van elkaar zijn man man….. wordt wakker alle politiek en media waar ook ter wereld is niet onafhankelijk.

FYI
FYI
4 jaren geleden

Dit is geen documentaire, maar een ordinair reclamefilmpje.
De npo is verworden tot schaamteloze ddr-televisie.

salvar
salvar
4 jaren geleden

de trein dendert door.
even het gepeupel op vakantie sturen.
even het gepeupel voetbal laten kijken.
even het gepeupel tennis laten kijken.
even de teugels laten vieren.

en caesar zag dat het goed was.
geef het gepeupel brood en spelen zodat wij ons werk kunnen voortzetten zonder het gemauw van het gepeupel.

trouwens het maakt het gepeupel niets uit wat ze uithalen.

zomer voorbij dan gaat het zootje weer los in denhaag.
muilkorf voor.
lockdown.
misschien (het kan ook te vroeg zijn) opgesloten in een district , alleen nog boodschappen doen.
dit zal het topje van de ijsberg zijn en je wil niet weten wat ons met die kaag te wachten staat.
definitie van iemand uit de club van d666.
gevoelloos
moord neigingen.
geen medeleven
totaal van de put gerukt
de rest vul zelf maar in ……………

alles wat we hebben meegemaakt in 1,5 jaar tijd is de nederlandse burger tot een diepte punt gezonken , hoe kan je je laten bedriegen , afmaken en vernederen door rond te lopen (nu even niet) met een muilkorf.

groetjes uit nijmegen.

wolfje168
wolfje168
4 jaren geleden

Nieuwe verkiezingen uitschrijven. De bezigheidstherapie bij uitstek voor het klootjesvolk.

Marleen
Marleen
4 jaren geleden

Ik wilde dit plaatsen op Facebook..maar mag er 3 dagen niet op…zegt genoeg. Toch !!!?

Niemand.
Niemand.
4 jaren geleden

Kots is het.

t de vries
t de vries
4 jaren geleden

Je kan je gaan afvragen ,hoe en door wie is deze heks geparachuteerd in de nederlandse politiek en nog wel bij D66.Oke haar elitaire optreden en arrogantie passen daar zeker .Maar ,zij heeft niets met nederland en zijn bewoners ,althans de autochtone nederlander maar dat even daar gelaten .Zij als zij intreder na een aanbieding voor een ministerschap werd lid van deze partij .Waar na een jetten mocht af gaan door de zij deur ,en zij tot partij leidster werd gepromoveerd .Met alle gevolgen van dien ,het debacle met de porno advokaat haar nieuwe politiek geen achterkamers meer haar neer kijken op zo wel mede kamerleden en coalitiegenoten .Haar zo genaamde opkomen voor een schone maatschappij door minder te vliegen .Ja voor ons de gemiddelde nederlander en niet voor haar .En nu dan het promotiefilmpje om het bed even op te schudden in haar voordeel met medewerking van de vpro en de npo .en de schrijvende pers niet te vergeten .Men kan zich gaan afvragen hoe kan dit wie of wat zit hier achter ,haar verleden met de vingerwijzing naar de connectie via haar echtgenoot met el fatta en arrafat .Waar hij een innige connectie mee had,en na zijn overlijden zeker mee gedeeld heeft in de erfenis .Want die gehele kliek het heeft verzwegen dat arrafat al een poosje dood was om de centen te verdelen .En waar ook wel eens een klein onderzoekje naar gedaan zou moeten aangaande de lijntjes via kaag haar gulle giften naar organisaties met een dubieuse basis waar ook meneer kaag banden mee heeft .Je gaat je afvragen hoe lopen deze financieringen via wie via welke lijnen ,waarom ging zij door ook na dat bekent was dat het om organisaties ging met banden met terroristiese groeperingen .Ook haar aanvallen op trump over rassistiese uitlatingen klopte van geen kant maar werd zonder enige controle van haar achterban geponeerd .Wij zullen maar aan nemen dat deze elitaire heks niet in haar eerste leugen gestikt is plus haar in de eerste instantie anderen voor de bus gooien inplaats zelf de schuld op zich te nemen maar indien ze er niet meer onder uit kan zich op eens toch schuldig voelt .Een mooi stel rutte en zij twee leugenaars die allebei niets met ons land op hebben dat beloofd wat voor de toekomst zeker met het zo veelste dicht getimmerde beleid ,al de partijen zullen gewoon aanschuiven en het accepteren .

frederika
frederika
4 jaren geleden

Zijn er echt nog mensen die geloven dat de NPO onafhankelijk is!

xc
xc
4 jaren geleden

woke not wake

Back to top button
80
0
We lezen graag je reactie!x