De Amerikaanse overheid heeft geprobeerd een ooggetuige van de aanslagen op 11 september 2001 het zwijgen op te leggen.
“Vlak voordat het vliegtuig het gebouw raakte was een explosie te horen in de kelder. Ze wilden niet dat ik erover sprak,” zei William Rodriguez, die als conciërge meer dan 20 jaar werkzaam was in de noordtoren van het WTC.
Rodriguez redde op de bewuste dag tenminste 15 mensen. Hij hielp de brandweerlieden om duizenden mensen uit de torens te halen en zamelde nadien 122 miljoen dollar (90 miljoen euro) in voor de slachtoffers van 9/11.
Compensatiefonds
“Mijn verhaal haalt het nieuws niet omdat het vanwege de explosie in feite de officiële versie van de gebeurtenissen onderuit haalt,” zei Rodriguez. Hij voegde toe dat de Amerikaanse regering Osama bin Laden trainde en de Afghaanse rebellen steunde in de strijd tegen de Russen.
“Ik heb een interview afgenomen met een voormalig FBI-directeur die voor de camera vertelde dat hij Osama bin Laden in de Verenigde Staten had ontmoet en hielp om voor 155 miljoen dollar (115 miljoen euro) aan wapens aan de Afghaanse rebellen te leveren,” zei de oud-conciërge.
Rodriguez onthulde verder dat de Amerikaanse regering een compensatiefonds opende voor slachtoffers die maximaal 3 miljoen dollar (2,2 miljoen euro) kregen als ze ervoor kozen om de overheid niet aan te klagen.
Bron: Presstv.com
Gerelateerd:
- VS bouwt ondergronds complex in Israël genaamd ‘Site 911’
- Eerste Hollywoodfilm over 9/11 als inside job
- Tram 9 botst op 9/11 op lijn 11
- ‘Internationaal Strafhof moet 9/11 onderzoeken’
- 9/11: Explosief Bewijs – experts aan het woord (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Schokkend interview: EU wordt zonder toestemming van de burgers veranderd in ondemocratische superstaat
Aliens bevinden zich recht onder onze neus. Deze NASA-partner doet opmerkelijke uitspraken
Maakte bondskanselier Merkel een selfie met aanslagpleger Brussel?
Bekende radiopresentator noemde vaccinweigeraars ‘idioten’ en zo zit hij er nu bij
Duurt deze ellende nog 7 jaar?
Mexicaanse UFO-groep: “We worden bezocht door ruimtewezens”
Het geheime bankiersgenootschap (video)
Coronapil van Pfizer ‘is één van de giftigste medicijnen die we hebben’
Grondlegger van de medische oncologie sterft door routinevaccinatie. Dit deed de prik met zijn lichaam