Mens en Dier

Klimaatminister Hermans gefileerd op sociale media na uitspraak over ‘koolstofverwijdering’: ‘Doe groep 8 nog eens over’

Help mee door deze info met jouw vrienden op je social media te delen!

Minister van Klimaat en Groene Groei Sophie Hermans (VVD) wordt op sociale media snoeihard aangepakt. Ze slingerde vrijdag een bizarre tweet de wereld in: “Koolstofverwijdering helpt om broeikasgassen te verminderen en biedt kansen voor innovatie en onze economie.”

Haar ministerie schreef daarnaast: “Het kabinet zet vol in op koolstofverwijdering. Dat is belangrijk om klimaatverandering tegen te gaan en het biedt kansen voor de economie.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---

De tweet van Hermans werd in vijf dagen tijd slechts 28 keer geliket. Tegelijkertijd werd ze bedolven onder kritiek: bijna 1000 vrijwel uitsluitend negatieve reacties.

Zonder koolstof bestaan we niet

Geograaf Hans van Tellingen adviseert de minister groep 8 nog eens over te doen. “Daarin […] hoorde ik voor het eerst over fotosynthese. Fantastisch spul, dat koolstof. Zonder CO2 geen leven. Het is geen gif. Het is een onmisbaar levenselixer.”

“Als deze beschaving ooit nog eens wordt opgegraven, en ze ontcijferen de krankzinnigheid van nu, ontstaat er onenigheid onder archeologen. Dit geloven ze niet. Het tijdperk zal worden gekenmerkt als doldwaze periode,” voorziet Wob-onderzoeker Cees van den Bos.

“Zou ze weten dat het lichaam voor 18 procent uit koolstof bestaat?” vraagt statisticus Herman Steigstra. “Dus zonder koolstof bestaan we niet.”

“Met 8 miljard mensen loopt er dus 120 miljard kilo koolstof op onze aarde rond. Dat zijn alleen al de mensen. Dan heb je nog apen, haringen, bomen, nog even doorgaan? Gaan we dit innovatief verwijderen?”

Ongekende tsunami

Het kabinet houdt rekening met een jaarlijkse bijdrage van 20 tot 25 megaton koolstofverwijdering per jaar in Nederland tussen 2040 en 2050. Opgevangen koolstof wordt opgeslagen onder de grond, bijvoorbeeld in lege gasvelden.

Om de doelstellingen te realiseren, moeten er dagelijks 10 volgeladen tankerschepen met CO2 uitvaren, becijferde Steigstra. Daarvoor is een speciale haven nodig. Dan hebben we zo’n 20 grote tankerschepen nodig. Die kosten rond de 100 miljoen euro per stuk. We praten al met al dus over een project van vele miljarden met een onduidelijke opbrengst.

“Dan is er natuurlijk het risico dat de bodem van de Noordzee die druk niet kan weerstaan. Een ongekende tsunami zal ons lot zijn. Die van 2004 verbleekt erbij,” waarschuwt Steigstra.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 165 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit belangrijk?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

112 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Jan Deeg
Jan Deeg
1 maand geleden

De enige CO2 die schadelijk is voor de mensheid, bevindt zich in de loze ruimte in dat peuterbrein van Sophietje de tassendrager. Ze is de belichaming van de pratende trekpop.

Herman R
Herman R
1 maand geleden

Stop met de klimaatnonsens!

Johann
Johann
1 maand geleden

Laat die troela maar teruggaan naar het voorlees clubje van groep 8, moet ze wel eerst goed leren lezen, anders komt er alleen nonsens uit haar mond.

Dwarsje
Dwarsje
1 maand geleden

Het is hier al veelvuldig aan de orde gekomen hoe intelligent ons landelijk bestuur is in navolging en onder betutteling van de EU, VN en noem al die geldverslindende hobbyclubs maar op. Ik vind het steeds leuker worden met die clowneske figuren aan het bewind. Zat ik vroeger elke week met smart te wachten op de nieuwe Donald Duck, nu wacht ik het ene Twitter- of 9FNews bericht af. Elke dag zonder prik en met deze topartiesten van het Binnenhof kan ons humeur niet meer stuk. Ik wacht met smart het volgende sketchje af waarbij André van Duin zijn vingers aflikt.

Roos
Roos
1 maand geleden

Ik ben dat mens zo zat met haar domme praat. Ik kan bij een debat met haar nauwelijks mijn weerzin onderdrukken.
Laat ze snel van het toneel daar in DH verdwijnen.

EU kills
EU kills
1 maand geleden

Das weer een plan van ene meneer Gates dat uitgerold wordt, zo doorzichtig weer.

Ron
Ron
1 maand geleden

Volgens mij heeft sophie alleen maar lompschool gehad.
Dat wijf word steeds maar gekker, haar hersens nou ja als ze die nog heeft zijn behoorlijk aangetast net als de rest van de regering. Heel de regering maakt zich belachelijk. Klimaat en stikstof hahahaha.

Anne Schotanus
Anne Schotanus
1 maand geleden

Zielig hoor dat je daar als minister staat te prediken als een kind die de lagere school nog niet heeft afgemaakt.

Johan Bosman
Johan Bosman
1 maand geleden

Zo gekozen, zo gekregen: Nederland is een psychiatrische inrichting en de gevaarlijkste patiënten zitten in de regering.

Prikkienie
Prikkienie
1 maand geleden

Die enge breinaald heeft nog noooooit iets goed gezegd, ja als je dochter bent van…….,
dan krijg je een kruiwagen, ook al functioneer je niet!! Beter maar een andere baan zoeken??

Carla
Carla
1 maand geleden

Decarbonisatie is depopulatie.

Dutch warrior
Dutch warrior
1 maand geleden

Alleen maar op internet, tsja. Dan gaat er niet zoveel veranderen

Dandy
Dandy
1 maand geleden

Aah zo noemen ze ons tegenwoordig dus…
Koolstof wat opgeruimd moet worden onder de grond

anna
anna
1 maand geleden

Het pensioenfonds van zorg en welzijn wil ook de opslag van CO2 in de oude gasvelden gaan financieren. Lekkere duurzame investeringen, ofterwel doei pensioengeld.
Bomen planten zou een beter plan zijn, maar die optie staat niet in hun SCRIPT!

RoberT
RoberT
1 maand geleden

Als we eens beginnen met al die CO2 uitstotende klimaatidioten onder de grond te stoppen .Dat scheelt al een stuk en de rest van de wereld heeft wat meer rust.

Jef
Jef
1 maand geleden

Weet je wat de echte boosdoener is voor dit soort mensachtigen; Zuurstof.

NooT
NooT
1 maand geleden

Ze hebben de domste wichten op die ministersposten gezet, Hermans, Faber, Wiersma, et cetera.
Alles moet kaput.

Julia
Julia
1 maand geleden

Dat het Haagse addergebroed overspoeld is met zogenoemde ministers die continu aan een stoelendans doen ene keer minister klimaat ander keer minister wonen en vervolgens minister volksgezondheid kortom het is een stoelendans waar al die falende poppetjes op worden doorgeschoven zonder enige kennis van zaken. Een zwemdiploma is vandaag de dag genoeg om een vet betaalde functie te bezetten als men maar uit de vriendencarroussel komt. Hermans klimaat een grotere onbenul kun je niet hebben. Maar ja wat verbaast een weldenkend mens nog wel in het landje van de gekke Henkies.Tijd voor een hele grote schoonmaak binnen die Haagse kliek en er voor zorgen dat er deskundigen op de plaats wordt gezet. Alles faalt in dit landje het is een grote wanorde en wanbeleid. Het kost ons wel bakken met geld maar de prestaties zijn ver onder nul. Noem mij maar eens één minister die daadwerkelijk verstand van zaken heeft.

MARKIEZ
MARKIEZ
1 maand geleden

Wat een domme sufkut die Hermans. Totaal geen kennis te bespeuren over stikstof en koolstof.

ludo
ludo
1 maand geleden

Het kabinet houdt rekening met een jaarlijkse bijdrage van 20 tot 25 megaton koolstofverwijdering per jaar in Nederland tussen 2040 en 2050. Opgevangen koolstof wordt opgeslagen onder de grond, bijvoorbeeld in lege gasvelden.

zoeken ze dan zoveel mensen te doden en een massagraf in de lege grasvelden te maken?

Dushi
Dushi
1 maand geleden

Er is verwarring over stikstof en CO2.
Er wordt stikstof gezegd en CO2 bedoeld, echter dit zijn 2 verschillende dingen.
De chemische formule van stikstof is N2.
De chemische formule van koolstofdioxide is CO2.
Zoals in het artikel weergegeven is CO2 een van de belangrijkste elementen in de natuur om te leven (manifesteren van het “lichaam”).

Volgens mij is dit een gevalltje “kleren van de keizer”, tenzij ze echt alles wat leeft (de koolstofbommetjes op de aarde) willen verwijderen. Andere agenda, zal wel een complot zijn 😉

Hans
Hans
1 maand geleden

Koolstofverwijdering = de-populatie agenda.

tbja
tbja
1 maand geleden

ja laten we ook alle andere stoffen uit de lucht opvangen! zoals helium en ozon.en euh…

Anja Heij
Anja Heij
1 maand geleden

Veel koolstof = veel bomen en planten = afkoeling.

Weinig koolstof = géén Groene Groei = opwarming; kijk maar naar het temperatuurverschil op een mooie dag tussen een asfaldstad en een natuurgebied.

Koolstof oppotten onder de grond is voor zover ik weet heel explosiegevoelig. Alsof we nog niet genoeg aardbewegingen hebben. Die ook weer warmte de lucht inslingeren.

De zuurstof die planten via fotosynthese d.m.v. koolstof produceren, kunnen wij mensen weer gebruiken om met een frisse blik naar de realiteit te kijken.
Ik raad mevrouw Hermans zuurstoftherapie aan.

Bertus073
Bertus073
1 maand geleden

Wat doet dit huppelkutje in godsnaam op een ministerspost. De onzin en leugens die zij uitkraamt zijn tenenkrommend….en dat krijgt ook nog eens een salaris waar de de doorsnee burger jaren voor moet werken!!

Thoughtful
Thoughtful
1 maand geleden

Op een paar uitzonderingen na, kom je alleen in die slaapkamer als nog te stom bent om voor de duvel te dansen.

Joop
Joop
1 maand geleden

Knettergek de tasjesdrager een echte nazi bevel is bevel soort hoer alhoewel dit soort gun je niemand.

de waarheid is in zicht
de waarheid is in zicht
1 maand geleden

allemaal prachtig dit
wij kunnen hier wel met z’n allen in de tweede kamer zitten
ik weet zeker dat wij het beter kunnen!!

wat een dom wijf is het toch
echt niet te geloven.
dus als ik het goed begrijp wil ze ons verwijderen.

ik zeg succes met de covid prik was het ook al niet gelukt
kom maar op!

nico
nico
1 maand geleden

Briljant 25 megaton van de 52,4 gigaton opslaan, dat is 0,05% van de totale uitstoot. Ze gaat zeker veel met jetje om. Even voor haar 1 megaton=1.000.000 ton en 1 gigaton=1.000.000.000 ton. een ton=1000 kg.

Itsme
Itsme
1 maand geleden

Zuurstof tekort in haar hersenen, goh!?

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 maand geleden

Koolstof dat ben jezelf. Dom dom onnozel kuiken. Ze worden uitgezocht op domheid en manipuleerbaarheid. Klimaatminister? Het werkt op mijn lachspieren als het niet zo triest zou zijn. Het is een biljoenen bedrog.

Verontruste burger
Verontruste burger
1 maand geleden

Co2 bevat o2, zuurstof, zonder zuurstof geen leven, bomen zetten co2 om in een boom en o2/ zuurstof. De minister kan beter veel herbebossingsprojecten starten; minder co2 en mooier groen, win win situatie

PWM
PWM
1 maand geleden

“Koolstofverwijdering” Ik dacht ze wil zeker de mijnen in Limburg weer opendoen om de koolstof uit de bodem te verwijderen, tevens goed om stroom op te wekken…

Bentwood
Bentwood
1 maand geleden

Ach ik neem aan dat die schepen hun eigen co2 uitstoot opvangen OF op accu’s varen OF met een verlengsnoer dus ik zie het probleem niet.

Ingmur
Ingmur
1 maand geleden

“Zou ze weten dat het lichaam voor 18 procent uit koolstof bestaat?”
Achtermekaar verwijderen dan, tesamen mer die andere 82 nutteloze %

SLIVOVITS
SLIVOVITS
1 maand geleden

Het wordt nu echt tijd dat dit kabinet optieft

Laatste Harmonicaan
Laatste Harmonicaan
1 maand geleden

Als alle politici stoppen met ademen is het opgelost..

telvanni
telvanni
1 maand geleden

Dit anti-menselijke beleid waar ze geen verantwoording voor nemen, waar wij inmiddels het verantwoording wel beginnen te eisen, wordt voor hun als een bedreiging gezien, zo rolt het balletje ongeveer.

Paling
Paling
1 maand geleden

VVD, stuur de leden op cursus, jullie slaan met dit persoon een modder figuur.

Bram
Bram
1 maand geleden

Het sullige meisje bedoelt met koolstof eigenlijk kool(stof)dioxide. Die laatste zou door onze schuld het klimaat zodanig beinvloeden dat straks (?) de aarde kookt !
Het meisje doet ook maar wat haar is opgedragen, en ze wil het baantje wel behouden hoor !

Geurtje
Geurtje
1 maand geleden

Groep 8 nog maar eens over doen ?
Ik zou nog in een lagere groep beginnen.
Of denken we dat deze Sophie wel tot drie kan tellen?

-Tuup-
-Tuup-
1 maand geleden

Het probleem is nog niet een die malloot die dit verkondigt maar de uitvoerders in elk gemeentehuis die hier gehoor aan geven.

Liek
Liek
1 maand geleden

Dat mens moet eens een biologieboek opendoen dan zal ze vanzelf lezen dat CO2 voedsel is voor planten/bomen en dat die het weer omzetten in zuurstof wat wij nodig hebben. Bbomen planten dus

Marinier
Marinier
1 maand geleden

Die hele fam. Hermans is van lotje getikt.
Het enige waar ze goed in zijn, is liegen, liegen, liegen, en nog eens liegen.
Ze hebben een graad gehaald in het verkopen van leugens.
Het vervelende is dat ze zo vaak liegen dat ze er zelf in gaan geloven en voor hen een leugen de werkelijkheid is geworden.

Tom Poes
Tom Poes
1 maand geleden

de WAANZIN regeert. Met geen DANK aan de lafhartige partijen: PVV,BBB,NSC, en de VVD. De POLITIEK lost NIETS op, wel wauwelen erover, maar oplossen NADA!

Spooked
Spooked
1 maand geleden

Ik had de reacties van de week al gelezen, zeer vermakelijk!

........
........
1 maand geleden

Het is geen verspreking, wij, het goyim zijn de Co2 die ze willen reduceren. De Bijbel is heel duidelijk,
een vierde gaat verdwijnen, 2 a 3 miljard zal de komende tien jaar het loodje leggen.

Perisma
Perisma
1 maand geleden

Ze heeft zeker ook al een plannetje klaarliggen om zuurstofbelasting te implementeren.

imke
imke
1 maand geleden

Co2 vermindering is het plan van de doodscult. Dit soort handpoppen zijn de eerste die straks gaan vallen. Te grote egotrippers om dat in de gaten te hebben.

Estherretje
Estherretje
1 maand geleden

Hermans zal wel ziek zijn er is een stroomstoring in den haag

Rinus
Rinus
1 maand geleden

Pak aub de dwangbuis voor deze zieke vrouw

koddebeier
koddebeier
1 maand geleden

Hoe stop je deze politieke onbenullen, ze zijn gevaarlijk.

JanK
JanK
1 maand geleden

Please back to reality sophie als het in nederlands te moeilijk voor haar is.

Marianna
Marianna
1 maand geleden

deze mensen zijn de uitvoerders van de plannen van de wereldmacht, het is daarbij een voordeel als je niets weet over de onderwerpen die verdedigd moeten worden.
om niet het risico te lopen dat je onderweg in de woordenbrij enig besef krijgt van wat je zegt.

hoe lang nog?

Johan Bosman
Johan Bosman
1 maand geleden

Dat domme wijf (want zes jaar gedaan over haar studie politicologie) en haar even achterlijke collega’s weten niet dat je koolstof niet kunt verwijderen. Je kunt koolstof hoogstens verplaatsen. Koolstof verwijderen is absoluut onzin: we kunnen geen energie maken of vernietigen en -materie is energie!- dus ook geen materie maken of vernietigen. Zelfs bij de verbranding van koolstof aan zuurstof ontstaan kooldioxide (bij volledige verbranding) of koolmonoxide (bij onvolledige verbranding) maar alle koolstofatomen blijven gewoon bestaan. Laat je dus niet door die charlatans voor de gek houden mensen:

JE KUNT KOOLSTOF NIET VERWIJDEREN!

zona
zona
1 maand geleden

Wat een dombo!!

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
1 maand geleden

Misschien is die tsunami juist het plan?

Caat
Caat
1 maand geleden

Ik blijf het zeggen,ze worden gekozen op een IQ niet hoger dan een stoeptegel.Het ergste is wij betalen die usefull idiots.

rudeboybuster
rudeboybuster
1 maand geleden

Aha koolstof verwijdering dus daarom die depopulatie prikken. Wij zijn de doelgroep en inderdaad word dat resterende koolstof dan netjes in de grond begraven of toch weer milieuonvriendelijk verbrand .

Marco
Marco
1 maand geleden

Poeh, we hebben toch een stel debielen in Den Haag zitten zeg, zie daar maar eens vanaf te komen, temeer daar we tevens opgescheept zitten met een bevolking die niet in slaap is, maar in een diepe coma ligt.

Marc
Marc
1 maand geleden

Het gemiddelde IQ in de 2e slaapkamer lijkt onder de 65 te zijn gezakt…………en dat zooitje dient ons te besturen.

Oleehop
Oleehop
1 maand geleden

En dan te weten dat er maar 0,04% co2 in de lucht zit. Deze politiek met dit soort figuren er in is echt om te huilen.

Sue
Sue
1 maand geleden

Die tekorten in de staatskas kunnen worden opgevuld met de miljarden die nu aan ONZINNIGE UITGAVEN worden besteed. DOOR MENSEN ZOALS DEZE T… MET EEN GAT IN HAAR HAND.

Mensen moeten meer voor hun dagelijkse boodschappen en levensonderhoud betalen omdat dit soort lui hersenloos regeren. ????

de eerlijke kijk op
de eerlijke kijk op
1 maand geleden

Miep Hermans terug naar de kleuterschool, je let nu niet eens op
toen ook al niet, begin bij een cursus over klimaat bij Marcel Crok
Hij kan jou heel misschien iets bij brengen indien er toch enige
hersen cellen bij jouw worden aangetroffen.( zal niet )
Anders zie ik het somber in en zal je toch weer de tas van Rutte
moeten gaan dragen.

longrider1919@hotmail.com
1 maand geleden

Met koolstof, bedoeld de cabal u.

Co2 reductie betekent minder mensen en dieren. Kortom de depopulatie agenda onder een andere noemer. Een onschuldige noemer die iedereen zou winnen steunen.

Er is echter een adertje onder het gras.
Om de planeet te redden moet u verwijderd worden van de planeet.
U veroorzaakt toename van co2 door simpelweg uit te ademen.

Red de planeet door u in te zetten voor uw eigen verwijdering van de planeet.

De mini ster zet zich in voor verwijdering van zichzelf.

De mini ster is een mongool. ( Niet beledigend bedoeld overigens).

Kijk goed naar haar gezicht.
Ze is zwakbegaafd en begrijpt niet dat zij haar eigen uitroeiing ondersteund.

Ze voldoet wel aan een van de belangrijkste criteria voor hoge functies, men moet ongeschikt zijn voor de functie.

Het kwaad keert alles om.

Gaia
Gaia
1 maand geleden

Als zij de koolstoffen wil verwijderen, mag ik dan de diamant hebben? Koolstof in de meest pure vorm.
En als ik alle diamant heb verwijder ik mezelf wel uit Nederland en bouw wel ergens anders een diamanten huisje.

Hoe meer CO2, hoe groener de wereld wordt!
Hoe meer CO2, hoe groener de wereld wordt!
1 maand geleden

Misschien goed als er weer eens wat mensen de straat op gaan,
een lange mars voor méér CO2…

4 horses
4 horses
1 maand geleden

Ga eten joh gek

Eric
Eric
1 maand geleden

poppenkastpop

Snappie
Snappie
1 maand geleden

Sophie is typisch een communistische minister die zich niets afvraagt maar alleen koppig blind doof en stom de beleidsbevelen opvolgt en uitvoerd.

Vvd klimastmeuk
Vvd financiën geld verkwisting
Vvd defensie oorlogspropaganda
Complete waanzin wat zij doen en schoof staat aan het hoofd van de georganiseerde geheime politieke dienst en rutte staat met de navo boven schoof en de vvd
Nederland is een gekken gesticht geworden.

Petra
Petra
1 maand geleden

Koolstofchemie en Organische Chemie zijn synoniemen van elkaar. Organische Chemie is de Chemie van alles dat leeft!

Dat had mevrouw Hermans èn het hele ministerie zich moeten realiseren voordat ze deze onzin de wereld in slingerden.

De politiek maakt zichzelf hiermee belachelijk.

BenGolem
BenGolem
1 maand geleden

Sophie Hermans de pratende breinaald van het Verbond Van Demonen.
Hier komt werkelijk geen zinnig woord uit.
Haar IQ zet ver onder dat van een baviaan (=78).
Het wordt hoog tijd dat ze in Nederland op bepaalde plaatsen het zuurstof weg gaan nemen. Zijn we eindelijk verlost van dit soort zwakzinnigheid.

Steven
Steven
1 maand geleden

“Met 8 miljard mensen loopt er dus 120 miljard kilo koolstof op onze aarde rond.”
“Koolstofverwijdering” = mensen dus!!

Iemand
Iemand
1 maand geleden

Ik wil ook zo’n baan goed betaald, en onzin verhalen vertellen kan iedereen.

CrazieWahou
CrazieWahou
1 maand geleden

Gewoon ..Lachwekkend…!!
Ze zet de politiek nog meer voor schut.
En dat is al Niets…

Verduijn
Verduijn
1 maand geleden

Bijna alles wordt gemaakt in China, moed komt van de Palestijnen, maar wat kenmerkend is voor de westerse leiders is enkel domheid of hypocrisie. FREE PALESTINE NOW.

de leugen regeert
de leugen regeert
1 maand geleden

Wat een domme gans die Hermans we hebben juist Koolstof nodig maar ja alles moet kapot van de WEF uitvoerders van de ELITE Club

Dolf van de Klundert
Dolf van de Klundert
1 maand geleden

“… lege gasvelden.”

Er zijn geen lege gasvelden.
Er zijn wel gasvelden die niet meer op de oorspronkelijke druk zitten.
Even wachten en het gas is er weer.

Dit “probleem” heeft men in Nederland bij het Porthos project.
De eigenaar, Taka, van de “lege” gasvelden claimt dat ze een verkeerde berekening of meting hebben uitgevoerd en dat ze nu meer tijd nodig hebben om het veld leeg te pompen.
Tsja.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 maand geleden

ZE HEBBEN ECHT EEN BLIK DOMME GEITEN OPENGETROKKEN! DIT DING HEEFT VOLGENS MIJ NOG NOOIT OP SCHOOL GEZETEN OMG WAT EEN GESTOORDE ZEG!

Hans J.
Hans J.
1 maand geleden

Hoe kan zo’n dombo minister worden?

Veen Maas
Veen Maas
1 maand geleden

kan dat mens niet opzouten!

dingsken
dingsken
1 maand geleden

Wie heeft belang bij de bedrijven die dat gaan doen? Hetzelfde clubje of hun aanverwanten hoogstwaarschijnlijk.

Jack
Jack
1 maand geleden

De fabeltjeskrant is geloofwaardiger dan deze nonsens!

yvja
yvja
1 maand geleden

In de goede tijd mocht JIJ opgroeien om er NU mede HET grootste zootje ernu dan van te maken!!!!

Wakkere Wandelaar
Wakkere Wandelaar
1 maand geleden

Vorige week zag ik een stuk hoe ze in de zee vele meters die een gat boren en opsluiten zodat het niet meer ontsnapt…ja is goed voor de economie he? Arbeids verschaffing! JAHAHA echt goed hoor…dat zeiden ze hier ook en wie werken hier de buitenlanders want wij zijn te duur JAHAHA Echt waar ….tjonge en dat moet regeren …alles naar de filistijnen helpen JAHAHA dat is ook werkverschaffing he?? Bah bah bah

Back to top button
112
0
We lezen graag je reactie!x