Een filmpje van oud-Kamerlid Dries Van Langenhove doet aardig wat stof opwaaien. Hij heeft een vraag voor de mensen in West-Europa die Israël vurig steunen en verdedigen, zonder dat ze daar etnische of religieuze banden mee hebben.
“Dat begrijp ik niet goed. Ik snap het niet. Wat heeft Israël ooit voor ons gedaan? Wat hebben wij eigenlijk te maken met dat conflict?” vraagt Van Langenhove.
Ik heb een vraag voor al die Vlamingen en Nederlanders die Israël zo vurig steunen. pic.twitter.com/BEsEFK2Vp1
— Dries Van Langenhove (@DVanLangenhove) October 13, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
‘Eindeloze oorlogen voeren op vraag van die zionisten’
“Joods-christelijke waarden noemen ze dat dan. Dat bestaat niet en dat heeft nooit bestaan,” stelt het ex-Kamerlid. “Lees maar eens wat die Joodse geschriften zeggen over hoe je niet-Joden, ‘de goyim’, moet behandelen.”
Hij wijst erop dat er mensen zijn die zeggen dat ze voor Joden zijn omdat die tegen de moslims zijn.
“Als je echt minder moslims wilt in Europa zouden we dan niet beter zorgen voor een stabiel Midden-Oosten? In plaats van daar eindeloze oorlogen te voeren op vraag van die zionisten? Want het zijn die oorlogen die voor een deel verantwoordelijk zijn voor die influx van zoveel migranten uit het Midden-Oosten,” stelt Van Langenhove.
Code Oranje wil vervolging verantwoordelijke bewindslieden toeslagenaffaire op agenda zetten
Koning Willem-Alexander zei in Troonrede iets opmerkelijks over Oekraïne
Karel van Wolferen: waarom BBB niet zou bestaan zonder het werk van Bayer en Monsanto
Regering kan instemmen met wetgeving zonder dat parlement akkoord is: ‘Buitengewoon problematisch’
Britse Conservatieve Partij gefinancierd door Murdoch
Klokkenluider 7 jaar onterecht opgesloten in inrichting
Berlijnse senaat bevestigt: coronatest kan geen besmetting aantonen
Trump: ‘Coronavirus zal vanzelf weggaan zonder vaccin’
Rothschild verliest rechtszaak en onthult geheime wereld van geld en politiek