Beschikten oude beschavingen over kennis van elektriciteit? Hebben ze die kennis zelf opgedaan of kregen ze hulp van buitenaardsen?
Na de ontdekking van oude batterijen in Mesopotamië en Egyptische hiërogliefen in geheime kamers met afbeeldingen van gloeilampen werd gespeculeerd dat buitenaardsen vroege beschavingen bijschoolden over elektrische technologie.
Kunnen wetenschappelijke experimenten in laboratoria aantonen dat de Piramiden van Gizeh in staat waren om energie op te wekken?
Wat weet een ingewijde van het Amerikaanse lucht- en defensieconcern Northrop Grumman over oude Chinese boekrollen met blauwdrukken van deeltjesversnellers?
Bron: History.com
Gerelateerd:
- Ancient Aliens 5: Buitenaardsen en verhullingen (video)
- Ancient Aliens 5: Geheimen van de piramides (video)
- Buitenaardsen in Peru en Bolivia (video)
- Medvedev maakte geen grap: buitenaardsen leven onder ons
- Archief geeft geheimen prijs: Buitenaardsen met farao-maskers en tsunami-bom
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Anneke werd op haar zesde slachtoffer van satanisch ritueel misbruik door Belgische elite, dit is haar verhaal
Mysterieus wezen met vierkant hoofd en dinosaurus. Deze geogliefen zijn zojuist ontdekt in Peru
Beelden: Trump valt Venezuela binnen
Marine heeft topgeheim programma voor onbekende objecten in zee. UFO-expert vertelt over zijn opmerkelijke ervaring
VIDEO: UFO-jagers claimen ‘ommuurde steden’ te hebben gevonden op Mars
“Jezus was getrouwd met prostituee en kreeg twee kinderen met haar”
MSM kunnen er niet meer omheen: artsen zien alarmerend aantal hartaanvallen bij jonge mensen
Kan de overheid beslag leggen op ons spaargeld? ‘Het antwoord daarop is anno 2025 nog veel schokkender’
Na Groot-Brittannië ook Nederland uit de EU? Nexit grote hit op social media