Buitenland

Pepijn van Houwelingen over aanslag op Nord Stream-gaspijpleidingen: ‘Waarom is dit een taboe?’

Help anderen door deze info met jouw kennissen op je socials te delen!

Eind vorige maand zijn lekken ontstaan in de Nord Stream-gaspijpleidingen, die van Rusland naar Duitsland lopen. Twee lekken in het Deense deel van de Oostzee zijn door ‘krachtige explosies’ veroorzaakt, concludeert de Deense politie.

Ook Zweden gaat ervan uit dat de lekken in het Zweedse deel van de Oostzee zijn veroorzaakt door explosies. Zo’n 50 meter aan pijpleiding is vernietigd of door de zeebodem bedekt.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

De grote vraag is nu natuurlijk wie die explosies heeft veroorzaakt. In ieder geval niet de Verenigde Staten, concludeert de Tweede Kamer op voorhand.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Motie verworpen

“Hier in Den Haag denkt men overwegend dat het vast wel Rusland zal zijn geweest. Dat Rusland z’n eigen pijpleidingen heeft opgeblazen,” zei Kamerlid Pepijn van Houwelingen (FVD). “De pijpleiding waarvan ze de toestroom elk moment kunnen stopzetten.”

De Verenigde Staten zouden die aanslag ook gepleegd kunnen hebben, merkte Van Houwelingen op. “Maar dat mag niet gezegd worden, terwijl de president van dat land heeft gezegd over die pijplijn: we will bring an end to it.”

De Amerikaanse professor Jeffrey Sachs zei op tv dat hij vermoedt dat Amerika er achter zit. “Kortom: alles wijst richting Amerika,” aldus Van Houwelingen. FVD liet een motie in stemming brengen dat Amerika niet bij voorbaat mag worden uitgesloten als dader van deze sabotageactie. Die motie werd verworpen: alleen BBB, FVD, Van Haga en SP stemden voor.

Vreemd

“Goh, is dat nou niet merkwaardig, dat de meerderheid van deze Slaapkamer nog voordat het onderzoek begonnen is van mening is dat Amerika sowieso niet betrokken kan zijn bij deze sabotageactie,” reageerde Van Houwelingen. “Wij vinden het vreemd.”

Ook oud-Kamerlid Henk Krol verbaast zich. “Toch vreemd. De uitslag van het onderzoek van Zweden naar het opblazen van de Nord Stream-pijpleiding is kennelijk zo bijzonder dat de uitslag ervan wordt aangeduid met ‘staatsgeheim’. Zelfs leden van de Duitse Bundestag mogen het niet vertrouwelijk inzien. Wat kan dit zijn?” schrijft Krol op Twitter.

4.9 111 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit artikel goed?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

123 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
2 jaren geleden

NATUURLIJK mogen de Verenigde Staten, of beter gezegd de walgelijke kliek rondom president Biden, niet de schuld krijgen. Terwijl het voor IEDEREEN, die ook maar een greintje verstand heeft, overduidelijk is.

En…. precies wat Pepijn van Houwelingen zegt: Joe Biden heeft dit maanden geleden al aangekondigd. Hoe duidelijk moeten wij het in vredesnaam nog hebben?

ALLES wat er tegenwoordig aan informatie wordt vrijgegeven door de MSM EN door regering en Tweede Kamer moet je in principe simpelweg 180 graden omdraaien.

En DAN krijg je het werkelijke verhaal.

Het idee dat Rusland ZELF zijn eigen pijplijn zou vernietigen is ronduit ridicuul en natuurlijk hebben de Verenigde Staten hier een pure winststrategie van gemaakt.

Nu kunnen ze hun eigen rotzooi aan die arme Europeanen verkopen. En dan wel met een behoorlijk prijskaartje er aan EN dan moet dat gas ook nog eens een enorme weg afleggen.

DAT is goed voor die zogenaamde CO2 uitstoot. Als het niet zo enorm schadelijk voor ons allemaal was, zou het bijna lachwekkend zijn.

Eigenlijk moet je het gewoon zó zien, dat wij, Nederland EN de rest van Europa niets meer zijn dan provincies van de duivelse macht van een select groepje Amerikanen.

Ik wil zeker niet ALLE Amerikanen over één kam scheren. Er zitten, zeker weten, ook goede bij. En dan bedoel ik natuurlijk de grote groep, die Donald Trump op de achtergrond nog steeds steunt.

Dat het grootste deel van de Tweede Kamerleden TEGEN dat voorstel van Pepijn heeft gestemd, is natuurlijk volledig in lijn der verwachtingen.

Dat MOGEN ze helemaal niet. Ze zitten allemaal gevangen in een keurslijf en kunnen hier (helaas) niet aan ontsnappen.

Maar goed…. Aan alles kan zomaar een eind komen. En dan refereer ik naar de situatie in Groot Brittannië. Die WEF puppet Liz Truss is verdwenen met haar staart tussen haar benen.

WIE VOLGT?

Ab absurd
Ab absurd
2 jaren geleden

Henk krol is 1 van de grootste dieven die er in den Haag rondloopt,jarenlang de burger bestolen ,gratis dit gratis dat want de burger betaald + de pensioen potten leeggeroofd!en nou gaat meneer schijnheilig doen..pas op die krol heeft ze achter de ellebogen!!

wakkere
wakkere
2 jaren geleden

De leden van de kartelpartijen zouden allemaal tegelijk een leugendetector op hun Hagedissenkop moeten hebben, maar dan slaan alles op error. Een voor een dan maar!!

RoberT
RoberT
2 jaren geleden

Als de VS er iets mee te maken hebben en dat komt de Europese bevolking te weten
heeft niet alleen de VS maar ook de EU , de NATO en de Nederlandse regering een groot probleem.
Het zou betekenen dat de VS moedwillig de economieën van Europa om zeep probeert te helpen. Blinken sprak kort na het nieuws over de ontploffingen al van “a great opportunity” voor de VS.

Pjotr
Pjotr
2 jaren geleden

Zelfde fenomeen in België en de rest van de EU. Benieuwd wat Europa zal doen als na 8 november de republikeinen een meerderheid in beide kamers halen en de geldkraan, de wapenleveringen aan Oekraïne, dichtdraaien.

Ryan
Ryan
2 jaren geleden

Er is geen onderzoek nodig,men weet hoe het zit ,en dus staatsgeheim.
Wij mensen moeten voor alles betalen,en zijn doen net alsof ze niet weten wat er echt aan de hand is.
We leven in een slechte film.
En de regisseur moet opgepakt worden.
En natuurlijk ook de aandeelhouders.

Grens
Grens
2 jaren geleden

Pijplijden

eddy
eddy
2 jaren geleden

Net zoals met MH 17 ook nu weer een aanslag uit de koker van de amerikaanse regering, maar mondje dicht he?!

Realist
Realist
2 jaren geleden

Amerika heeft ons in deze oorlog gegooid .
En nu hebben ze ook nog een terroristische actie op europees grondgebied uitgevoerd …..
Maar dat mag je niet zeggen hoor , volgens de meester van de kleuterklas !!!

Wakker worden!!!
Wakker worden!!!
2 jaren geleden

Loop maar door!!! Wegwezen!!! Niets te zien hier!!! Niets te zien hier!!!

Zouden ze misschien iets te verbergen hebben?!!!?
De definitieve uitslag zou wel eens globalistische gevolgen kunnen hebben….

Sherma
Sherma
2 jaren geleden

Zowel Biden als de cia hadden er al mee gedreigd. Het komt hen ook toevallig heel goed uit.
Ergens in juni was er ook een oefening met onderwater drones, volgens een tijdschrift in de VS, met VS militairen. Ook net op die locatie.
1 van de pijpleidingen is trouwens ok, en kan zelfs in gebruik genomen worden.
Ondertussen zijn Hongarije en Servië rechtstreekse leiding aan het bouwen naar Rusland, om de eu sancties te omzeilen.

Thom
Thom
2 jaren geleden

Als iets tot staatsgeheim wordt verklaard dan weet je dat het HEEL ERG STINKT !!!!
En de stank die uit de tweede kamer komt is zolangzamerhand ondraaglijk.

mokka
mokka
2 jaren geleden

Bij de schwabinet, msm is het een kwestie van andersom denken dan heb je altijd de waarheid.
En dan nog onder de tapijt proberen te vegen terwijl de stichter overduidelijk is.

Barry
Barry
2 jaren geleden

Nederland bestaat niet. Van Houwelingen vergeet dat Nederland is verkocht aan de EU en de VS. Je zult hier nooit, maar dan ook nooit iets negatiefs gaan horen richting deze. Tenzij het spul in Den Haag geruimd wordt, inclusief de aankomende opvolgers uit deze groeperingen. Maar ….. zal niet gebeuren.

Realist
Realist
2 jaren geleden

Helemaal niet vreemd, als de meeste EU lidstaten, en hier duidelijk ook Nederlandse overheid te kennen geeft dat ze onderhorig(en dan druk ik me nog netjes uit) zijn aan de VS.
En vergeet dan ook gelijk maar dat artikel 5 van NATO, want blijkbaar is het gewoon óke, dat als de leider van die organisatie bij één van zijn eigen leden, hun economische infra structuur opblaast, voor eigen gewin, kijk maar de reactie van Secretary of State Antony J. Blinken, die vond het een “unique opportunity” (goh waar hebben we dat meer gehoord? o.a. toewijdings toespraak Rutte voor zijn vriendjes) omdat zij nu de grootste LNG leverancier geworden waren, door dit voorval.

Spooked
Spooked
2 jaren geleden

Als de uitslag geheim is, weet je genoeg he.

DavidMills
DavidMills
2 jaren geleden

Het is geen Slaapkamer. Het is de Kamer van het WEF en Washington.

Jack
Jack
2 jaren geleden

Webben van leugens spinnen, druk druk druk om elk los eindje op te knopen. Tevreden met zichzelf hoe slim ze wel niet zijn. Dat ze iedereen een rad voor ogen kunnen draaien. Dat ze de macht hebben om te doen wat ze willen maar nooit verantwoording hoeven te dragen. Maar helaas is alles 1 grote illusie. Want alles wat in de duisternis bekokstoofd wordt zal op een dag vol in het licht komen te staan. God ziet alles, weet alles en op Zijn dag van wraak zal alles geopenbaard worden. Jezus zegt, “maak jullie tijd dan maar vol adderengebroed”. Spoedig zal het onheil jullie treffen. Draai je om, nog even en het is te laat.

No. 4
No. 4
2 jaren geleden

Wederom zoveel nog blinde Nederlanders. Kan wel janken. Hoe kunnen ze nou zo dom zijn en het niet zien voor wat het is?? Prik maar door mensjes. Kom je er vanzelf wel achter….

Cisca
Cisca
2 jaren geleden

We weten dat geplande activiteiten afspelen weet je dat “Europa” nu zogenaamd in overleg zijn i.v.m prijskaartje van de gas is dit een ratten streek want je kunt vragen dan wat je wilt. Kijk naar zorgpremie wij in Nederland betalen daar een gigantisch bedrag voor vergelijkbare met België Duitsland moet ik ff doorgaan? Nee we zijn wappies he?

Marco
Marco
2 jaren geleden

Geen onderzoek nodig, je hoeft alleen maar te kijken wie er voordeel bij heeft en dat is Amerika. De hele wereld weet dat allang, maar Amerika en de EU denken nog steeds iedereen zand in de ogen te kunnen strooien.

Adriana
Adriana
2 jaren geleden

waneer word rutte en ze kornuiten berecht?

Johan Duinkerken
Johan Duinkerken
2 jaren geleden

Ze weten het, ze weten het maar al te goed.
Met zulke moties kunnen ze later niet meer ontkennen dat ze het niet wisten.

Antiislam
Antiislam
2 jaren geleden

Wat een verrot zooitje

Marcow
Marcow
2 jaren geleden

De bezem moet door Den Haag .

En wat gaan wij als volk doen ?

Afwachten en dan zien wat er over ons heen gestort wordt ?
of onze toekomst veilig stellen. ?

John
John
2 jaren geleden

Als je mogelijke daders bij voorbaat uitsluit als dader, dan ben je gewoon medeplichtig.
Dan sta je aan de kant van de dader.

Mar
Mar
2 jaren geleden

overal waar die yanken komen zaaien ze dood en verderf ,

jans
jans
2 jaren geleden

Ze zijn zo voor natuur en milieu en toch wordt het leven in zee bewust vergast en gedood.
Waar zijn deze mensen toch mee bezig? Het is gewoon om te walgen, deze witte boorden criminelen.

BAVIAAN
BAVIAAN
2 jaren geleden

Het is voor 100% duidelijk dat Amerika hier achter zit…….. Zij hebben hier het meeste voordeel van, en hebben ook zeker de middelen er voor om het op te blazen……. Europa moet als economische macht terug naar het stenen tijdperk……

Fransdo
Fransdo
2 jaren geleden

Staatsgeheim? Het simpele feit dat men de uitslag van het onderzoek geheim wil houden zegt mij al genoeg. Amerika heeft het dus gedaan. De Russen hebben dus niet hun eigen pijpleiding opgeblazen omdat ze de aan-/-uitknop niet konden vinden of iets vergelijkbaars belachelijks.

Hans
Hans
2 jaren geleden

Nou, Henk, liegen kunnen de kartelpartijen intussen als de beste. Dat hebben ze geleerd van hun leermeester Mark. Het komt er op neer dat je net zo lang liegt totdat je voor je goed fatsoen niet anders meer kan dan toegeven dat het toch anders is.
En dat duurt lang want als er bewijs tegen hun leugens worden geleverd, worden er snel tegen-bewijzen georganiseerd die hun gelijk zouden ondersteunen.
Macht, roem en geld domineren in de neo-liberale samenleving waarin we nu leven. De mensen waarvoor deze liegende politici zouden moeten opkomen interesseert ze intussen niets meer. Met een paar goede leugens overtuig je ze toch wel, denken ze. Maar is dat zo?

Maria
Maria
2 jaren geleden

Dat de vs hierachter zit is voor mij geen enkele twijfel gezien de uitspraak van Biden.
Maar dat ontkennen ze natuurlijk. De pijplijn is mede betaald door Duitsland. Het was ze altijd al een doorn in het oog. Dus dit is een aanslag op een Nato lid. Ze durven dat niet te zeggen want dan is het goed hommeles.
Hier wordt een héél vies spel gespeeld. Rusland zal en moet kapot. We leven in een doortrapte en vuile wereld.

koddebeier
koddebeier
2 jaren geleden

Het merendeel in de tweede slaapkamer blijken idioten te zijn, de enige die er voordeel aan heb is de VS .
Stel sukkels.

Sherma
Sherma
2 jaren geleden

Daarnaast is er trouwens ook een aanslag gepleegd op een leiding tussen Rusland en Turkije. Wijst ook richting cia.. deze is wel tijdig onderschept.

Maria's hoop
Maria's hoop
2 jaren geleden

Aangezien alles wat Rutte en co roepen precies omgekeerd geïnterpreteerd moet worden (waarheid = leugen, wit = zwart, niet = wel etc.) is hier precies hetzelfde mee aan de hand! De USA is de veroorzaker van die aanslag, de Tweede Slaapkamer veegt dit zo dus gewoon onder het tapijt.

eva
eva
2 jaren geleden

Kan ook Polen samen met Amerika achter zitten, precies voor de opening van de nieuwe leiding Norwegian-Polen toevallig.

Piet Nieters.
Piet Nieters.
2 jaren geleden

dat is het zelfde als 9/11 onder de pet houden

Wilbert thijsen
Wilbert thijsen
2 jaren geleden

De propaganda tegen Rusland is crimineel ! Mh17 was ook al duidelijk door de Oekraïners gepleegd ! De oorlog van Amerika via de proxi oorlog in de Oekraïne wordt stapsgewijs slaafs uitgevoerd door de NAVO slaafjes ! Natuurlijk is Amerika de dader ! Ik walg van onze regering die volledig ons verraad

Furious Anger
Furious Anger
2 jaren geleden

Kotsmisselijk wordt je van al deze leugens en verdraaiingen. Keer op keer Rusland als agressor aanwijzen terwijl het niks meer is dan de halve wereld tegen Rusland. Diepe respect voor Poetin dat hij zijn rust blijft bewaren naar de zoveelste valse beschuldiging. Ik weet niet wat er nog gaat komen allemaal maar besef me eigen wel dat de elite van geen ophouden weet en nog met veel meer crazy shit zal komen!!! Jammer dat het grootste gros van de bevolking er met open ogen in tuimelt wat ze voorgeschoteld krijgen. Goed wij hebben Ninefornews gelukkig

Keep up the good work folks

Kees
Kees
2 jaren geleden

Hebben zij de tweede kamer leden (links) al omgebouwd tot hersenloze idioten.
Als Rutte of Kaag zeg spring dan vragen zij alleen nog hoe hoog.
Betaald door het Nederlandse volk om ONS land te besturen maar die gekke eppies
doen dat niet.
Wanneer schoppen wij het volg deze volslagen eppies de kamer uit.

Verzet is niet zomaar!
Verzet is niet zomaar!
2 jaren geleden

Hier zit die hersenloze Biden achter met zijn hersenloze clubje linkse rakkers! Iedereen zegt het omdat ze het gezien hebben Biden zit achter die aanslagen om de Europese economie kapot te maken onder leiding van WEF u will own nothing but u will be happy!

Mars
Mars
2 jaren geleden

Men doet hetzelfde als met de MH17.
Zonder enig onderzoek gaf men toen het vliegtuig net koud op de grond lag al de Russen de schuld en moesten de zwarte dozen meteen onder geheimhouding gebracht worden.
Waarschijnlijk omdat er geen Russen op stonden anders had men het wel breed uitgemeten overal in de media in plaats van de zwarte dozen te verstoppen voor het publiek.
Nu weten ze ook niets maar wel dat Amerikanen het niet zijn en omdat ze het niet weten krijgen de Russen gewoon de schuld want dat komt ze het beste uit met het oog op het koud en droog zetten en financieel leeg trekken van het Europese volk.

Rose
Rose
2 jaren geleden

Geen openbaarheid van de cabal, weg ermee over de hele wereld.

Thamara
Thamara
2 jaren geleden

De uitslag van het onderzoek “is staatsgeheim?”
Als er “bewijs was” , dat Rusland hierachter zou zitten (wat niet zo is), dan zou de MSM het
via ALLE nieuwskanalen op tv en in de kranten verkondigen! 🤮

Mars
Mars
2 jaren geleden

Uiteraard zijn het niet de Amerikanen want men verdedigt die demente kindsnuiver tot op het bot en waarom denkt u?
Men blijkt dat allemaal de normaalste zaak van de wereld te vinden in onze politiek net als men de in ons land verdwenen kinderen geen enkel probleem vind.

Mark
Mark
2 jaren geleden

Ik zelf verdenk de Jezuïet Frans Timmermans van het opblazen van de pijpleiding of het organiseren van een nep-aanslag. Zoals Lange Fries hieronder zegt: Wie weet of die pijpleiding daadwerkelijk beschadigd is ? Het kan ook nep zijn.
Frans Timmermans heeft belang bij een hele hoge gasprijs voor zijn klimaattransitie.

Om op voorhand één potentiële dader uit te sluiten is uiterst merkwaardig. Alle opties staan wat mij betreft nog open.

Ik had begrepen, dat het in totaal 2×2 pijpleidingen zijn, waarvan eentje nog heel is.
Rusland heeft aangeboden om nog gas te vervoeren door de laatste leiding.

Hans
Hans
2 jaren geleden

mmmmmm beetje hetzelfde verhaal als met de MH 177. of zie ik dat verkeerd?
f

Rene
Rene
2 jaren geleden

Dit is een normale zaak top geheim MH17 ook zij Rutte.Liegen is zwakte en een ieder
die er aan mee doet hoort niet in de regering.Dan is de wereld zonder
staats mensen dus gaos zo als Nu.

Rene
Rene
2 jaren geleden

Het is al zo erg dat Zonder liegen er niets meer werkt .
Stapel de leugens op en het kaartenhuis zakt snel in een dat is misschien nu.
langzaam maar zeker .

Deug-Nietje
Deug-Nietje
2 jaren geleden

Amerika moet hard aangepakt worden dan komt er meer rust in de wereld !

Adadriana.
Adadriana.
2 jaren geleden

het is wel tegenwoordig heel makkelijk om met het vingertje naar Rusland te wijzen en al die andere uit te sluiten … waren ze er dan bij …?

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
2 jaren geleden

Ha ha ha geweldig dit.
Pro Amerikaanse regering.

Laatst las ik een lijst van door USA veroorzaakte oorlogen, interventies en machtswisselingen veroorzaakt door USA.
Te vinden op Google.

USA en Rusland doen niet voor elkaar onder.

Waarom zou Rusland die aanslag plegen?
Om Amerika in een slecht daglicht te zetten.

Rusland kan de kraan gewoon dichtdraaien.
Het kost Rusland echter veel geld.
Al denk ik dat er mogelijkheden te over zijn om het gas via andere pijpleidingen te krijgen waar ze dat willen.

Maar wat gezond verstand uitdragen naar de bevolking toe, zou de coalitie niet misstaan.

Dat ze eerst voor het ftamen begint eens in eigen broekzak kijken.
Dan is elk commentaar op het wanbeleid van anderen te veel.

Poetin en co. zouden vreedzaam in Rusland blijven als de na de 2e WO opgerichte organisaties en USA niet alle ondertekende verdragen hadden geschonden.

Dit is NIET de oorlog van NL.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Europa werd in 1945 bezet door Washington en Londen.

Frankrijk werd stap voor stap ingenomen nadat op generaal de Gaulle een aanslag was gepleegd en de Gaulle zich uiteindelijk terugtrok om in rust te sterven.

Franco hoorde bij de club van nazi’s.

De oude nazi’s gingen zich democraat en liberaal noemen.

De democrtatische partij in de U.S.A. was van oudsher altijd het woonhuis van de Amerikaanse KKK.

Was je lid van de KKK was je automatisch lid van de Democratische partij.

De geschiedenis werd vervalst de nazi’s waren niet verslagen zij werden gehergroepeerd (Bilderberg en later WEF, VN, WHO, EU enzovoorts) en werden verhuist naar WASHINGTON EN DE CITY OFF LONDON.

Operatie paperclip. Het Vaticaan hielp mee de nazi’s te verhuizen.

Deze tactiek was nodig omdat Stalin roet in het eten gooide. Stalin was bedrogen nadat eerst in het geheim was afgesproken Europa te verdelen onder beide misdadigers.

De oude door wallstreet en de city vooruitgeschoven en gefinancierde nazi kopstukken als Hitler en Goering werden voor de bus geduwd wat overbleef werd naar het nazi reptielen hol in Washington en London overgebracht.

Het communisme was ook door wallstreet en de city gefinancierd.

Het is altijd lucratief om twee zogenaamde vijanden te financieren.

In onze tijd speelt Poetin het westers spel van leegroof en afbraak Rusland niet meer mee.

Vanaf dan gingen de oude nazi’s en eugenisten verder onder het mom van wereldvrede en democratie brengen naar alle landen die souverein wilden blijven.

De oude nazi droom Gross Raum Europa werd stap voor stap geïmplementeerd en manifesteerd zich nu in het EU monster dat 100% is gebouwd op nazi principes zonder democratische proces.

JFK wilden het in 1963 aan de kaak stellen en werd vermoord vanaf dan begint het eindspel waar we nu in zitten inclusief medische experimenten op weerloze met propaganda verdoofde burgers.

Wordt tijd dat Europa zich bevrijdt van het imperialistisch oorlogszuchtig Anglo-Saksisch nazi monster.

Never.
Never.
2 jaren geleden

Is het nogal een opgave om tot drie te tellen dan is een juist oordeel vellen over de mogelijke daders van de aanslag op de Nord Stream pijpleidingen een nog veel groter ding. Dan roepen we maar wat om interessant te doen en te lijken. Sorry, dit zijn mijn gedachten over veel mensen in de Tweede Kamer. Voor een normale baan in het bedrijfsleven zijn de meesten ongeschikt. En dan moet je toch wat?
Ik denk ook dat dít het probleem is van Thierry Baudet; niveauverschil met een groot deel van de andere kamerleden. En als je dan je verlies niet wilt erkennen dan grijp je toch naar andere middelen? Onder de gordel trappen bijvoorbeeld !! Laffer lopen ze er niet rond !!!

Dick.
Dick.
2 jaren geleden

Weetje; pesters en gewelddadigen komen altijd hun meerdere tegen.

jans
jans
2 jaren geleden

Echte helden staan op, op het moment dat het volk ze nodig heeft.
In tijd van nood keert men de echte helden kennen, maar ook de lafaards die voor veel geld (Judas) hun eigen mensen het ravijn in duwen, en ze ook nog uitlachen. (Wat een pret…)

De Nederlandse taal kent veel wijze spreekwoorden die van toepassing zijn in deze tijd:
Wie het laatst lacht lacht het best ⚠️ 😀 ⚠️

Anne
Anne
2 jaren geleden

Vijfde colonne controle en angst voor een touwtje om de nek en eindigen aan een deurknop…

En dat *bestuurt?* ons, met zeven kleuren van angst in den onderbroek….

Zoom
Zoom
2 jaren geleden

Wat als het gewoon luchtbubbels zijn?
Zelfs in DK weinig tot geen info over te vinden, wel een vaag onderwater filmpje van een ploeg die een apparaat in het water laat zakken om te filmen. Zomaar in een rubberbootje, boven het lek.
Denk eens na.

Malion
Malion
2 jaren geleden

De hele bende is en blijft zo corrupt, de hele wereld ziet het en toch gaan ze maar door. Alleen Hongarije durf de DEVEIVE groep aan te pakken en gaat zijn eigen weg, voor zover veel lof voor President Orban.
Ook al zullen mensen zeggen Orban was ook eens een WEF ganger. Dat kan allemaal, net als Putin, maar stel dat ze daar ook voorgelogen zijn met een prachtig plan wat scheef is gegaan naar de destructieve kant, dan stap je eruit om je eigen staat te behouden en niet je volk te verraden.
Niets is zwart wit!
Hier gaat Rutte en de rest door met het vernietigingsproces en laat zich door niemand iets aanpraten. Hij komt meteen en heel stellig, zo is het… en zo gebeurt het, einde verhaal!

Je kunt best met alle goede bedoelingen een reset maken als het beter is voor de toekomst van de planeet en de mensheid, maar dit gaat niet beter worden voor de mensheid, die mogen het hellevuur in.

Bestaan er wonderen, ik ben er zeker van dat als we ons inzetten tegen het kwaad dat er ook de positieve krachten zijn die zullen helpen.

Marianna
Marianna
2 jaren geleden

de Europese samenleving moet ten onder, wat ligt er dan meer voor de hand dan ze af te sluiten van energie voorziening.?

en dan komt de nieuwe wereldorde, de bevolking in een patroon persen, zoals de Chinezen al gewend zijn.

Henk R
Henk R
2 jaren geleden

Een paar maanden eerder waren de Amerikanen een onbemand onderzeeërtje “per ongelijk” verloren daar in de buurt. De Zweedse marine heeft het ding gevonden onder de leiding en heeft het onschadelijk gemaakt. Zat vol explosieven. Er is nog een leiding intact van NS2 en Poetin heeft aangeboden hem te openen. De andere leidingen wou hij laten repareren, de EU heeft geweigerd. Wie oh wie zal er toch achter deze explosies zitten.

Loek
Loek
2 jaren geleden

Ja , hallo, verrassend zeg die uitslag in de slaapkamer.Het maakt het alleen maar doorzichtelijker.

Van Dalen
Van Dalen
2 jaren geleden

Straks krijgt China nog de schuld van de explosies.

Pieter
Pieter
2 jaren geleden

Wie hier op voorhand Amerika in bescherming neemt en uitsluit van de aanslag op de gaspijplijn, heeft boter op zijn hoofd en zaagsel in zijn hersenpan.

john
john
2 jaren geleden

de VS , Duitsland en Polen zijn verdachten van deze aanslag .En Biden heeft het zelf van te voren aangekondigd de oude gestoorde man.wat een dombo

Frank
Frank
2 jaren geleden

Wel interessant om te weten hoe de Nazis werden geinspireerd door de Amerikaanse manier van omgaan met de native people; die werden flink uitgeroeid en opgesloten in concentratiekampen. In Mein Kampf van Hitler werd dit feit ook genoemd als ‘inspratie’. Ook de historische connectie met Nazi Duitsland van de Amerikanen is noemenswaard, getuige de Operation Paperclip waarbij talloze nazi wetenschappers werden ingezet tegen de zgn Soviet dreiging. Tevens is de connectie van de CIA met de Oekraiense nazi’s door de steun aan Stepan Bandera best interessant te noemen.
Een artikel wat dit beschrijft is te vinden op Global Research:
https://www.globalresearch.ca/us-nazi-connection-since-world-war-ii-from-inspiring-third-reich-to-supporting-neo-nazis-ukraine/5796800
De twijfelachtige connecties van onze regering krijgen hiermee wel enige achtergrondinhoud.

Kees
Kees
2 jaren geleden

Het stinkt van alle kanten. Wat zijn de banden van Zelensky met het WEF?

Madeliefje
Madeliefje
2 jaren geleden

Alles is zichtbaar,ons belasting geld,wordt verkwanselt,of zijn wij ziende blind ?

Berend
Berend
2 jaren geleden

Als je nu zou zeggen: een onafhankelijk onderzoek is gewenst, en geen enkel land mag op voorhand worden uitgesloten. Wie zou dan tegenstemmen?

Eric
Eric
2 jaren geleden

Laat de eigenaren maar onderzoeken wie het heeft gedaan. Nederland heeft daar niks over te zeggen en moet gewoon zijn bek houden. Zelfde geld voor Oekraïne. Zij bleven die mensen ,die onafhankelijk wilde worden van Oekraïne, aanvallen totdat Rusland het zat was. Dus als ze oorlog willen moeten ze dat zelf bekostigen en voor je eigen spullen zorgen. Anders hadden ze direct moeten stoppen.

mark
mark
2 jaren geleden

De leden van de tweede kamer hahhahhaa, hebben het zelf gedaan aangezien ze het stellig weten..!

Sophie
Sophie
2 jaren geleden

Als alle leugens en misstanden die ons zijn voorgetoverd aan de orde komen, breekt in het land de pl…. uit.
Dus dat willen ze koste wat kost vermijden en voorkomen.
Het is een enorme beerput en ik ben benieuwd hoe lang de deksel er nog op gehouden wordt.

Jayem
Jayem
2 jaren geleden

De Duitse regering is maar wat blij dat de de Nordstream pijpleidingen gesaboteerd zijn. Zo is het Duitse volk het wapen uit de handen geslagen om te eisen dat er gas gaat stromen door de Nordstream 2 dat op alle mogelijkheden verhinderd werd en is door de VS. Hiermee zijn grote onlusten op een voortreffelijke wijze voorkomen. Regeren is vooruitzien.

Ali
Ali
2 jaren geleden

Usa zit erachter Erdogan, Putin, Poolse minister hebben bewijzen. Usa is de kankercel van de planeet !

Kruisridder
Kruisridder
2 jaren geleden

Nog even en ook van Houwelingen wordt de Kamer uitgetrapt door de Nazi’s.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
2 jaren geleden

Natuurlijk voor 100% zit USA achter de aanslagen. Als ik ruzie heb met mijn buurman dan gooi ik toch ook niet mijn eigen autoruiten in.

Meine
Meine
2 jaren geleden

Gelijk aan MH17, nog voordat het vliegtuig opsteeg, hadden de Russen het al gedaan… En waarom dat vliegtuig ? Omdat Dr Joep Lange daarin zat, met vrijwel zijn gehele team. Joep was geen vriendje van Anthony Fauci….En van Ab Osterhaus, en van Ron Foucher…….

Back to top button
123
0
We lezen graag je reactie!x