Het aantal nieuwe gevallen van autisme is volgens de Amerikaanse gezondheidsdienst CDC sinds het jaar 2000 verdriedubbeld. Een verband met vaccinatie is altijd ontkend.
Een nieuwe studie doet echter vermoeden dat autisme wordt veroorzaakt door het gebruik van foetale cellen bij de ontwikkeling van vaccins. Theresa Deisher, oprichtster van het Sound Choice Pharmaceutical Institute in de Amerikaanse stad Seattle, zegt dat het tijd is om wakker te worden.
Er lijkt een duidelijk verband te zijn tussen autisme bij kinderen en vaccins tegen waterpokken en hepatitis A. “Deze foetale cellen worden niet alleen in verband gebracht met autisme, maar ook met kinderleukemie en lymfomen,” zegt Deisher.
Volgens haar is uit een groot aantal publicaties gebleken dat ‘het humaan endogeen retrovirus kan worden gelinkt aan lymfomen’ en dat ‘vaccins tegen hepatitis A en waterpokken worden gemaakt met een cellijn die besmet is met dit retrovirus’. De cellijn is afkomstig uit de longcellen van geaborteerde foetussen.
Het team van Deisher analyseerde gegevens uit de Verenigde Staten, Groot-Brittannië, Denemarken en Australië en kwam tot de ontdekking dat de snelle toename van het aantal gevallen van autisme begin jaren negentig samenvalt met de introductie van verschillende vaccins met foetaal DNA en retrovirussen.
Foetaal weefsel is gemakkelijker tot een cellijn te kweken dan volwassen weefsel. Bovendien lokt dit weefsel minder auto-immuunreacties uit dan dierlijk weefsel, aldus hoofdonderzoekster Katie Doan. Het onderzoek is verschenen in het Journal of Public Health and Epidemiology.
[Katholiek Nieuwsblad, LifeSiteNews]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Aantal gevallen van ernstige hartproblemen na prik ‘explodeert’
Europarlementariër veegt vloer aan met Trudeau: ‘Hij gedraagt zich als een tiran, als een dictator’
Kamer weigert debat over vloedgolf aan meldingen van bijwerkingen bij Lareb: ‘Kennelijk vindt iedereen het wel prima’
De lente is begonnen!
Kuipers waarschuwt dat ‘klimaatverandering’ 250.000 EXTRA doden per jaar zal veroorzaken
Onthutsende cijfers uit Canada: 99,6% van de overleden coronapatiënten was gevaccineerd
Dit zei een Amerikaans congreslid over UFO-wrakstukken die geborgen zijn
In Ethiopië is een reusachtige scheur in de grond ontstaan. Dit is wat er volgens wetenschappers staat te gebeuren
President van Servië waarschuwt voor ‘groot wereldconflict’ binnen nu en 2 maanden