Ze willen ons vervangen, waarschuwt Europarlementariër Tom Vandendriessche (Vlaams Belang).
Ze willen jaarlijks miljoenen Afrikanen naar Europa halen. Want we hebben migratie nodig, beweert Eurocommissaris Johansson. Omdat er te weinig Europese geboortes zijn, beweert Eurocommissaris Jourova.
Vandendriessche spreekt van ‘doelbewust georganiseerde omvolking’. “De kolonisering van Europa. De onderwerping van de Europeanen. De zelfmoord van onze unieke Europese beschaving.”
ZE WILLEN ONS VERVANGEN
Asielrecht wordt misbruik als migratiekanaal. Miljoenen dringen Europa illegaal binnen. Een totale asielchaos is het gevolg. Iedereen kent het probleem, maar niemand wil, kan of mag optreden. En dat lijkt precies de bedoeling te zijn.
Want wat stelt de… pic.twitter.com/czv9ZaLKPP
— Tom Vandendriessche (@TomVandendriese) October 4, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
‘Nazi-term’
Europarlementslid Sophie in ’t Veld (Volt) beschuldigde hem ervan een ‘nazi-term’ te bezigen. “Gaan we dat accepteren op dit halfrond?” vroeg ze aan de voorzitter. Die heeft hier een melding van gemaakt.
Omvolking is een migratiepolitiek die de nazi’s gebruikten om de oorspronkelijke bevolking te vervangen door migratie, reageert Vandendriessche op X, voorheen Twitter.
“Exact wat ze met het EU-migratiepact van plan zijn. Miljoenen willen ze per jaar importeren. Doelbewust en georganiseerd. Ik verzet mij tegen deze omvolking.”
Kleine dictators
Vandendriessche trekt fel van leer tegen In ’t Veld: “U verdraagt geen andere meningen. U wilt niet tegengesproken worden. U probeert andersdenkenden te intimideren en te bedreigen. U zou een prima NSB’er geweest zijn.”
“Gelukkig verdedigen de burgerlijke rechten en vrijheden ons tegen kleine dictators. De kiezer zal over u oordelen.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Australische minister: wie zich niet 3 keer heeft laten vaccineren, is gek
FDA-directeur lachend en giebelend: we waren niet voorbereid op lawine aan bijwerkingen
Verontwaardiging over ‘walgelijke’ aanval Kaag en Kuiken op Baudet: ‘Daar win je geen stemmen mee’
JA21 vindt draconische ‘EU-chatcontrol’-verordening blijkbaar prima en stemt voor wijziging Internationale Gezondheidsregeling
Een klap in het gezicht van zo’n beetje heel Nederland. Waarom alles aan de benoeming van deze man tot onderkoning verkeerd is
De slinkse manier waarop de overheid jouw voedselkeuzes probeert te beïnvloeden
Timmermans onder vuur: ‘Ik neem aan dat het OM zorgvuldig naar deze opruiende uitspraken zal kijken?’
Indiase luchtmacht alert na diverse UFO-waarnemingen rond vliegveld New Delhi: “Niemand weet wat er gebeurt”
10 redenen om je nooit te laten inenten