Onderzoeker David Hatcher Childress is in Egypte waar hij samen met ingenieur Christopher Dunn archeologische vindplaatsen bezoekt.
Samen verkennen ze het gebied rond Gizeh door naar oude piramides, ondergrondse catacomben en megalithische steengroeven te gaan die weinig worden bezocht.
Ze onderzoeken hoogontwikkelde technieken die werden gebruikt om rotsblokken te bewerken en te verplaatsen nabij het Gizeplateau, Aboe Roash, Aboe Gorab en de ondergrondse catacomben van het Serapeum.
Tot slot laat Dunn zijn licht schijnen over de theorie dat de Grote Piramide een soort elektriciteitscentrale zou zijn geweest. Volgens hem waren de piramides van Gizeh oorspronkelijk onderdeel van een plan om harmonie op aarde te realiseren.
Bron: YouTube/UFOTVstudios
Gerelateerd:
- Archeologen: Bosnische piramide tenminste 25.000 jaar oud (video)
- Piramide in Moskou ‘straalt positieve energie uit’ (video)
- Oudste piramide ter wereld gevonden in Crimea?
- Verloren Egyptische piramides gevonden met Google Earth?
- Geheimen van Paaseiland ontrafeld tijdens opgravingen
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Hillary Clinton krijgt bijnaam door nauwe banden met Monsanto: bruid van Frankenvoedsel
Senator: “Onze kinderen worden gehersenspoeld op school”
Columnist maakt Gideon van Meijeren uit voor ‘dwergnazi’ en ‘populistische pisvlek’
Felle kritiek op sluiting restaurant dat coronapas niet checkt: ‘Politiek van de valse prioriteiten’
Advocaat Baybasin legt De Andere Krant publicatieverbod op: ‘Dit heb ik in mijn loopbaan als journalist nog nooit meegemaakt’
‘Alles is doorgestoken kaart’
Davos-deelnemer zegt het gewoon: doel is het creëren van een ‘nieuwe wereldorde’
Het Europees Parlement heeft zojuist een zeer zorgelijk voorstel aangenomen
Kabinet laat weten: koningin Maxima is nog steeds actief voor het World Economic Forum