Na de ramp met vlucht MH17 in Oost-Oekraïne schold Frans Timmermans in zijn beroemde toespraak voor de VN-Veiligheidsraad de lokale bevolking uit voor ‘tuig’ dat de trouwringen van de stoffelijke overschotten weghaalde. Premier Mark Rutte had het over ‘volstrekt respectloos gedrag’.
De VVD-premier en zijn PvdA-minister van Buitenlandse Zaken vertrouwden volledig op de Oekraïense regering. Zij meden contacten met de ‘separatisten’ van de Donetsk-republiek.
In werkelijkheid waren Oost-Oekraïners lijken aan het bergen, waardoor naderhand de meeste doden zijn geïdentificeerd. Persoonlijke bezittingen bleken niet te zijn geroofd. Althans, niet door de lokale bevolking.
Nederlandse politieagent
Uit gelekte notulen van een bijeenkomst van het JIT, die zijn gepubliceerd door Bonanza Media, blijkt dat een Nederlandse politieagent is gearresteerd omdat hij bezittingen van de MH17-slachtoffers heeft geroofd. De buit heeft hij vervolgens verkocht. Volgens de notulen heeft de politieman bekend en is hij gestraft.
“Het is tijd om in de spiegel te kijken,” constateert Bonanza.
Journalist Eric van de Beek twittert:
BREAKING Nederlandse politieman heeft rampplek #MH17 geplunderd. Heeft zakken gevuld met verkoop memorabilia. Blijkt uit gelekt document van Joint Investigation team. Weet u nog Frans Timmermans die rebellen hiervan beschuldigde? Bleek niks van waar. Tijd om in spiegel te kijken. https://t.co/Y0TIRPg384
— Eric van de Beek (@beek38) May 9, 2020
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Internet in de ban van gevleugelde ‘demon’ in Arizona
De echte terroristenleiders zitten in het Westen. Deze pater heeft een boodschap die iedereen moet horen
Forensisch patholoog: ‘Ik krijg lichamen op de snijtafel die rechtstreeks door de vaccinatie zijn gestorven’
“CIA houdt informatie achter over vlucht MH370”
Kijk: Stormtroopers van Trudeau vertrappen iedereen die vrij wil zijn in Canada
Harde uithaal richting D66-Kamerlid Paulusma: ‘Schaamteloze domme reclame’
Dit veelgebruikte E-nummer kan darmziektes en kanker veroorzaken, maar volgens het Voedingscentrum is het veilig
Burgemeester Halsema snoert David Icke de mond: ‘Dit is precies waarom je op de Dam wil zijn’
Slaapziekte door griepvaccin