De ‘globalistische’ wereldorde is ‘totalitair’. Dat heeft de Russische president Vladimir Poetin woensdag gezegd tijdens een bijeenkomst in Moskou.
Poetin benadrukte dat de globalistische wereldorde gebaseerd is op de uitbuiting van andere landen. Deze orde is ontstaan door andere volkeren te beroven, zowel in Azië als in Afrika. “Dat is wat er is gebeurd,” zei de president.
Doodsbang
Hij zei verder dat de westerse elites doodsbang zijn dat hun wereldorde wordt ontmanteld.
“Hoe hard westerse en zogenaamde supranationale elites ook proberen om de bestaande orde te behouden; een nieuw tijdperk is aanstaande, een nieuwe fase in de wereldgeschiedenis. En alleen landen die echt soeverein zijn, kunnen dynamische groei realiseren en een voorbeeld voor andere landen zijn,” zei Poetin.
A new world order is coming
From the speech of President Putin at the ASI forum: pic.twitter.com/yR8Rq5Hj83
— Spriteer (@spriteer_774400) July 20, 2022
Verstopt
De president heeft al vaak gezegd dat het Westen verantwoordelijk is voor haar eigen ondergang. In maart gaf hij de ‘westerse elites’ de schuld van de economische tegenspoed in Europa en de Verenigde Staten.
“Het probleem is dat ze de nieuwe macht zo goed hebben verstopt. Personen hebben zich verstopt achter schimmige instituten, nauwelijks te traceren op plaats of land,” reageert journalist Joost Niemoller.
[Zero Hedge via Summit News]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Zakenvrouw in Goedemorgen Nederland: er belanden meer geprikten dan ongeprikten in het ziekenhuis
Mysterieus ‘gevleugeld’ gebouw uit oude Rome ontdekt
Ingeënt IJsland: 75 procent nieuwe ‘besmettingen’ bij gevaccineerden, versoepelingen teruggedraaid
‘Dit is toch wel één van de meest misselijkmakende wetsvoorstellen die ik ooit voorbij heb zien komen’
Een 400 miljoen jaar oude hamer? Niemand heeft een verklaring voor dit mysterieuze voorwerp
Het effect van fluoride op de pijnappelklier
Is suiker giftig?
Een historisch feit dat tijdens de geschiedenislessen in Europa toch vooral wordt verzwegen
‘Buitenaardse beschavingen gebruiken zon als sterrenpoort’